bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 21

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

School Het KIDS, Borggravevijversstraat 9, 3500 HASSELT

Rondom Bokrijk

4-7-13-21-30-43 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE KRUISHOUTEM TROTTERS (3538)

Zaal De Arend, Kasteelstraat 10, 9790 WORTEGEM-PETEGEM

Nazomertocht

5-6-10-13-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TOERISME HAMME (3541)

Tentendorp, Marktplein, 9220 HAMME

48e Wuitensmarsen

8-15-25 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

Atheneum Jan Fevijn, Daverlostraat 132, 8310 ASSEBROEK (BRUGGE)

36e Arsebrouc-tocht

6-10-14-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU HAIN (BBW 016)

Salle Communale, Rue des Combattants 3, 1421 OPHAIN-BOIS-SEIGNEUR-ISAAC (BRAINE-L'ALLEUD)

43e Marche de l'Empereur

4-8-12-20-40-60 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT 003)

Parking Bus Geenens (N48 Brakel-Ronse), Houppe, 7880 FLOBECQ (VLOESBERG)

Marche de La Houppe

5-8-14-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PANTOUFLARDS DE WIHOGNE (LG 041)

Salle Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27, 4452 WIHOGNE (JUPRELLE)

Marche après la Moisson

50 km *** 06.00-08.30

5-7-13 km *** 12.00-16.00

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG 082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS

43e Marche Internationale

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDERCLUB BÜTGENBACH (VGDS 003)

Sport- und Freizeitzentrum Worriken - Restaurant Marco Polo, Worriken 9, 4750 BÜTGENBACH

39. Internationale Wanderung

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 's-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

Duin-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV KINDERDIJK

IJsclubgebouw Thialf, De Hoop 13, 2931 HW KRIMPEN AAN DE LEK (ZH)

Loetboswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

SV D.F.S. ( F.C. DE WESTHOEK )

Sportpark Van Zuijen, Leliëndaleweg 13, 4328 LD BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

Water- en windwandeltocht

30 km *** 08.15-10.00

20 km *** 08.15-10.00

15 km *** 10.00-12.30

10 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

WSV DE WANDELENDE KRABBEN

Franken Fruit, Balsedreef 1, 4623 RA BERGEN OP ZOOM (NB)

54e Krabbentocht

42 km *** 08.00-09.00

35 km *** 08.00-09.00

28 km *** 08.00-11.00

21 km *** 08.00-11.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV OLAT

OLAT Herdenkingstocht 75 jaar Operatie Market Garden

25 km *** 09.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Kolpinghuis, Smetiusstraat 1, 6511 ER NIJMEGEN (GE)

54e Nijmegen-Rotterdam

160 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Bostocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING KENNEDYMARS HAAKSBERGEN

Centrum, Markt 2, 7481 HT HAAKSBERGEN (OV)

Dagwandelmarathon

42 km *** 05.00-07.00

Halve Dagwandelmarathon

21 km *** 07.00-12.00

Mini Kennedymars

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WIJKVERENIGING DE WEIDE

Wijkgebouw de Weideblik, De Ploeger 10, 7908 LL HOOGEVEEN (DR)

4e herfstweidebliktocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-11.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDEL ORGANISATIE STAPHORST (S.W.O.S.)

Café-zaal Spoorzicht, Gemeenteweg 171, 7951 CJ STAPHORST (OV)

Kleurentocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING GIETHOORN SE

Sportkantine S.V. Giethoorn S.E., Kerkweg 36B, 8355 BL GIETHOORN (OV)

Holland Venetië Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV VEENDAM

Dorpshuis de Menterne, Julianaplein 1, 9649 BX MUNTENDAM (GR)

Ruitershornwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.30-12.00

10 km *** 09.30-13.00

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SECTION DE MARCHE F.C. TRICOLOR GASPERICH

Home Paroisial, L-1617 GASPERICH

6-12 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 Andere Autre Andere