bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 29

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW BRASSCHAAT vzw (1047)

Zaal D'Ouwe Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT

26e Parkentocht

5-10-12-13-15-20-25-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV IVAS ITEGEM vzw (1059)

Parochiezaal, Ter Laken 4, 2221 BOOISCHOT (HEIST-OP-DEN-BERG)

11e Bamiswandeltocht

4-8-10-12-16-20-25-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE SPARRENTRIPPERS (2003)

OC Gellik, Biesweg 10, 3620 LANAKEN

52e Sparrentrip

4-8-12-21-30-43 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Buurthuis, Zelkstraat 16, 3545 HALEN

27e Hollewegentocht

4-8-11-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BOSLANDTRAIL vzw (2408)

Weide , Winnerstraat , 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Boslandtrail

5-12-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Werkplaatsen Derito, Hasseltkouter 57, 9500 OPHASSELT (GERAARDSBERGEN)

15e Natuurreservatentocht - Priortrofee

7-10-14-18-22-26-32 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

Zaal 't Helleken, Preekekeplein 8, 9190 STEKENE

34e Helletochten

6-12-17-23-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Groede Podium, Gerard de Moorsweg 4, 4503 PD GROEDE

Jacob Catstocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SCHOOIERS WICHELEN vzw (3494)

Gemeenteschool, Schoolstraat 4, 9260 SERSKAMP (WICHELEN)

12e Nonnenbostocht

6-7-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL vzw (4138)

Ons Tehuis Brabant, Perksesteenweg 126, 1910 BERG (KAMPENHOUT)

36e Houtheimtochten

6-7-9-13-15-21-26-31 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE STAENSE STAPPERS (5421)

Zaal De Nestel, Vijfwegenstraat 19, 8840 WESTROZEBEKE (STADEN)

Stadenbergtocht

4-6-10-14-20-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WSV NATUURTUIN GILBERT DESLOOVERE (5527)

Freinetschool De Baai Kortrijk, Baaistraat 10, 8500 KORTRIJK

Kortrijk in 't groen

3-6-11-16 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT 061)

Salle Calva, Chaussée du Roi Baudouin 39, 7030 SAINT-SYMPHORIEN (MONS)

33e Grande Marche de la Police de Mons - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS FRANCHIMONTOIS (LG 052)

Salle Spixhe Attractions, Quai du Wayai 25, 4910 THEUX

42e Marche Franchimontoise

4-7-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES CLAP SABOTS DE POUSSET (LG 157)

Centre Culturel Marcel Hicter, Place Marcel Hicter, 4350 MOMALLE (REMICOURT)

35e Marche des Clap Sabots

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BOURLINGUEURS DU SUD (LUX 040)

Ecole Fondamentale C.F., Rue de Mochamps 19, 6720 HABAY-LA-NEUVE (HABAY)

Les Sentiers du Domaine de la Princesse

6-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LES PIVERTS DE COURRIÈRE asbl (NA 049)

Salle Magimpré, Rue Magimpré 1, 5334 FLORÉE (ASSESSE)

Marche Souvenir Marc Collignon

6-12-20-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere