bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 27

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV vzw (1026)

Parochiecentrum, Boerenkrijglaan, 2260 WESTERLO

30e Kastelentocht

4-7-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW vzw (1063)

Firma De Ceuster Grondveredeling, Fortsesteenweg 30, 2860 SINT-KATELIJNE-WAVER

Jan Kadoddertocht

6-11-16-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Parochiezaal Holheide, Holvenstraat, 3900 OVERPELT

Vliegdentocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE TROTTERS vzw (2021)

Witte Zaal, Vrunstraat, 3550 HEUSDEN-ZOLDER

Trotterstocht - Promotocht

4-6-10-12-19-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV WETTEREN (3010)

Scheppersinstituut, Cooppallaan 128, 9230 WETTEREN

63e Voettochten der Tuinbouwstreek

6-12-15-21-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE LEEUWERIK LANDEN vzw (4001)

O.C. Wing, Neerwindenstraat 53, 3400 NEERWINDEN (LANDEN)

Najaarstocht

4-7-13-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

GO! Atheneum Liedekerke, Affligemstraat 100, 1770 LIEDEKERKE

Herfsttocht

5-9-13-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

Basisschool De Cocon, Veldonkstraat 10, 3120 TREMELO

11e Winteruurtocht

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

Stedelijke Basisschool Zuid - De Zuiderkouter-Stasegem, Generaal Deprezstraat 91, 8530 HARELBEKE

29e Wandeltocht Herdenking Marcel Verstraete

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE vzw (5178)

Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40, 8490 JABBEKE

35e R.B.S.-tocht

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

OC De Bollaard, Winnezelestraat 18, 8978 WATOU (POPERINGE)

28e Frontieretocht

7-12-18-24-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MICHIEL MISPELONVRIENDEN (5295)

Zaal De Kouter, Ichtegemstraat 2B, 8610 KORTEMARK

24e Handzaamsetocht

4-6-12-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

OC Aarsele, Schoolstraat 1, 8700 AARSELE (TIELT)

Herfsttocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES SYMPAS DE LANDELIES (HT 071)

Salle des Fougères, Rue des Fougères 85, 6110 MONTIGNY-LE-TILLEUL

2e Balade d'automne

3-5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LES BOTT'IN ESNEUX (LG 083)

Ecole Athénée Royal, Rue de l'Athénée, 4130 ESNEUX

Marche du Val de l'Ourthe

4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES HULL'OTTES PROFONDEVILLE asbl (NA 031)

Ecole Libre Saint Joseph, Rue des Crèches 1, 5170 LESVE (PROFONDEVILLE)

Marche d'Automne

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CHARLYS WANDERCLUB MONTENAU (VGDS 012)

Schützenhalle Montenau, Am Bahnhof, 4770 AMEL

46. Internationale Wanderung Charly's Wanderclub Montenau

4-7-12-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITE BUIKSLOOT

Sportpark d.v.c. Buiksloot, Baron de Coubertinlaan 6, 1034 ZK AMSTERDAM (NH)

Verrassend Amsterdam Noord

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DE STEKENDE MUGGEN

Nieuwe Snowplanet Amsterdam, Heuvelweg 6, 1981 LV VELSEN-ZUID (NH)

6e Herfst Muggentocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV JONGE TIPPELAARS

Sporthal Dukdalf, Reede 2a, 3232 CV BRIELLE (ZH)

Najaarstocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

De Schakel, Kerkstraat 104, 5126 GD GILZE (NB)

Herfsttocht

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

6 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING CULTUUR EN VOORZIENINGEN VORSTENBOSCH

Bar de Ketel, Kerkstraat 13, 5476 KA VORSTENBOSCH (NB)

Herfst Wandeltocht

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STG. BUURTHUIS 'T SANT

Buurthuis ’t Sant, Witrijtseweg 9, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

47e Klavertje Vier Herfstwandeling

27 km *** 07.00-13.00

15 km *** 07.00-14.00

10 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WV BACH

Eetcafé De Prairie, Sebastiaanstraat 51, 6011 RD ELL (LI)

Natuurwandeling

25 km *** 08.00-12.00

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

9 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC KONINKLIJKE HARMONIE SINT CAECILIA BEEK

Ooshaka, Molenberg, 6191 JS BEEK (LI)

33e Herfstwandeltocht

25 km *** 07.30-12.00

18 km *** 07.30-14.00

12 km *** 07.30-14.00

6 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

ATLETIEK MAASTRICHT

Maastricht, Mergelweg 130, 6212 XK MAASTRICHT (LI)

Jekerdalwandelmarathon

42 km *** 07.45

30 km *** 10.30

20 km *** 12.45

10 km *** 15.45

 

 

 

 

BV ETENAKEN

Café a Gen Baan, Parallelweg 30, 6321 BC WIJLRE (LI)

Herfstwandeling Etenaken

25 km *** 07.30-11.00

18 km *** 07.30-12.00

12 km *** 07.30-13.00

9 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

DE KROLSTARTE

MFC de Koppel, Dorpsstraat 45, 6587 AV MIDDELAAR (LI)

Kiste Trui Wandeltocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV WILSKRACHT KILDER

’t Kelrehuus, Zuiderstraat 12, 7035 AW KILDER (GE)

46e Herfstkleurentocht Kilder

35 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

LOCHEMSE EVENEMENTEN ORGANISATIE

Eetcafé De Zonnebloem, Zutphenseweg 103, 7241 SC LOCHEM (GE)

32e Herfsttintentocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

BEWEGINGSCENTRUM NORG V.O.F.

Bewegingscentrum Norg, Eenerstraat 52a, 9331 HD NORG (DR)

Spektakeltocht Norg

15 km *** 11.30-12.00

10 km *** 09.00-10.00

5 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

ARDENNER FRENN BIGONVILLE

Centre Polyvalent, Rue Principale, L-8814 BIGONVILLE

5-10-20 km *** 07.00-13.30

 

 

 

 Andere Autre Andere