bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 22

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DAUWSTAPPERS vzw (1033)

Basisschool De Wilg, Eikhof 20, 2547 LINT

Najaarstocht

5-10-12-15-18-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WC DE BAVOSTAPPERS ZITTAART vzw (1046)

PZ Meerhout-Zittaart, Lindestraat 22, 2450 MEERHOUT

23e Scherpgemetentocht

4-7-12-15-19-25-33-43 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

De Meersche, Molenstraat, 3830 WELLEN

Appelen- en perentocht - Herfsttocht

4-6-12-16-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Parochiecentrum Peer, Kloosterstraat, 3990 PEER

Herfsttocht

4-7-10-14-17 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE FONSKES vzw (4031)

Cultureel Centrum 't Stichelke, Keizerstraat, 3360 LOVENJOEL (BIERBEEK)

Herfsttocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Zaal Harmonie, Stoofstraat, 1785 MERCHTEM

Feniks Classic - 38e Herfsttocht

6-9-12-15-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LEVENSLUST vzw (4436)

Sportzaal Levenslust vzw, Scheestraat 74, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK (LENNIK)

20e Levenslustige wandeltocht

7-14-21 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Sportzaal De Pionier, Gosserieslaan, 8940 WERVIK

West-Vlaanderen Wandelt - 43e Tabakstocht

6-12-15-21-28-35-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Polyvalente zaal van Oostcampus, Siemenslaan 1, 8020 OOSTKAMP

28e Torenhoftocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

KWB ZANDVOORDE (5543)

Parochiezaal, Kloosterstraat 2, 8400 ZANDVOORDE (OOSTENDE)

Krekentocht

9-13-19 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

TROTTEUX SU'L ROC BEAUMONT (HT 034)

Salle Désirée, Rue de la Station 19, 6511 STRÉE (BEAUMONT)

Marche de la Biesmelle

5-10-25-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L'OURTHE (LG 019)

Salle de Géromont Loisirs, Rue du Bac 26, 4170 COMBLAIN-AU-PONT

Marche de l'Entité

4-7-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG 082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS

43e Marche Internationale

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA GODASSE GAUMAISE (LUX 033)

Centre de Dépaysement, Rue de Bar 6, 6760 ETHE (VIRTON)

35e Marche du Daru

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Salle Le Chérimont, Rue du Chérimont 2, 5537 BIOUL (ANHÉE)

32e Marche d'automne

4-6-12-18-22-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDERCLUB BÜTGENBACH (VGDS 003)

Sport- und Freizeitzentrum Worriken - Restaurant Marco Polo, Worriken 9, 4750 BÜTGENBACH

39. Internationale Wanderung

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere