bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 14

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Surferschalet, Grote Bergen 59, 2830 HEINDONK (WILLEBROEK)

Balsemientocht

7-14-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

MARCHING TEAM 11DE BATALJON GENIE (1478)

Kazerne Luitenant Victor Thoumsin, Kruibeeksesteenweg 159, 2070 BURCHT (ZWIJNDRECHT)

15e Mars van de Genie

7-14-21-28 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Het Pelterke, Jeugdlaan 4, 3900 OVERPELT

Septembertocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Parochiezaal Ename, Paardenmarktstraat, 9700 ENAME (OUDENAARDE)

Enametocht

7-10-14-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

Feesttent Volpenswege, Volpenswege 31, 9940 SLEIDINGE (EVERGEM)

27e Herfstwandeling

7-11-16-20-24-27-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Kalendries, Meldertsebaan 2, 3560 MELDERT (LUMMEN)

Kalendriestocht

5-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Ankerhof, Huytstraat 36, 9450 HAALTERT

Euraudax Haaltert

25 km *** 10.00

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

Brandweerarsenaal, Grote Noordstraat 25, 8830 HOOGLEDE

Brandweerwandeling

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

Zaal De Loft, Fabriekstraat 1, 8600 DIKSMUIDE

29e Boterronde

4-8-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

De Wissel, Tramstraat 6, 8750 WINGENE

Septembertocht door Wingene

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (CHIÈVRES)

22e Marche du Centre Culturel et Sportif

6-12-20-25-42-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG 160)

Salle Jacques Brel, Rue Lucien Delloye, 4520 WANZE

34e Marche Internationale des Longs Pieds Antheitois

5-8-12-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Dorpscentrum de Blinkerd, Heereweg 150, 1871 EM SCHOORL (NH)

Zomerwandeling in Groet

40 km *** 07.00-08.30

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Clubgebouw wsv S.D.S., Hooftskade 92a, 2526 KB ’s-GRAVENHAGE (ZH)

23e S.D.S. Paleizentocht

25 km *** 09.00

15 km *** 09.00

10 km *** 09.00

5 km *** 09.00

 

 

 

 

STICHTING FRUITWANDELTOCHTEN GOES

Omnium, Zwembadweg 3, 4463 AB GOES (ZE)

Nazomertocht

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-09.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STG. DE 80 VAN DE LANGSTRAAT

Raadhuisplein Waalwijk, Raadhuisplein 2, 5141 KG WAALWIJK (NB)

De 39e Rabobank 80 van de Langstraat

80 km *** 20.00

 

 

 

 

W.S.V. WANDELLUST LEUDAL

Roos in Bloei, Berkenlaan 8, 6088 AM ROGGEL

Najaarswandeling

15-20 km *** 08.00-12.00

5-10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STG TOERISTISCH INFORMATIECENTRUM HET GELDERS EILAND

Koffie- en eethuis de Gelderse Poort, Rijndijk 6, 6566 CG MILLINGEN AAN DE RIJN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Millingen

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

LUCTOR ET EMERGO

Zalencentrum de Oldenburg, Hofplein 1, 6665 DH DRIEL (GE)

Polentocht Driel

30 km *** 07.30-11.00

25 km *** 07.30-11.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STG TOERISTISCH INFORMATIECENTRUM HET GELDERS EILAND

Café-zaal de Oude Waal, Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNERDEN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Pannerden

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

MFC De Marke, Daendelsweg 2, 8051 DX HATTEM (GE)

Bos- en Heidetocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GREEN SHOES DALFSEN

Vakantiecentrum De Imminkhoeve, Lemelerweg 41, 8148 PB LEMELE (OV)

Imminkhoeve wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

LIONSCLUB OOSTSTELLINGWERF

Boerenstreek, Boerestreek 23, 8426 BN APPELSCHA (FR)

Appelstap

30 km *** 14.30-14.45

15 km *** 16.15-16.45

10 km *** 17.00-17.30

5 km *** 17.45-18.15

 

 

 

 

STOURS

Eiland-3-daagse

20 km *** 09.00

 

 

 

 

WV PARK DIEPSTROETEN

Eetcafé De Lombok, Hendrik van Boeijenlaan 5, 9404 LP ASSEN (DR)

13e Brinkstal Banjer Loop

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

SASA APPINGEDAM-AFD. WANDELSPORT

Oude Raadhuis, Wijkstraat 36, 9901 AJ APPINGEDAM (GR)

6e Fivelstadtocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-11.00

5 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

FOOTING CLUB PER PEDES BERTRANGE

Centre Atert, Rue Atert, L-8051 BERTRANGE

6-12 km *** 12.00-16.00

 

 

 

 Andere Autre Andere