bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 24

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FORT ACHT STAPPERS (1064)

Clubhuis FAST - Fort 8, Hoofdfrontweg, 2660 HOBOKEN (ANTWERPEN)

17e Nello en Patraschetocht

5-10 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

Parochiezaal Eikenbos, Boskestraat 3, 3560 LUMMEN

Klavertje 1-tocht

5-8-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

Provinciale Technische School, Europaplein 36, 3630 EISDEN (MAASMECHELEN)

Oogsttocht

4-6-12-16-19 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

Voetbalkantine VV Philippine, Strandgaper 9, 4553 CA PHILIPPINE

5e Mosselfeestenwandeling

4-8-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

Buurthuis, Zandstraat 13, 2431 LAAKDAL

Walenmanwandeling

5-7-8-10-13 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Eethuis Trapje Op, Handelsstraat, 2910 ESSEN

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Feesttent Mote-Molenmeersen, Molenmeersenstraat, 8940 WERVIK

14e Mote-Molentocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

't Wit Huis Spermalie, Rijselsestraat 13, 8210 LOPPEM (ZEDELGEM)

21e Spermalietochten

4-6-12-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS RANSARTOIS (HT 010)

Salle du Vieux Château, Rue Alphonse Helsen 69, 6211 MELLET (LES BONS VILLERS)

26e Marche des Campagnes

4-6-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DES HAUTES-FAGNES asbl (LG 002)

Salle Al Neure Ewe, Rue de Bosfagne 2, 4950 SOURBRODT (WAIMES)

46e Marche Internationale des Hautes-Fagnes

4-7-12-21-30-42 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER asbl (LG 137)

Ecole Communauté Française, Rue Haute 65, 4690 EBEN-EMAEL (BASSENGE)

Marche de jour

5-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX 008)

Centre Culturel et Sportif, Avenue Germain Gilson 48, 6810 IZEL (CHINY)

Marche de la Rentrée

6-12-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA 026)

Maison de Village, Rue du Centre 185, 5377 BAILLONVILLE (SOMME-LEUZE)

Marche d'été

6-12-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere