bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 15

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Atheneum Malle, Herentalsebaan 56, 2390 OOSTMALLE (MALLE)

Langs Salphen en Renesse - Walk 2 Gether-tocht

6-11-17-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

GO! Basisschool Ter Duinen, Schansplein 8, 3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL)

41e Duinentocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE ROMMELAAR vzw (2082)

PC Altenaar, Smisstraat 46, 3730 HOESELT

Klompentocht

4-8-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Land- en Tuinbouwschool, Weverstraat 23, 9100 SINT-NIKLAAS

Sint-Niklase Steinbockmars

3-6-12-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

V.T.I., Leon Declercqstraat 1, 9800 DEINZE

38e Canteclaermarsen - De Gordel der Leiestreek

6-12-18-24-32 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

GROEP 'T SINGEL (3257)

Zaal 't Singel, Gentweg 58, 9971 LEMBEKE (KAPRIJKE)

14e Speculoostocht

6-12-16-23 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WV DE IJSBREKERS HAALTERT vzw (3398)

HOC De Fransman, Heldergemstraat 136, 9450 HELDERGEM (HAALTERT)

Bevrijdingstocht

6-10-12-18-21 km *** 06.15-15.00

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Zegelsemschool, Teirlinckstraat 22, 9660 ZEGELSEM (BRAKEL)

18e Kasseidorptocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN vzw (4005)

GO! Campus Woudlucht, Prosperdreef 3, 3001 HEVERLEE (LEUVEN)

Omloop van het Dijleland

4-7-12-20-30-35 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Basisschool De Zonnebloem, Karel Baudewijnslaan 26, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

Eindezomertocht

6-12-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Sporthal De Bamburg, Baronstraat 25, 8434 LOMBARDSIJDE (MIDDELKERKE)

50e Internationale Duin- en Poldertocht - De Kust Wandelt

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Tent op 't Zand, Het Zand, 8000 BRUGGE

24e Kroenkel door autoloze zondag

6-11-15-18-21-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES SANS SOUCIS GHLIN (HT 029)

Ecole Saint-Louis, Rue de Mons 4, 7011 GHLIN (MONS)

Marche d'Automne - 17e Mémorial Hilaire Debeil

5-10-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG 160)

Salle Jacques Brel, Rue Lucien Delloye, 4520 WANZE

34e Marche Internationale des Longs Pieds Antheitois

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA FOURMI asbl (LUX 032)

Salle Le Cercle Patria, La Strale, 6792 RACHECOURT (AUBANGE)

35e Marche des Fourmis

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere