bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 29

JUNI – JUIN – JUNI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC GEDOVIBA vzw (1058)

Terrein FC Gedofiba, Gerheze 1, 2250 OLEN

9e Doffense zomertocht

3-6-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM (HAM)

38e Kristoffeltocht

4-7-13-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Zaal Skala, Colmanstraat 51, 9270 KALKEN (LAARNE)

Kalkense Meersentocht

6-9-12-16-19-22-28-31 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Sporthal De Rijdt, Jagersstraat 64, 9660 BRAKEL

Euraudax Brakel

25-50-75-100 km *** 11.00-16.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT vzw (5303)

Feestzaal Witte Burg, Witte Burg 92, 8670 OOSTDUINKERKE (KOKSIJDE)

Paardenvisserstocht

6-7-15-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

Sporthal Ter Muyncken, Doorniksesteenweg 226, 8580 AVELGEM

Guldensporentochten

4-7-14-21-30-42-50-60 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BOITEUX DU FOND (HT 023)

Salle Omnisports Yvan Meurée, Rue des Longues Haies 1, 7100 HAINE-SAINT-PAUL

Marche des Boiteux

3-5-10-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES DJOYEÛS D'À TULTAY (LG 172)

Salle Li Hody's, Chemin du Moulin 20, 4162 HODY (ANTHISNES)

28e Marche des Djoyeûs

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA 036)

Salle Communale de Balâtre, Place de Balâtre, 5190 BALÂTRE (JEMEPPE-SUR-SAMBRE)

Marche au temps des moissons

4-7-14-21-30 km *** 07.00-16.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

DE HARINGSTADTERS

Stationsrestauratie NS-station Enkhuizen, Stationsplein 2, 1601 EN ENKHUIZEN (NH)

Drommedariswandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 's-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

Duin-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine volkstuinver. Loolaan, Schenkkade 374, 2595 BC ’s-GRAVENHAGE (ZH)

61e S.D.S. Zomertocht

50 km *** 07.00-10.00

40 km *** 07.00-11.00

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. WANDEL EVENEMENTEN PIJNAKCER

Kantine Oliveo Handbal, Zilverreigerdreef 111, 2643 MC PIJNACKER (ZH)

De Vierwindstrekentocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA (ZH)

Het Gouds Wandelweekend

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WSV KINDERDIJK

Partycentrum De Klok, Molenstraat 117, 2961 AK KINDERDIJK (ZH)

Molenwaardtocht

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-13.00

15 km *** 07.30-13.00

10 km *** 07.30-14.00

5 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Sportpark de Heul, Rijksstraatweg 178, 3632 AJ LOENEN AAN DE VECHT (UT)

Stichtse Vecht en Plassen

50 km *** 06.30-07.30

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

A.V.O. 83

Sportpark Albano, Albanoweg 5, 4731 VG OUDENBOSCH (NB)

Veenputtentocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

Pannenkoekenhuis de Steengroeve, Industriestraat 24, 4861 PR CHAAM (NB)

Landgoederentocht dag-1

40 km *** 08.00-09.30

31 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

5.5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WSV HEINEKEN

H.O.C., Docterskampstraat 7, 5222 AM 's-HERTOGENBOSCH (NB)

Heineken Wandeldag

50 km *** 06.00-08.00

40 km *** 06.30-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING EXODUS WANDELEVENEMENT

Zalencentrum de Buitenpoort, Helmichstraat 1, 6851 CB HUISSEN (GE)

Exodustocht

50 km *** 06.00-06.15

42 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.30-11.00

17 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Petit café Lezen & Laven, Emmastraat 6a, 6881 ST VELP (GE)

Bourgondisch Zomers Wandelweekend Nationaal Park Veluwezoom

22 km *** 10.00

20 km *** 10.00

15 km *** 10.00

 

 

 

 

STICHTING LIEMERS KLUMPKE

Huis van Droo, Fuutstraat 42, 6921 WJ DUIVEN (GE)

Kennedymars Liemers Posbankloop

80 km *** 00.00

4D-50 km trainingstocht Liemers Posbankloop

50 km *** 05.00-06.00

4D-40 km trainingstocht Door de Liemers

40 km *** 08.00-09.15

4D-30 km trainingstocht Door de Liemers

30 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

STG. BEHEER MULTIFUNCTIONEEL CENTRUM ‘T ANKER

Dorpscentrum Het Anker, Otto Zomerweg 1, 7913 AE HOLLANDESCHEVELD (DR)

6e Anker wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

BIOHORMA B.V.

A. Vogel Tuinen, Eperweg 3, 8084 RB ’T HARDE (GE)

A.Vogel Wandeltocht: Samen door de natuur

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere