bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 1

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE vzw (1012)

Gemeentelijke Basisschool De Klim, Provinciale Steenweg, 2627 SCHELLE

42e Wandeling door de Rupelstreek

4-7-12-17-21-28-35-43 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

DE MARKSTAPPERS (1492)

Lokaal Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde, Hofeinde 9, 2330 MERKSPLAS

Grote Wandel2daagse in het Land van Mark & Merkske

6-12-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Zaal Berkenveld, Bakkerstraat 90, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Heidetocht - Kelchterhoef

4-8-12-16-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

GITO - Technisch Atheneum Merelbeke, Potaardeberg 59, 9820 MERELBEKE

Merelbeekse Wandeltocht - Herdenkingstocht Maurice De Bruyne

6-9-12-15-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN vzw (3139)

Gemeentelijke Basisschool 't Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT

Internationale Kwaktocht

4-7-10-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Bistro De Buut, Dorpsplein 1, 4507 BH SCHOONDIJKE

Moaneblusserstocht

6-12-18-24-30-36 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Sporthal Averbode, Vorststraat 55, 3271 AVERBODE (SCHERPENHEUVEL-ZICHEM)

Wittetocht - Trofee Harten Vijf

6-8-10-12-15-20-25-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Sporthal Ogierlande, Torhoutstraat 6, 8830 GITS (HOOGLEDE)

31e Stoomtuigwandeling

4-6-10-16-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Tearoom De Bootsman, Vaartdijk-Noord, 8432 LEFFINGE (MIDDELKERKE)

Tempelierstocht - Herinneringstocht Jan De Lee

7-14-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPORTRAAD ZUIENKERKE vzw (5449)

Zaal De Bommel, Doelhofstraat 26, 8377 NIEUWMUNSTER (ZUIENKERKE)

Oudlandpoldertocht

5-6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Vayamundo, Ol Fosse d'Outh, 6660 HOUFFALIZE

WalkOn Wandelclassics - Plus Wandeldag

6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES SUCRIERS DE BRUGELETTE (HT 001)

Salle Omnisports (Parc Communal), Avenue Gabrielle Petit 3, 7940 BRUGELETTE

45e Marche de la Vallée de la Dendre - Challenge interclubs ACHO

4-8-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG 032)

Salle Henriette Brenu, Rue Gilles Magnée, 4430 ANS

46e Marche en Hesbaye

4-7-13-17-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX 027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (NASSOGNE)

46e Marche de jour

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle Saint-Joseph, Rue de Corenne 1, 5620 FLORENNES

39e Marche des Ducs

4-7-12-21-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere