bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 13

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV NETELAND DUFFEL vzw (1037)

Gemeentelijk Technisch Instituut, Rooienberg 20, 2570 DUFFEL

29e Ter Elsttocht

6-12-18-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SINT-JANSSTAPPERS (1287)

Parochiecentrum, Sint-Jansstraat 146, 2910 ESSEN

27e Rose Gronontocht - Walk 2 Gether-tocht

6-12-18-25-35 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Feestzaal Bethanië, Bethaniëstraat 74, 3600 GENK

Melbergtocht

5-8-12-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE GREVENBROEKERS vzw (2040)

Zaal De Statie, Sint Odilialaan 58, 3930 ACHEL (HAMONT-ACHEL)

Achelse Kluiswandeling

6-9-13-17-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 4, 9250 WAASMUNSTER

46e Oktober- en Kastanjetochten

6-12-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

Gemeenteschool Parike, Steenweg 93, 9661 PARIKE (BRAKEL)

7e Natuurtocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ST.PIETERS-LEEUW vzw (4028)

Ontmoetingscentrum Zonnig Leven, Jan Vanderstraetenstraat 198, 1600 SINT-PIETERS-LEEUW

Streekbierentocht

5-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 5, 3290 DIEST

24e Oranjetocht

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE PARKVRIENDEN ZAVENTEM (4165)

Zaal Ons Huis, Kerkdries 2-26, 1933 STERREBEEK (ZAVENTEM)

28e Herfsttocht

5-8-12-16-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 8, 8210 ZEDELGEM

36e Zilleghemtocht

4-6-12-18-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

OC Ten Vrielande, Brugstraat 27, 8904 BOEZINGE (IEPER)

Van Sas tot Sastocht

7-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE BINCHE (HT 025)

Salle du Kursaal, Avenue Wanderpepen 30, 7130 BINCHE

43e Marche de la Police de Binche

4-6-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

POMONA TROTTERS WELKENRAEDT (LG 112)

Centre Sportif, Rue Grétry 10, 4840 WELKENRAEDT

43e Marche d'automne

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES LÉGENDES (LG 173)

Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6, 4140 SPRIMONT

Marche des Légendes

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

Evean zorgcentrum Oostergouw, Koningin Julianaweg 10, 1502 DZ ZAANDAM (NH)

16e Evean Herfstwandeltocht

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELCOMMISSIE CASTRICUM

Dorpshuis De Kern, Overtoom 15, 1901 EW CASTRICUM (NH)

Paddenstoelenwandeltocht

25 km *** 09.30-11.00

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-13.00

10 km *** 09.30-13.00

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

RCN Het Grote Bos, Hydeparklaan 24, 3941 ZK DOORN (UT)

Utrechtse Herfstbossen

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

Wipakker, Wipakker 16, 4872 XH ETTEN-LEUR (NB)

Najaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEK EN RECREATIESPORTVER. DE JONGE ATLEET

Kantine atletiek vereniging DJA, Akkermolenweg 17, 4881 BL ZUNDERT (NB)

Herfstwandeltocht

15 km *** 08.30-10.00

10 km *** 09.00-10.30

5 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

Gemeenschapshuis De Moost, Moostenstraat 3, 5758 RX NEERKANT (NB)

Walk of Veen

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV STRAMPROY

Schutterslokaal Heyer Heufke, Lochtstraat 8a, 6039 RV STRAMPROY (LI)

27e Herfstwandeltocht

25 km *** 07.30-12.00

20 km *** 07.30-12.00

13 km *** 07.30-14.00

8 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WC SINT JOSEPH KONINGSBOSCH

Kantine Conventus, Prinsenbaan 24, 6104 BG KONINGSBOSCH (LI)

Grenslandtocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-14.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSC MAGAN MECHELEN

Café zaal In de Kroeën, Hoofdstraat 23, 6281 BB MECHELEN (LI)

Herfstwandeling

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

JIS SCHINNEN

JIS Schinnen, Burgemeester Pijlsstraat 1e, 6365 CG SCHINNEN (LI)

Erfgoed tocht

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GELDERLAND

De Leemkuil, Luciaweg 2, 6523 NK NIJMEGEN (GE)

68e Spac Sport Herfstkleurentocht

30 km *** 09.00-10.30

25 km *** 09.00-11.30

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.30

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Brasserie Veluwezoom, Heuvenseweg 5a, 6991 JE RHEDEN (GE)

Bourgondisch Najaars Wandelweekend Nationaal Park Veluwezoom

20 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

D'n Heurnsen Tref, Brethouwerweg 9, 7122 KG AALTEN (GE)

14e Herfst wandelweekend

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDEL FEDERATIE

Dorpshuis de Brink, Hoofdweg 5, 7371 AC LOENEN (GE)

45e Watervalwandelingen

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. SALLANDS LANDBOUWMUSEUM DE LAARMAN

Museum De Laarman, Butzelaarstraat 60, 8105 AR LUTTENBERG (OV)

Herfstwandeling

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WV WANDELGROEP DE EEKHOF

Dorpshuis De Eekhof, Oal Diek 3, 9454 PL EKEHAAR (DR)

12e Herfstwandeltocht

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

COMITÉ D'ACTIVITÉ DU PERSONNEL VOYAGES EMILE WEBER CANACH

Site Voyages Emile Weber, Z.I. Réckschleed, L-5411 CANACH

5-10-20 km *** 07.00-12.00

 

 

 

 Andere Autre Andere