bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 21

JULI – JUILLET – JULI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW BRASSCHAAT vzw (1047)

J.O.S., Kerkstraat 89, 2940 HOEVENEN (STABROEK)

17e Poldertocht

5-8-10-14-18-22-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW vzw (1063)

Parochiezaal Berk en Brem, Sint-Michielsstraat, 3140 KEERBERGEN

Brabantse Kempentocht

6-12-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KWIK BORNEM (1076)

CC Ter Dilft (Polyvalente zaal), Sint-Amandsesteenweg 41, 2880 BORNEM

Boerenkrijgmarsen

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Zaal De Geer, Overpelterbaan 14, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Vakantietocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Sporthal Munsterbilzen, Appelboomgaardstraat 3, 3740 BILZEN

Sint-Amortocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT vzw (3103)

Patrokring, Kon. Astridlaan 24, 9820 BOTTELARE (MERELBEKE)

Zomertocht - 50 km van Bottelare

7-10-14-21-30-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

Voetbalkantine De Klauwaarts, Beekstraat, 9968 BASSEVELDE (ASSENEDE)

21e Twee Landentocht

6-12-18-20-24-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TOEKERS BUNSBEEK vzw (4051)

Parochiecentrum, Kasteelstraat, 3350 NEERLINTER (LINTER)

Velpe-Getetocht

5-7-10-14-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE vzw (4114)

Zaal Willem Tell, Hernestraat 5, 1570 TOLLEMBEEK (GALMAARDEN)

Urbanustochten

4-6-10-15-22-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

Ontmoetingscentrum De Bampoele, A. Verbrigghestraat, 8972 KROMBEKE

34e Witsoonetocht

6-10-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Gemeenteschool Lombardsijde, Schoolstraat 39, 8434 LOMBARDSIJDE (MIDDELKERKE)

Beach Walk - De Kust Wandelt

4-7-14-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

Zaal Heldewijs, Hoogstraat 17, 8340 LAPSCHEURE (DAMME)

13e Grenskrekentocht

8-11-15-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DU HAUT-ESCAUT (HT 069)

Salle Paroissiale, Rue du Centre 56, 7640 PÉRONNES-LEZ-ANTOING (ANTOING)

29e Marche de la Fête Nationale

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHE CLUB PÉPINS (LG 057)

Hall Omnisport, Rue Jean Simon, 4860 PEPINSTER

50e Marche des 2 Rivières - Marche du Président Pierre Huppertz

4-6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

CLUB DE MARCHE DES CHARMILLES XHOFFRAIX (LG 109)

Salle des Charmilles, Rue de la Tournerie, 4960 BEVERCÉ (MALMEDY)

43e Marche des Charmilles

4-7-12-22-30-42 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

LA CARACOLE ANDENNAISE (NA 056)

Salle Polyvalente - Site Godin, Rue Malevé 5, 5300 ANDENNE

6e Marche de la Fête Nationale

4-6-12-21-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere