bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 26

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Fortvissers Borsbeek, Frans Beirenslaan 2 a, 2150 BORSBEEK

Herfstwandeling

4-6-10-15-21-26 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE RAVELSE WANDELAARS (1060)

Ontmoetingscentrum De Wouwer, Kloosterstraat 4, 2380 RAVELS

12e Elfenwandeling - 3e Pierenmarathon

6-8-12-18-23-30-35-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN vzw (2051)

De Kardijk, Burgemeester Heymansplein, 3581 BEVERLO (BERINGEN)

Herdenkingstocht August Molenberghs

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Gemeentelijke Basisschool Denderwindeke, Edingsesteenweg 344, 9400 DENDERWINDEKE (NINOVE)

6e Winteruurtocht

7-10-14-18-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Parochiezaal Sinaai, Dries 70, 9112 SINAAI (SINT-NIKLAAS)

5e Herfsttocht

5-7-10-15-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Heidehof, Heizijdestraat 20, 9280 LEBBEKE

12e Heizijdetocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Zwalmparel, Sportlaan 1, 9630 MUNKZWALM (ZWALM)

5e Heksennacht

8 km *** 17.00-22.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Salle Communale, Rue Auguste Goemans, 1320 HAMME-MILLE (BEAUVECHAIN)

Euraudax Beauvechain

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205) Ontmoetings

centrum Voormezele, Voormezeledorp 8, 8902 VOORMEZELE (IEPER)

Herfsttocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Sporthal De Branding, Populierenlaan 1, 8430 MIDDELKERKE

Halloweentocht

4-7-14-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

Zaal Beuterblomme, Sint-Kwintensstraat 7, 8340 OOSTKERKE (DAMME)

13e Kanalentocht

4-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Markthuis, Markt 1, 8650 HOUTHULST

10e Pompoentocht

4-6-10 km *** 12.00-21.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT 011)

S.R.P.A. Charleroi, Rue Jules Ruhl 211, 6032 MONT-SUR-MARCHIENNE (CHARLEROI)

9e Marche des Animaux

3-6-11-16 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Ecoles Communales de la Roë, Rue des Ecoles 77, 7600 PÉRUWELZ

36e Marche du Val de Verne

4-7-14-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES BOTT'IN ESNEUX (LG 083)

Ecole Athénée Royal, Rue de l'Athénée, 4130 ESNEUX

Marche du Val de l'Ourthe

4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE BELLEVAUX (LG 139)

ASBL De Belva, Route de l'Amblève, 18, 4960 BELLEVAUX-LIGNEUVILLE (MALMEDY)

42e Marche de l'après-midi

6-12 km *** 13.00-19.00

 

 

 

 

CHARLYS WANDERCLUB MONTENAU (VGDS 012)

Schützenhalle Montenau, Am Bahnhof 3, 4770 AMEL

46. Internationale Wanderung und Euregio Marching Trophy

4-7-12-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere