bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 4

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

CC De Binder, Forum 9, 2870 PUURS-SINT-AMANDS (PUURS)

Langs het oog van Puurs-tocht - 40 jaar Ibis Puurs

4-7-10-16-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN vzw (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN

42e Kastelentochten

5-10-14-22-25-34 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

School Provil, Duinenstraat, 3920 LOMMEL

38e Internationale Teutentocht

5-9-13-16-20-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKABOUTERS vzw (2064)

Parochiezaal Niel, Hoogstraat, 3668 NIEL-BIJ-AS (AS)

2Daagse Heidetocht - Te Gekke Wandeling

5-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Gemeentelijk Sportcentrum, Neerstraat 37, 9921 VINDERHOUTE (LOVENDEGEM)

Meetjesland… maak het mee - 41e Kastelentocht - Herdenking Emile Bakeland

5-6-12-17-20-24-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

Parochiezaal Onder de Toren, Markt 4, 3150 HAACHT

Jan Primustocht

5-10-15-20-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN (4360)

Tent Halfoogstfeesten, Hondzochtstraat 8, 1674 BELLINGEN (PEPINGEN)

23e Taalgrenswandeling Pajottenland - Promenade le long de la frontière Pajottenland-Roman Païs

7-10-15-20-25-32-42-50-60 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Schuttersplein Stadion Olivier, Jan Devischstraat 2, 8300 KNOKKE-HEIST

Zwintocht - De Kust Wandelt

6-10-15-21-32 km *** 08.00-14.30

 

 

 

 

DE MOTESTAPPERS KOEKELARE (5142)

Sportcomplex De Klokkeputten, Bruggestraat 104, 8480 EERNEGEM (ICHTEGEM)

Dwars door het Houtland

5-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DE BRUXELLES - BRABANT WALLON (BBW 000)

Salle Jules Ginion, Place Communale 5, 1341 CÉROUX-MOUSTY (OTTIGNIES-LOUVAIN-LA-NEUVE)

Marche Provinciale

4-6-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES VAILLANTS ACRENOIS (HT 050)

Club Animation, Place de Bois-de-Lessines 52, 7866 BOIS-DE-LESSINES (LESSINES)

37e Marche du Pays des Guimauves - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA BASSE-MEUSE VISÉ (LG 010)

Cercle Paroissial Devant-le-Pont, Avenue Franklin Roosevelt 39, 4600 VISÉ

Marche Internationale

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

Salle Chez Nous, Rue Henri de Leez, 5031 GRAND-LEEZ (GEMBLOUX)

Marche de la Braderie

4-7-12-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere