bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 31

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE MARKSTAPPERS (1492)

Lokaal Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde, Hofeinde 9, 2330 MERKSPLAS

Grote Wandel2daagse in het Land van Mark & Merkske

6-12-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Zaal Berkenveld, Bakkerstraat 90, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Heidetocht - Kelchterhoef

4-8-12-16-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE VRIENDENKRING KORTIJS (2108)

CC Vorsen, Hoogstraat 17, 3890 VORSEN (GINGELOM)

Nazomertocht

6-9-11-15-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV BAASRODE vzw (3082)

Gemeenteschool De Schakel, Molenberg 9, 9200 BAASRODE (DENDERMONDE)

43e Scheldemarstocht

5-9-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV EGMONT ZOTTEGEM vzw (3163)

Bevegemse Vijvers, Bevegemse Vijvers, 9620 ZOTTEGEM

Oost-Vlaanderens Mooiste

6-12-18 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Club 77, Henri D'Hontstraat 42, 8700 SCHUIFERSKAPELLE (TIELT)

Zomertocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Vayamundo, Ol Fosse d'Outh, 6660 HOUFFALIZE

WalkOn Wandelclassics

6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES BOTTINES DE GERPINNES (HT 087)

Salle Communale, Place des Combattants, 6280 GERPINNES

Marche d'Eté

4-7-12-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG 032)

Salle Henriette Brenu, Rue Gilles Magnée, 4430 ANS

46e Marche en Hesbaye

4-7-13-17-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Cercle Concordia, Place de l'Eglise 7, 4633 MELEN (SOUMAGNE)

45e Marche des Gais Lurons

4-7-13 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA FAMENNE (LUX 034)

Salle La Source, Place Toucrée, 6900 MARCHE-EN-FAMENNE

25e Marche de la Rentrée - 23e Longue distance de la Famenne (43-60 km)

6-12-20-30-43-60 km *** 06.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 's-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-daagse

Duin-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP

Diekhuusplein, Beneden Zandpad 7, 3241 GA MIDDELHARNIS (ZH)

Omloop Goeree-Overflakkeewandeltocht

55 km *** 07.00

30 km *** 09.00

Omloop Goeree-Overflakkeewandeltocht

30 km *** 09.00

Hernesseroord Dok 16, Dwarsweg 40, 3241 LB MIDDELHARNIS (ZH)

Omloop Goeree-Overflakkee

15 km *** 10.00

Kinderomloop Goeree-Overflakkee

15 km *** 11.00

5 km *** 11.00

 

 

 

 

STICHTING DE LEIENTOCHT

De Pastorie, Herenstraat 11, 3985 RP WERKHOVEN (UT)

8e De Leientocht

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN OOSTKAPELLE

Eetcafé de Babbelaar, Dorpsstraat 18, 4356 AJ OOSTKAPELLE (ZE)

Kastelen, landhuizen en hoven

40 km *** 08.30-09.00

30 km *** 08.30-09.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DAK DRUNEN

Clubgebouw Dak Drunen, Prins Hendrikstraat 76A, 5151 GB DRUNEN (NB)

22e DAK wandelshoptocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STG. MAAS EN WAALSE DIJKENLOOP

Wielplein, Wielstraat, 6658 BC BENEDEN-LEEUWEN (GE)

15e Bourgondisch Fruitwandelen

 

 

 

 

WSV DES-UGCHELEN

Dorpshuis De Brink, Hoofdweg 5, 7371 AC LOENEN (GE)

8e Stiefeltocht

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STG. TOERCOMMISSIE

Hotel-restaurant De Wolfshoeve, Europaweg 132, 7761 AL SCHOONEBEEK (DR)

63e Boortorenwandeltocht

40 km *** 07.30-09.00

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 10.00-13.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 13.00-15.00

5 km *** 13.00-15.00

 

 

 

 

VERENIGING GEMEENTEBELANG NUNSPEET

Speelweide Stakenberg,Stakenbergweg , 8075 RA ELSPEET (GE)

Nunspeetse Heideloop

25 km *** 08.00-10.30

15 km *** 08.00-10.30

10 km *** 08.00-10.30

 

 

 

 

STICHTING WATERREIJK WANDEL3DAAGSE

Restaurant 't Binnenhof Paasloo, Binnenweg 12, 8378 JJ PAASLOO (OV)

Weerribben-Wieden Wandel3Daagse

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE BRUG

Sporthal De Brug, Donderslaan 161, 9728 KX GRONINGEN (GR)

37e Brugwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere