bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

DONDERDAG – JEUDI – DONNERSTAG

 15

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

VIIO Humaniora College, Sint-Truidersteenweg 17, 3700 TONGEREN

Eburonentocht - 2e Euregio Internationele Wandeldag

4-6-9-12-15-19-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

VIP-Kantine Mijnstadion, Stadionlaan 1, 3582 KOERSEL (BERINGEN)

Lus van het Zwarte Goud

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Den Amb8, Lange Ambachtstraat 42, 9860 OOSTERZELE

3e Oogsttocht

6-10-14-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OCHTENDGLOREN KAPELLE O/D BOS (4164)

Sint-Theresiacollege, Veldstraat 11, 1880 KAPELLE-OP-DEN-BOS

30e Evert Larocktocht

6-12-15-20-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

Parochiaal Centrum 't Bulscampvelt, Wingensestraat 2, 8020 HERTSBERGE (OOSTKAMP)

Bulskampveldtocht

4-6-11-15-21-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

Zaal Leyedaele, Grote Markt 4, 8560 WEVELGEM

Halfoogsttocht

7-14-22-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SYMPAS DE LANDELIES (HT 071)

Salle Omnisports Henri Laloyaux, Rue de Cousolre, 6111 LANDELIES (MONTIGNY-LE-TILLEUL)

25e Marche d'été

4-6-11-15-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SABOTS DE GODEFROY (LUX 041)

Salle du Petit Bois, Route de la Spèche, 6830 ROCHEHAUT (BOUILLON)

16e Grande Marche des Croisés

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE JOYEUX MARCHEUR DE FLAWINNE (NA 060)

Salle Paroissiale, Rue Maria de Dorlodot, 5020 SUARLÉE (NAMUR)

Marche de la Moisson

4-7-14-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere