bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 18

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC. ZANDSTAPPERS vzw (1044)

Zandfluiter, Tulpenlaan 1, 2275 WECHELDERZANDE (LILLE)

Antwerpen Wandelt - Hartje der Kempen-wandeling - Walk 2 Gether-tocht

4-7-12-17-22-27-35 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE KAMPSE WANDELAARS (2019)

Zaal Orbis, Nicolaylaan 77, 3970 LEOPOLDSBURG

Chazaltocht

4-6-8-12-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LOONSE TSJAFFELEERS vzw (2039)

Panishof, Bommershovenstraat 10, 3840 BOMMERSHOVEN (BORGLOON)

Pannenkoekentocht

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

Gemeentelijke Lagere School, Bazelstraat 33, 9150 KRUIBEKE

22e Barbierbeektocht

7-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

KWB LAARNE (3331)

Vrije Basisschool, Wegvoeringstraat 1, 9270 LAARNE

49e Voettochtenklassieker

5-8-12-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

KSO Glorieux, Glorieuxlaan 50, 9600 RONSE

Hoogzomertocht

7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Refter Vrij Katholiek Onderwijs VKO, Karenveldstraat 23, 1745 OPWIJK

27e Rondom Opwijk

6-12-18-25-31 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

SIDDARTHA (4540)

Siddartha, Bonten Osstraat 29, 3128 BAAL (TREMELO)

Siddartha Zomertocht voor het goede doel

4-5-9-15-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

BOUTERSEM WANDELT (4541)

Feestzaal Boutersem, Kerkomsesteenweg 53, 3370 BOUTERSEM

Gordel rond Boutersem

4-8-12-16-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FEESTCOMITÉ DE MAROLLEN SIJSELE (5202)

Feesttent Marollenkermis, Dorpsstraat , 8340 SIJSELE (DAMME)

32e Marollentocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE vzw (5330)

Zaal Sport en Spel, Tieltstraat 46a, 8755 RUISELEDE

24e Kermistocht

4-6-9-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Stationshuis, Negende Linieplein 1, 8650 MERKEM (HOUTHULST)

10e Oogsttocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS D'IMBRECHIES EN THIÈRACHE (HT 073)

Collège Saint Joseph, Rue de Virelles 75, 6460 CHIMAY

23e Marche des Vallées de la Thiérache

5-10-14-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES TRAFTEUS HOUSSE (LG 066)

Salle Communale La Jeunesse, Cours des Mayeurs 6, 4671 HOUSSE (BLÉGNY)

46e Marche des beautés locales

4-6-12-18-24-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE BELLEVAUX (LG 139)

ASBL De Belva, Route de l'Amblève, 18, 4960 BELLEVAUX-LIGNEUVILLE (MALMEDY)

41e Marche Internationale

4-6-12-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OBJECTIF 10.000 LES FOSSÉS (LUX 030)

Salle Laloy, Rue de la Misbour 370, 6637 FAUVILLERS

Marche d'été

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

FOOTING CLUB FOSSES asbl (NA 001)

Salle de Saint-Gérard, Rue de Saint-Gérard, 5640 SAINT-GÉRARD (METTET)

Marche de la Mi-Août

4-6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere