bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 13

JULI – JUILLET – JULI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIEKEVORSTSE STAPPERS (1053)

Feesttent, Itegemseweg 98, 2222 WIEKEVORST (HEIST-OP-DEN-BERG)

Hoevewandeling

5-7-14-17-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV BLIJF JONG GENEBOS vzw (2044)

Ontmoetingscentrum Sint-Jan, Genebosstraat , 3945 KWAADMECHELEN (HAM)

43e Zomertocht

4-7-9-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Parochiecentrum Peer, Kloosterstraat, 3990 PEER

Zomertocht

4-8-10-15-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Sint-Bernarduscollege, Hoogstraat 30, 9700 OUDENAARDE

Adriaan Brouwertochten

7-10-15-21-28-35-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (4033)

Voetbalkantine K.S.C. Grimbergen, Pastoor Woutersstraat 1, 1850 GRIMBERGEN

Abdijwandeling

5-7-13-20-25-32-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Parochiezaal, Sint-Bavostraat 4, 8700 KANEGEM (TIELT)

Tielt Zomert

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

MALMÉDY MARCHE (LG 020)

Salle La Fraternité, Place de la Fraternité 2, 4960 MALMEDY

47e Marche Internationale

4-7-12-16-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DU HENRY FONTAINE GRAND-HALLET (LG 174)

Salle Le Foyer, Rue Mayeur J. Debras, 4280 GRAND-HALLET (HANNUT)

23e Marche des Trois Sources - Mémorial Edmond Mottin

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA 030)

Salle Jean Ponsart, Rue de Florennes, 5600 FRANCHIMONT (PHILIPPEVILLE)

Marche de la Chinelle

5-12-21-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere