bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 27

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV vzw (1026)

Parochiecentrum, Boerenkrijglaan, 2260 WESTERLO

30e Kastelentocht

4-7-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW vzw (1063)

Firma De Ceuster Grondveredeling, Fortsesteenweg 30, 2860 SINT-KATELIJNE-WAVER

Jan Kadoddertocht

6-11-16-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Parochiezaal Holheide, Holvenstraat, 3900 OVERPELT

Vliegdentocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE TROTTERS vzw (2021)

Witte Zaal, Vrunstraat, 3550 HEUSDEN-ZOLDER

Trotterstocht - Promotocht

4-6-10-12-19-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV WETTEREN (3010)

Scheppersinstituut, Cooppallaan 128, 9230 WETTEREN

63e Voettochten der Tuinbouwstreek

6-12-15-21-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE LEEUWERIK LANDEN vzw (4001)

O.C. Wing, Neerwindenstraat 53, 3400 NEERWINDEN (LANDEN)

Najaarstocht

4-7-13-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

GO! Atheneum Liedekerke, Affligemstraat 100, 1770 LIEDEKERKE

Herfsttocht

5-9-13-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

Basisschool De Cocon, Veldonkstraat 10, 3120 TREMELO

11e Winteruurtocht

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

Stedelijke Basisschool Zuid - De Zuiderkouter-Stasegem, Generaal Deprezstraat 91, 8530 HARELBEKE

29e Wandeltocht Herdenking Marcel Verstraete

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE vzw (5178)

Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40, 8490 JABBEKE

35e R.B.S.-tocht

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

OC De Bollaard, Winnezelestraat 18, 8978 WATOU (POPERINGE)

28e Frontieretocht

7-12-18-24-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MICHIEL MISPELONVRIENDEN (5295)

Zaal De Kouter, Ichtegemstraat 2B, 8610 KORTEMARK

24e Handzaamsetocht

4-6-12-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

OC Aarsele, Schoolstraat 1, 8700 AARSELE (TIELT)

Herfsttocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES SYMPAS DE LANDELIES (HT 071)

Salle des Fougères, Rue des Fougères 85, 6110 MONTIGNY-LE-TILLEUL

2e Balade d'automne

3-5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LES BOTT'IN ESNEUX (LG 083)

Ecole Athénée Royal, Rue de l'Athénée, 4130 ESNEUX

Marche du Val de l'Ourthe

4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES HULL'OTTES PROFONDEVILLE asbl (NA 031)

Ecole Libre Saint Joseph, Rue des Crèches 1, 5170 LESVE (PROFONDEVILLE)

Marche d'Automne

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CHARLYS WANDERCLUB MONTENAU (VGDS 012)

Schützenhalle Montenau, Am Bahnhof, 4770 AMEL

46. Internationale Wanderung Charly's Wanderclub Montenau

4-7-12-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere