bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 15

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Atheneum Malle, Herentalsebaan 56, 2390 OOSTMALLE (MALLE)

Langs Salphen en Renesse - Walk 2 Gether-tocht

6-11-17-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

GO! Basisschool Ter Duinen, Schansplein 8, 3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL)

41e Duinentocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE ROMMELAAR vzw (2082)

PC Altenaar, Smisstraat 46, 3730 HOESELT

Klompentocht

4-8-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Land- en Tuinbouwschool, Weverstraat 23, 9100 SINT-NIKLAAS

Sint-Niklase Steinbockmars

3-6-12-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

V.T.I., Leon Declercqstraat 1, 9800 DEINZE

38e Canteclaermarsen - De Gordel der Leiestreek

6-12-18-24-32 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

GROEP 'T SINGEL (3257)

Zaal 't Singel, Gentweg 58, 9971 LEMBEKE (KAPRIJKE)

14e Speculoostocht

6-12-16-23 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WV DE IJSBREKERS HAALTERT vzw (3398)

HOC De Fransman, Heldergemstraat 136, 9450 HELDERGEM (HAALTERT)

Bevrijdingstocht

6-10-12-18-21 km *** 06.15-15.00

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Zegelsemschool, Teirlinckstraat 22, 9660 ZEGELSEM (BRAKEL)

18e Kasseidorptocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN vzw (4005)

GO! Campus Woudlucht, Prosperdreef 3, 3001 HEVERLEE (LEUVEN)

Omloop van het Dijleland

4-7-12-20-30-35 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Basisschool De Zonnebloem, Karel Baudewijnslaan 26, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

Eindezomertocht

6-12-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Sporthal De Bamburg, Baronstraat 25, 8434 LOMBARDSIJDE (MIDDELKERKE)

50e Internationale Duin- en Poldertocht - De Kust Wandelt

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Sint-Lodewijkscollege, Magdalenastraat 30, 8200 SINT-ANDRIES

24e Kroenkel door autoloze zondag

6-11-15-18-21-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES SANS SOUCIS GHLIN (HT 029)

Ecole Saint-Louis, Rue de Mons 4, 7011 GHLIN (MONS)

Marche d'Automne - 17e Mémorial Hilaire Debeil

5-10-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG 160)

Salle Jacques Brel, Rue Lucien Delloye, 4520 WANZE

34e Marche Internationale des Longs Pieds Antheitois

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA FOURMI asbl (LUX 032)

Le Foyer, Rue des Chasseurs Ardennais 18, 6780 MESSANCY

35e Marche des Fourmis

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

Voetbalvereniging Zaandijk, Diederik Sonoyweg 20, 1509 BR ZAANDAM (NH)

Zaandijk 525 jaar

10 km *** 15.00

7 km *** 15.00

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Dorpscentrum de Blinkerd, Heereweg 150, 1871 EM SCHOORL (NH)

Zomerwandeling in Groet

40 km *** 07.00-08.30

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ATVERNI

Dorpshuis Fort Vreeswijk, Fort Vreeswijk 1, 3433 ZZ NIEUWEGEIN (UT)

Atverni Sluizenwandelocht

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Bos Park Bilthoven, Burgemeester Van der Borchlaan 7, 3722 GZ BILTHOVEN (UT)

10e Wandeldag voor KiKa

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING DE 80 VAN DE LANGSTRAAT

Waspik, Wilhelminastraat 2, 5165 TJ WASPIK (NB)

MiDi 80

30 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

Ruitersportterrein `t Raamdal, Beerschemaasweg 1, 5364 NR ESCHAREN (NB)

Airborne Walking Event Grave

42 km *** 06.30-09.30

30 km *** 06.30-10.30

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WSV NUENEN

Paviljoen TV de Goudhoek, De Polder 3, 5674 ST NUENEN (NB)

11e Vincent wandeling

32 km *** 07.30-11.00

24 km *** 07.30-12.00

16 km *** 07.30-13.00

8 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

W.S.V. WANDELLUST LEUDAL

Roos in Bloei, Berkenlaan 8, 6088 AM ROGGEL

Najaarswandeling

25-30 km *** 08.00-10.00

15-20 km *** 08.00-12.00

5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC GULPDALTOCHT

Fanfarezaal Berg en Dal, Dorpsstraat 27, 6277 NC SLENAKEN (LI)

Gulpdaltocht

25 km *** 07.30-12.00

18 km *** 07.30-13.00

12 km *** 07.30-14.00

7 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

STG. WANDELEN IN VRIJHEID

Sporthal Heuvelland, Ambachtsweg 8, 6562 AV GROESBEEK (GE)

Euregio Vrijheidswandeling

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-13.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG TOERISTISCH INFORMATIECENTRUM HET GELDERS EILAND

Koffie- en eethuis de Gelderse Poort, Rijndijk 6, 6566 CG MILLINGEN AAN DE RIJN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Millingen

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELENINBEUNINGEN

De Weeropper, Kloosterstraat 17, 6641 KW BEUNINGEN GLD (GE)

Beuningse Oeverwal Loop (BOL)

26 km *** 08.00-15.00

20 km *** 08.00-15.00

15 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

STG TOERISTISCH INFORMATIECENTRUM HET GELDERS EILAND

Café-zaal de Oude Waal, Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNERDEN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Pannerden

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WV DOS DWINGELOO

Cultureel centrum Over Entinghe, Entingheweg 13, 7991 CB DWINGELOO (DR)

11e Rondom de Siepel

30 km *** 08.30-10.30

20 km *** 09.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

MFC De Marke, Daendelsweg 2, 8051 DX HATTEM (GE)

Bos- en Heidetocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GREEN SHOES DALFSEN

Vakantiecentrum De Imminkhoeve, Lemelerweg 41, 8148 PB LEMELE (OV)

Imminkhoeve wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STOURS

Eiland-3-daagse

20 km *** 09.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GEHANSBIERGKNAPPEN 75 BUTSCHEBURG asbl

Centre Sportif Lycée Nic Biever, Rue Gare-Usines 81, L- 3476 DUDELANGE

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere