bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 3

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOSBERGSTAPPERS (1057)

Feesttent Vosbergfeesten, Hoge Vosbergstraat, 2840 RUMST

Vosbergtocht

5-10-12-15-18-24-30-35-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

CC De Binder, Forum 9, 2870 PUURS-SINT-AMANDS (PUURS)

Hoevetocht - 40 jaar Ibis Puurs

4-7-10-16-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

Zaal Sportpark, Houtstraat 35, 3830 WELLEN

Maupertuustocht

4-6-8-12-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKABOUTERS vzw (2064)

Parochiezaal Niel, Hoogstraat 115, 3668 NIEL-BIJ-AS (AS)

2Daagse Heidetocht - Te Gekke Wandeling

5-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Provinciaal Domein De Gavers - Zaal De Doos, Onkerzelestraat 280, 9500 ONKERZELE (GERAARDSBERGEN)

Zomertocht - Adriaanstocht - Priortrofee

7-10-14-18-22-26-32-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Zaal Leiezicht, Oude Heirbaan 53, 9800 GRAMMENE (DEINZE)

23e Vlastocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

La Maison de Tous, Rue du Colonel Bourg 3, 5170 LUSTIN (PROFONDEVILLE)

Euraudax Namur

25-50-75 km *** 06.00-11.00

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

Ginstezaal, Molstenstraat 83, 8780 OOSTROZEBEKE

5e Krinkeltocht

6-12-18-21-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

OC Ingelram, Roeselarestraat 18, 8600 ESEN (DIKSMUIDE)

5e Bethoosterse Broekentocht

5-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE COQ D'OR ECAUSSINNOIS (HT 012)

Salle de la Maison du Peuple, Avenue de la Déportation 17, 7190 ÉCAUSSINNES

43e Marche des Clochers - Ultra Marathon

4-6-12-18-25-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA BASSE-MEUSE VISÉ (LG 010)

Cercle Paroissial Devant-le-Pont, Avenue Franklin Roosevelt 39, 4600 VISÉ

Marche Internationale

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES GOÉ-LANDS (LG 031)

Salle La Rochette, Rue Vesdray, 4834 GOÉ (LIMBOURG)

42e Marche de nuit

6-12 km *** 17.00-20.00

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DE LA HAUTE-MEUSE (NA 059)

Athénée Royal, Rue Martin Sandron 141, 5680 DOISCHE

Marche du Fort de Charlemont

4-6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere