bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 7

JULI – JUILLET – JULI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST.-MICHIELSTAPPERS BRECHT (1035)

GC Blommaert, Gemeentepark 22, 2990 WUUSTWEZEL

Mastentoppentocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-11-14-18-22-25-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE VREDEZONEN (1103)

Parochiezaal Zittaart, Lindestraat 24, 2450 MEERHOUT

Huttentocht

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE RUISBROEK vzw (1151)

Krinkelzaal, Ruisbroek-Dorp 30A, 2870 RUISBROEK

Herdenkingstocht 43 jaar waterramp

5-10-15-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

André Vanoppentocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Basisschool Klimop, Karrestraat 88, 9160 LOKEREN

2e Runners' Lab Walk Classic

6-12-18-22-32-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

De Kring, Kleitkalseide 180, 9990 MALDEGEM

Drongengoedtocht

6-12-15-18-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CSC-LIERDE vzw / CLUB VOOR SPORT EN CULTUUR (3294)

OC De Lier, Nieuwstraat 21, 9570 SINT-MARIA-LIERDE (LIERDE)

31e Zomertocht

6-12-18-24-32 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

Gemeenschapscentrum De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1a, 3440 ZOUTLEEUW

Twee Getentocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

CC De Bosuil, Witherendreef 1, 3090 OVERIJSE

Bosuiltocht

4-7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV 'T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Gemeentelijke Fusieschool, Hoogstraat 40, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

39e Wolventocht

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Wonderwijzer (GBS), Hospitaalstraat 14, 8930 LAUWE (MENEN)

31e Voettocht te Lauwe

4-6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Sporthal Haneveld, Nieuwe Steenweg 74, 8420 DE HAAN

Walk De Haan

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

AMICALE MARCHEURS INDÉPENDANTS (BBW 017)

Salle Communale, Rue Auguste Goemans, 1320 HAMME-MILLE (BEAUVECHAIN)

43e Marche de l'A.M.I.

4-7-12-21-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Ecole des 3 Bonniers, Rue des 3 Bonniers, 6141 FORCHIES-LA-MARCHE (FONTAINE-L'ÉVÊQUE)

6e Marche des Châteaux

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA RICHELLOISE (LG 029)

Salle Notre Club, Place Cour de Justice, 4600 RICHELLE (VISÉ)

45e Marche des Vacances

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG 182)

Ecole de Huy-Sud, Avenue des Ardennes, 4500 HUY

14e Marche du Château Vert - Marche de longue distance (50 km)

5-8-12-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES PANARDS WINENNOIS (NA 012)

Salle Les Ouvriers Courageux, Rue des Ardennes 414, 5570 WINENNE (BEAURAING)

43e Marche Internationale des Frontières

4-6-10-20 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 

EIFELER WANDERVEREIN HÜNNINGEN-BÜLLINGEN (VGDS 008)

Saal Concordia, Hünningen 80, 4760 BÜLLINGEN

49. Wanderung des Eifeler Wandervereins

4-7-12-22-30 km *** 07.00-14.30

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere