bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 8

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV BEEKAKKERS BEERSE vzw (1011)

Parochiezaal Vlimmeren, Hoogstraat, 2340 VLIMMEREN (BEERSE)

43e Rondom Beerse

6-8-13-17-20-25-30-35-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

KWB SCHRIEK (1490)

Parochiecentrum, Leo Kempenaersstraat 16, 2223 SCHRIEK (HEIST-OP-DEN-BERG)

Bosuilentocht

5-9-12-16-20-25-35-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK

2Daagse Braambierentocht

5-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Sint-Jozefschool, Kloosterstraat 31, 9420 MERE (ERPE-MERE)

5e Ajuintocht

7-9-12-15-20-24-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL TEAM BEVEREN-WAAS (3218)

Lokaal Schutters St. Sebastiaan, A. Rodenbachlaan (sportzone Melsele), 9120 MELSELE (BEVEREN)

42e Acht-Dorpentocht

4-7-14-21-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB I.P.A. BELGIË (3486)

Basisschool Sint-Paulus, Oudeheerweg 3, 9051 SINT-DENIJS-WESTREM (GENT)

14e Wandeltocht IPA België

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV WIT-BLAUW SCHERPENHEUVEL vzw (4023)

Cultuurcentrum Den Egger, August Nihoulstraat 74, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM

Peiperneutentocht

5-8-13-20-30-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

RWK DE MORGENSTOND HUMBEEK (4161)

Sporthal, Nachtegaallaan 5, 1851 HUMBEEK (GRIMBERGEN)

Omloop Parel van Brabant

6-12-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE TEXTIELTREKKERS VICHTE vzw (5361)

De Stringe, Ommersheimplein, 8570 VICHTE (ANZEGEM)

25e Prutsketochten

4-6-12-18-25-36-42-60 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Wielingencentrum, Graaf Jansdijk, 8420 WENDUINE (DE HAAN)

12e Nazomertocht - De Kust Wandelt

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Stade Leburton (Parking A), Alleé des Sports, 1480 TUBIZE

28e Marche de l'Entité

6-12-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES HURLUS EN BALADE (HT 067)

Salle Redoute, Rue de Menin 4, 7730 ESTAIMPUIS

Marche des Hurlus en Balade - Challenge interclubs ACHO

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TREMPLIN ANGLEUROIS (LG 119)

Ecole Communale du Sart-Tilman, Rue du Sart-Tilman 376 B, 4031 ANGLEUR (LIÈGE)

44e Marche du Sart-Tilman

5-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DU LUXEMBOURG (LUX 000)

Salle La Fête des Blés, Warempage 63, 6983 LA ROCHE-EN-ARDENNE

Marche provinciale - Sur les pas de René Degeye

5-8-12-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Salle Communale, Rue de Fleurus 69, 5060 MOIGNELÉE (SAMBREVILLE)

37e Marche de la Biesme

3-6-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

TAPP-TAPP RODT (VGDS 014)

Skihütte Rodt, Rodt, Tomberg 77, 4784 SANKT VITH

40. Internationale Tageswanderung

4-6-12-16-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere