bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 6

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV CLUB 76 MERKSEM vzw (1007)

Parochiecentrum Sint-Martinus, Sint-Jozeflei, 2390 WESTMALLE (MALLE)

43e Internationale Wandeltocht

5-10-15-20-30-42 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

School Busleyden Atheneum - Campus Botaniek, Augustijnenstraat 92, 2800 MECHELEN

Maneblusserswandeling in en rondom Mechelen

6-11-16-21-26-31 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KWSV OK50 ZONHOVEN vzw (2001)

Sint-Berchmansinstituut, Kleine Hemmenweg 4, 3520 ZONHOVEN

Jan Tielenstocht

4-8-13-19-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Sint-Jan Berchmansinstituut, Zoete Moederstraat, 9150 RUPELMONDE (KRUIBEKE)

17e Mercatortocht

7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FEESTKOMITEE OVERSLAG WACHTEBEKE (3320)

Buurthuis De Zwarte Ruiter, Schoolstraat 3, 9185 OVERSLAG (WACHTEBEKE)

De Zwarte Ruitertocht

8-12-16-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV GEZELLIGE BLOMMES (3539)

De Bron, Kerkevijverstraat 19, 9340 LEDE

1e Gezellige Blommes wandeltocht

6-12-24 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

DE LUSTIGE STAPPERS vzw (4054)

Parochiezaal, Stationsstraat, 2230 RAMSEL (HERSELT)

17e Wandeling tussen Demer en Nete

4-6-10-18-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG vzw (4147)

Sportcentrum Ternat, Van Cauwelaertstraat 40, 1740 TERNAT

41e Kruikenburgse Wandeltochten

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

De Gulden Zonne, Marktplaats 6, 8830 HOOGLEDE

Warden Oom Wandeling

5-9-11-15-21-26 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

OC Otegem, Scheldestraat 14, 8553 OTEGEM (ZWEVEGEM)

16e Waterhoektocht

4-7-14-21-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

BUENCAMINO VZW STEP FORWARD (5533)

De Boare, Koningsplein 1, 8660 DE PANNE

van de Westkust - De Kust Wandelt

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POLICE WALKERS (BBW 053)

Salle Gildenhuis, Rue de l'Eglise 31, 1630 LINKEBEEK

6e Balade entre Soignes et Senne

5-8-14-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SOUVENIR DE LEUZE (HT 051)

Centre La Pommeraie - Salle Sport, Rue du Culot, 7972 ELLIGNIES-SAINTE-ANNE (BELOEIL)

36e Randonnée des Ballotils - Challenge interclubs ACHO

4-8-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MORTIER C'EST L'PIED (LG 176)

Domaine Touristique de Blégny-mine, Rue Lambert Marlet 23, 4670 BLÉGNY

19e Marche au pied du Terril

4-7-10-13-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES HIRONDELLES LONGVILLY (LUX 015)

Local du Club, Rue de Clervaux, 6600 LONGVILLY (BASTOGNE)

43e Marche des Feuilles Mortes

4-7-13-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere