bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 28

JULI – JUILLET – JULI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Hof van 't Rauw, Kiezelweg 181, 2400 MOL

Zomertocht

4-6-10-13-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DAUWSTAPPERS vzw (1033)

Fort 5 - Hangar 27, Parklaan 161, 2650 EDEGEM

Zes-Fortentocht

4-5-10-12-15-18-20-25-32 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SLAK vzw (1225)

Zaal Ter Coose, Kouter 1A, 2811 LEEST (MECHELEN)

31e Zennetochten

6-8-12-14-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KVG STAPPERS HOOGSTRATEN (1375)

Parochiezaal, Poeleinde 4, 2323 WORTEL (HOOGSTRATEN)

25e Gelmelwandeling

5-8-12-17-22-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

ZUTENDAALSE HARTEVRIENDEN (2077)

Zaal Posthalt, Postesstraat, 3690 ZUTENDAAL

Zomertocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE LUMMENSE DALMATIËRS vzw (2087)

Gildezaal Sint-Lambertus, Hoogstraat 83 lummen, 3560 LUMMEN

Bos- en natuurtocht

4-6-12-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Sint-Laurens campus TSO, Patronagestraat 51, 9060 ZELZATE

Canisvliettocht

7-10-14-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

CC De Biekorf, Stationsstraat 23, 9280 LEBBEKE

31e Dender- en Scheldetocht

6-12-18-24-32-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

Buurthuis Cordenuit (kerk Everbeek-Beneden), Cordenuitstraat, 9660 EVERBEEK (BRAKEL)

39e Everbeekse Wandeltochten

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Taverne Vleminckhof, Marktplein 8, 2110 WIJNEGEM

Euraudax Kapellen

25 km *** 10.00

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

De Kronkel, Gemeenteplein 2, 3040 HULDENBERG

11e Zomertochten

6-10-12-16-20-25-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DORPSCOMITE BOGAARDEN (4438)

't Schoolhuys Bogaarden, Ring 1, 1670 BOGAARDEN (PEPINGEN)

16e Bumkestochten

6-9-12-16-20-25 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Sporthal De Branding, Populierenlaan 35, 8430 MIDDELKERKE

Stripfigurentocht

6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Viro - Ter Dreve, Koning Albert I-laan 188, 8200 SINT-MICHIELS (BRUGGE)

1e Ariane Leukemie Wandel Rendez-Vous

4-7-14-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Vrije Basisschool, Bruggestraat 24, 8840 STADEN

22e Bebloemingstocht

6-10-15-18-23-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA MAGNE SOUMAGNE (LG 181)

Centre Sportif Local de Soumagne, Avenue de la Coopération 14, 4630 SOUMAGNE

16e Marche des Vacances

4-6-12-18-25-32 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES CASTORS DES COMOGNES DE VEDRIN asbl (NA 040)

Salle Polyvalente, Rue de la Gare de Naninne 114, 5100 NANINNE (NAMUR)

23e Marche d'été

4-6-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDERFALKEN WEYWERTZ (VGDS 017)

Skihütte Weywertz, Im Himmelchen 12 Z, 4750 BÜTGENBACH

43. Internationale Sommerwanderung

4-7-12-22-30-35 km *** 06.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere