bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 7

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK

2Daagse Braambierentocht

5-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE VELPENSE WANDELAARS (2407)

Tent, Liniestraat 59, 3545 HALEN

Dwars door Velpen

5-8-9 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Voetbalkantine Vurste, Leenstraat, 9890 VURSTE (GAVERE)

15e Scheldevalleitocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

SSG De Rede, Oude Vaart 1, 4537 CD TERNEUZEN

40e Vliegende Hollandertocht

6-12-18-25-31 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

PC Melkwezer, Hazenbergstraat , 3350 MELKWEZER (LINTER)

Fruittocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

Hof ten Hemelrijk, Kloosterstraat 7, 1745 OPWIJK

30e Stichtingstocht

5-9-12-14-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Zaal Heidelberg, Kasteelstraat 30, 8820 TORHOUT

Euraudax Torhout

25-50-75-100 km *** 14.00-21.00

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC Utendoale, Sulferbergstraat 11, 8954 WESTOUTER (HEUVELLAND)

Elfbergentocht

7-10-15-20-25-33-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

NO LIMITS (6001)

Auberge de Poteaupré, Rue Poteaupré 5, 6464 BOURLERS (CHIMAY)

Chimay Walk

11-22 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT 011)

Chapelle Notre-Dame de la Bruyère, Rue de Nalinnes 555, 6001 MARCINELLE (CHARLEROI)

43e Marche des Noisettes

6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG 135)

Ecole Communale, Rue du Pont 8, 4480 HERMALLE-SOUS-HUY (ENGIS)

Marche de jour

4-8-13-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES CRAYAS DU THIRY (NA 053)

Ecole Communale, Rue de Le-Mesnil, 5670 OIGNIES-EN-THIÉRACHE (VIROINVAL)

Marche du centre géographique de l'Europe des 15

4-6-12-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

S.&.O. PONTANIA

Clubgebouw Pontania, Roomtuintjes 233, 1093 TD AMSTERDAM (NH)

Pontania '69 Wandeltocht

25 km *** 09.00-17.00

15 km *** 10.00-17.00

10 km *** 10.00-17.00

5 km *** 10.00-17.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Middenmeersportpark voetbalvereniging TOG, Radioweg 69, 1098 NG AMSTERDAM (NH)

Amsterdam-Tilburg

125 km *** 15.00

Eetcafé kwalitaria Vleuten, Hindersteinlaan 2d, 3451 EZ VLEUTEN (UT)

Vleuten-Tilburg

80 km *** 22.00

 

 

 

 

SPURD

Sport 2000, Dubbele buurt 23winkel, 1441 CT PURMEREND (NH)

Markt Stad Walk MSW

25 km *** 09.00-10.00

13 km *** 10.00-11.00

6 km *** 11.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING FEESTWEEK VIJFHUIZEN

Feesttent Zijdewinde, Zijdewinde 3, 2141 VA VIJFHUIZEN (NH)

15e Kennedymars Vijfhuizen

80 km *** 22.00

 

 

 

 

STG. SPOMUZA

Verenigingshuis de Zilverstad, Nieuwe Singel 39, 2871 AX SCHOOONHOVEN (ZH)

Zilverstadtocht

30 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV BOTU

Clubgebouw de Bolder, Zeilmakersstraat 59, 3025 NV ROTTERDAM (ZH)

37e Wereldhaventocht

38 km *** 07.30-09.00

27 km *** 09.00-11.00

22 km *** 09.00-12.00

17 km *** 10.00-13.00

12 km *** 10.00-14.00

7 km *** 11.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DORDTSE VIERDAAGSE

Kantine KV Movado, sportcomplex Patersweg, Patersweg 205, 3314 HV DORDRECHT (ZH)

3e Fred van de Pol wandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

RTV BUNSCHOTEN

Rode Kruis gebouw, Bikkersweg 3a, 3752 WV BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (UT)

Visserij Wandeltocht 2019

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST

SSG De Rede, Oude Vaart 1, 4537 CD TERNEUZEN (ZE)

40e Vliegende Hollandertocht

31 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV OOSTERSCHELDESTAPPERS

Sport- en gemeenschapscentrum Haestinge, Sportlaan 2D, 4695 BA SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

9e Oosterschelde Nazomertocht

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV OLAT

OLAT Herdenkingstocht 75 jaar Operatie Market Garden

31 km *** 09.00

 

 

 

 

POLITIE SPORTVERENIGING RENKUM

Sportpark Hartenstein, J.J.Talsmalaan 13, 6862 BZ OOSTERBEEK (GE)

73e Airborne Wandeltocht

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 09.30-13.30

25 km *** 11.00-13.30

15 km *** 09.30-13.30

15 km *** 11.30-13.30

10 km *** 09.30-13.30

10 km *** 11.30-13.30

 

 

 

 

STICHTING DE WILPSTER DAUWTRAPPERS

Voor startlocatie zie website, Laweistraat 13, 9367 RE DE WILP (GR)

Dauwtraptocht (najaar)

15 km *** 19.30

 

 

 

 

BODYWALK BEILEN

Camping Boszicht, Smalbroek 46, 9411 TV BEILEN (DR)

10e Midden-Drenthe Wandeltocht

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING KULTURELE KOMMISSIE BEDUM

Trefcentrum Bedum, Prof Mekelstraat 1, 9781 JG BEDUM (GR)

9e Walfridusvoettocht

40 km *** 07.30-08.30

25 km *** 08.00-09.00

15 km *** 08.30-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

F.L.M.P.

ZU FOUSS OP D'FOUER

 Geféierte Marathon

 

 

 

 Andere Autre Andere