bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 5

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC. ZANDSTAPPERS vzw (1044)

Parochiecentrum Sint-Pieter, Kerkplein 3, 2275 LILLE

Krawatentocht

4-6-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KWIK BORNEM (1076)

Gemeenschapshuis Wintam, Jozef Spiessensstraat 4, 2880 BORNEM

Herfsttocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Zaal Schootshei, Kanaalstraat 6, 3650 ROTEM (DILSEN-STOKKEM)

Boswandeling

4-8-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

DE LUMMENSE DALMATIËRS vzw (2087)

Zaal Sint-Jozef Thiewinkel, Sint-Janstraat, 3560 LUMMEN

Herfstwandeltocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Parochiezaal Oosteeklo, Koning Albertstraat, 9968 OOSTEEKLO (ASSENEDE)

Boswandeling

7-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE ANKERHOFSTAPPERS (3537)

Zaal Ankerhof, Huytstraat 36, 9450 HAALTERT

Chipriotentocht

6-8-12-14-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV TERVUREN-BOS vzw (4007)

Koninklijk Atheneum Tervuren, Hippolyte Boulengerlaan 7, 3080 TERVUREN

43e Internationale Herfsttocht

4-8-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café 't Kantientje, Nachtegaallaan 10, 9340 LEDE

Euraudax Lede

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DE MARGRIETE STAPPERS vzw (5276)

OC De Schouw, Statiestraat 115, 8810 LICHTERVELDE

Veldtocht

6-9-13-16-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BUENCAMINO VZW STEP FORWARD (5533)

De Boare, Koningsplein 1, 8660 DE PANNE

Tweedaagse van de Westkust

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Gare d'Andenne, Rue de la Station, 5300 ANDENNE

12e Andenne-Péruwelz

155 km *** 10.00

 

 

 

 

MORTIER C'EST L'PIED (LG 176)

Domaine Touristique de Blégny-mine, Rue Lambert Marlet 23, 4670 BLÉGNY

19e Marche au pied du Terril

4-7-10-13-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

Pannenkoekenpaviljoen, Kruisweg 1625, 2142 LC CRUQUIUS (NH)

Jubileum-Stevo 60 jaar - 2e Familiewandeling

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WS78

HCR Boerhaave, Herenstraat 57, 2215 KE VOORHOUT (ZH)

Tweede tussen strandwal en strandtocht

40 km *** 09.00

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Wandel4daagse Nordpfaden

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING MARIJKE

Barendrechtse Voetbal Vereniging, Dierensteinweg 6, 2991 XJ BARENDRECHT (ZH)

BaRo-dubbel Barendrecht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

8 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV STERKER DOOR STRIJD (R'DAM)

Vak College Zuidrand, Beumershoek 3, 3085 EA ROTTERDAM (ZH)

BaRo-Dubbel Rotterdam

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

8 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV V.T.M. MAASSLUIS

Wandelcentrum V.T.M., Dr. Albert Schweitzerdreef 475, 3146 TA MAASSLUIS (ZH)

34e Furieademars

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-13.00

15 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

VERENIGING AUSTERLITZ BELANG

Dorpshuis ’t Trefpunt, Schooldwarsweg 19, 3711 BM AUSTERLITZ (UT)

Najaars Wandelweekend Austerlitz' Belang

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

THOR AFD. WANDEL

Thorhonk sportpark Vierhoeven, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL (NB)

Outdoor & Travel Grenswandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

21 km *** 08.00-11.00

14 km *** 09.00-11.00

9 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

W.V. VILT

Aula Adelante, Onderstestraat 29, 6301 KA VALKENBURG (LI)

Kwartmarathon voor de jeugd

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WV VILT

Aula Adelante, Onderstestraat 29, 6301 KA VALKENBURG (LI)

Geuldal Wandelmarathon

42 km *** 06.30-08.00

42 km *** 07.00-09.00

21 km *** 08.00-09.30

21 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV OLAT

OLAT Herdenkingstocht 75 jaar Operatie Market Garden (deel 3)

25 km *** 09.00

 

 

 

 

STG. DE BOL

Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27, 6686 BS DOORNENBURG (GE)

13e Middeleeuwse Wandeltocht

25 km *** 09.00-09.30

18 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STG. HET NATIONALE PARK DE HOGE VELUWE

Het Nationale Park De Hoge Veluwe – bezoekerscentrum, Houtkampweg 9c, 6731 AV OTTERLO (GE)

De Hoge Veluwe Wandeldag

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

1 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

VVV OUDE IJSSELSTREEK

Restaurant Van Hal, Grensweg 13, 7083 AM VOORST (GE)

Grenswandeltocht

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORT HAARLE

Café de Droadnagel, Molenweg 8, 7448 RE HAARLE (OV)

40e Amortocht jubileum

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WIOS EPE

Kampeerboerderij De Berghoeve, Veenweg 9, 8162 RJ EPE (GE)

58e Veluwe Herfstkleurenwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.30

 

 

 

 

HEERENVEENSE WANDEL FEDERATIE

Kantine vv Heerenveen, Oranje Nassaulaan 21, 8448 MT HEERENVEEN (FR)

58e Vijfdorpentocht

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 09.00-13.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE ZWALUWEN

Sporthal De Brinkhof, Brink 1, 9331 AA NORG (DR)

11e Noordenveldtocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

F.L.M.P.

INSENBORN

Bëschfest um Burfelt

 

 

 

 Andere Autre Andere