bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 14

JULI – JUILLET – JULI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Feestzaal Fort Merksem, Fortsteenweg, 2170 MERKSEM (ANTWERPEN)

Ronde van de Voorkempen

5-7-10-16-21-34-42-50 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Voetbalchalet Sporting Tisselt, Brielen 5, 2830 TISSELT (WILLEBROEK)

Vriendschapstocht

6-11-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN vzw (2051)

Buurthuis De Kardijk, Burgemeester Heymansplein 14A, 3582 BEVERLO (BERINGEN)

Zomertocht

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE MERGELSTAPPERS (2111)

Zaal De Gèèl, Grote Straat 74, 3770 VAL-MEER (RIEMST)

Mergeltocht

4-8-12-20 km *** 06.30-16.00

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Gemeentezaal, Wingenestraat 12, 9880 AALTER

Meetjesland… maak het mee - 49e Guldensporentochten

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Sint-Janshof, Keerstraat 218, 9420 VLEKKEM (ERPE-MERE)

Zomertocht

6-12-18-26 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Parochiezaal Gelrode, Rillaarsebaan 134, 3200 GELRODE (AARSCHOT)

32e Zomertocht - 50 km van het Hageland

4-8-12-16-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WRC MANKE FIEL vzw (4046)

't Kloosterhof, Kouter 2, 1730 MOLLEM (ASSE)

Hopduveltochten

3-5-7-10-14-21-30-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205)

Ontmoetingscentrum De Fontein, Dikkebusstraat 30, 8950 HEUVELLAND

26e Pottebrekers-Panoramatocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

VTI, Stasegemsesteenweg 40, 8530 HARELBEKE

20e Gaverstocht

7-14-21-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WAREGEMSE GORDEL vzw (5535)

Tent, Zuiderpromenade, 8790 WAREGEM

Waregemse Gordel

6-12-18-21 km *** 07.30-16.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT 011)

Salle Saint-Martin, Rue de l'Eglise, 6110 MONTIGNY-LE-TILLEUL

35e Marche de l'Amitié

6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MALMÉDY MARCHE (LG 020)

Salle La Fraternité, Place de la Fraternité 2, 4960 MALMEDY

47e Marche Internationale

4-7-12-16-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

AMIS DU HENRY FONTAINE GRAND-HALLET (LG 174)

Salle Le Foyer, Rue Mayeur J. Debras, 4280 GRAND-HALLET (HANNUT)

23e Marche des Trois Sources - Mémorial Annick Kempeneers

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OBJECTIF 10.000 LES FOSSÉS (LUX 030)

Ancienne Gare, Avenue de la Gare, 6860 MELLIER (LÉGLISE)

Marche d'été

4-6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA 044)

Salle La Mirande, Ferme de la Cour, 5561 CELLES (HOUYET)

34e Marche d'été

4-7-12-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere