bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 20

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

CC Ter Dilft, Sint-Amandsesteenweg 43, 2880 BORNEM

51e Oktobermarsen

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV BERCHLAER (1045)

Ontmoetingscentrum PC Ballaer, Markt 27, 2590 BERLAAR

30e Nete- en Kastelentocht

4-6-12-18-22-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

Parochiezaal Sint-Paulus, Diestersesteenweg 33, 3583 PAAL (BERINGEN)

47e Internationale Tocht

4-7-12-16-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Ontmoetingshuis, Ratmolenstraat 13, 9420 AAIGEM (ERPE-MERE)

Rondom Aaigem

5-12-17-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Zwalmparel, Sportlaan, 9630 ZWALM

Zwalmpareltocht

6-10-15-21-30-36 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Don Bosco Instituut Halle, Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE

Nazomertocht

6-10-16-19-26-36-42-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

De Cerkel, Tervuursesteenweg 164, 3060 BERTEM

5e Herfstwandelingen

6-12-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

VIVES-Campus, Xaverianenstraat 10, 8200 SINT-MICHIELS (BRUGGE)

12e VIVES-Campustocht

6-12-18-24-30-36 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

VLAEMSCH HUISEKE GODEWAERSVELDE (5344)

Feestzaal/Salle de Fêtes, Rue de Callicanes, 59270 GODEWAERSVELDE

Sint-Hubertustocht - Randonnée de Saint-Hubert

6-12-18-25-33 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE (5542)

PC De Craeye, Kraaiveldstraat 7, 8980 PASSENDALE (ZONNEBEKE)

2e Rondom kaasdorp Passendale

5-10-12-15-20-26 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

SECTION MARCHE STIB (BBW 046)

Musée du Tram, Tervurenlaan 364, 1150 WOLUWE-SAINT-PIERRE (SINT-PIETERS-WOLUWE)

31e Metrabus

4-10-15-21-30-36 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

AUDAX TOURNAI MARCHE (HT 080)

Tournai Expo, Rue du Follet 2, 7540 KAIN (TOURNAI)

La Warchinoise

6-12-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS ALLIANCE WARSAGE (LG 103)

Salle Alliance, Rue des Combattants 1, 4608 WARSAGE (DALHEM)

43e Marche Charlemagne - Euregio Marching Trophy

4-7-13-21-32 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

LES SANGLIERS DU SAMSON (NA 017)

Salle Communale de Haut-Bois, Rue de la Salle 3, 5340 HALTINNE (GESVES)

41e Marche des Vacances

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV WIEGO

Kantine atletiekvereniging Sprint, Dr. Schaepmanlaan 4, 4837 BW BREDA (NB)

26e West-Brabantse Loopdag

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE KEISTAMPERS

Jacob-Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL (NB)

Herfstkleurentocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

12 km *** 09.00-13.00

7 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING UN EINDJE UM

Café zaal Piepkes, Dorpsstraat 16, 5441 AC OEFFELT (NB)

Herfstiezwerftietocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-10.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV OLAT

Zaal Vissers, Peeleik 2, 5704 AR HELMOND (NB)

53e OLAT Winterserie

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN

Café Den Tommes, Grootdorp 40, 5815 AE MERSELO (LI)

Winterserie

30 km *** 08.00-09.30

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

Herberg De Zwarte Ruiter, Markt 4, 6271 BD GULPEN (LI)

57e Kastelen Monumententocht

30 km *** 08.00-10.00

24 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV TRAMPELKEU

Café Oos Heim, Klein Haasdal 6, 6333 AK SCHIMMERT

Herfstwandeltocht

18-24 km*** 07.00-13.00

8-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING KLEIN AMSTERDAM

Boerderij De Diederik, Gravenstraat 30, 7383 RK VOORST (GE)

16e Snertwandeltocht

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.30

 

 

 

 

TRIMGROEP KARIBOES

Camping Monte Bello, Goorseweg 49, 7475 BC MARKELO (OV)

Herfstwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WV OLST

Kasteel De Haere, Haereweg 4, 8121 PJ OLST (OV)

Landgoederentocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

ANDREAS MANNA STICHTING

Voetbalvereniging VKW, Perkenslag 1, 9431 HE WESTERBORK (DR)

14e Afrikaloop (dag 2)

35 km *** 08.30

25 km *** 08.30-09.00

15 km *** 08.30-09.00

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Restaurant Meursinge, Hoofdstraat 48, 9431 AE WESTERBORK (DR)

Drentse Hooglanden wandel2daagse Westerbork

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

ATLETIEK EN WANDELSPORTVERENIGING WEERT

Voor startlocatie zie website, BUDEL (LI)

BOB's Adventure Store Herfstwandeling

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

NOORDWIJKERHOUTSE STRANDLOPERS

Zie website, NOORDWIJKERHOUT (ZH)

Herfstwandeling

15 km *** 09.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WILTZ

WILTZ FLMP IVV WANDERUNG

 

 

 

 Andere Autre Andere