bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 25

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Parochiezaal O.L.V., Mechelsesteenweg 233/2, 2500 LIER

Zimmertocht

4-8-12-15-22-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Don Bosco College, Don Boscostraat 72, 3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL)

Zomertocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE LUMMENSE DALMATIËRS vzw (2087)

Zaal Oosterhof, Dr. Vanderhoeydonckstraat, 3560 LUMMEN

Kermistocht

5-10-12-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Zaal Den Bond, Kleinhulst 4, 9220 HAMME

45e Mars Omloop 't Hoeksken

4-6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Bolster, Beekmeers 2, 9630 BEERLEGEM (ZWALM)

4e Hoevetocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HORIZONSTAPPERS vzw (4039)

Zaal Libbeke, Gellenberg 16, 3210 LUBBEEK

31e Hagelandwandeling

4-7-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

Gemeentelijk Trefcentrum Baljuwhuis, Kammeersweg 20, 1570 GALMAARDEN

20e Baljuwtochten

4-6-9-12-17-23-28-34-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WITLOOFSTAPPERS EN -TRAPPERS (4518)

Sporthal Kampenhout, Zeypestraat 26, 1910 KAMPENHOUT

Vlaams-Brabant Wandelt - Zomertocht

6-10-14-18-25-32-42-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

O.C. d'Iefte, Hoogstraat 122, 8540 DEERLIJK

Einde vakantie-tocht

4-6-13-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Expo Roeselare, Diksmuidsesteenweg 400, 8800 ROESELARE

West-Vlaanderens Mooiste

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DE L'ARGENTINE (BBW 045)

Ecole Communale, Rue des Combattants 112, 1310 LA HULPE

32e Marche de l'Argentine

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

COMITÉ PROVICIAL DU HAINAUT (HT 000)

Salle Arthur Haulot, Place Edouard Bantigny, 7170 MANAGE

41e Marche Provinciale du Hainaut

5-10-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DES HAUTES-FAGNES asbl (LG 002)

Salle Al Neure Ewe, Rue de Bosfagne 2, 4950 SOURBRODT (WAIMES)

46e Marche Internationale des Hautes-Fagnes

4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX 008)

Centre Culturel et Sportif, Avenue Germain Gilson 48, 6810 IZEL (CHINY)

Marche de la Rentrée

6-12-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR CLUB DE MARCHE asbl (NA 009)

Salle Parmentier, Rue Adolphe Parmentier 8, 5020 VEDRIN (NAMUR)

Les Boucles de Pierre-Alain

6-12-18-24 km *** 08.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere