bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 23

JUNI – JUIN – JUNI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Gemeenschapshuis Vrededaal, L. Van Kerckhovenstraat 1, 2870 PUURS

39e Zomertochten

4-8-12-20-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN vzw (1038)

Parochiezaal Ons Thuis, Rondeelweg 2, 2328 MEERLE (HOOGSTRATEN)

30e Aardbeientocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

OC Zaal Pax, Grote Heide 16, 3910 NEERPELT

4e Hageventocht

5-10-13-17-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

OC De Link, Linkhoutstraat 194, 3560 LINKHOUT (LUMMEN)

Schulensmeertocht

4-8-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Zaal De Zouaaf, Zouavenstraat 14, 9220 HAMME

Zomerwandeling

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

KONINKLIJK FEESTCOMITÉ OOSTEINDE (3159)

Feesttent Bosdam, Bosdam 23, 9080 ZAFFELARE (LOCHRISTI)

35e Vlaamse Koutertochten

7-13-18-23-35-43 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Zaal De Spil, Lorettestraat 96, 9600 RONSE

22e Megasterren Heuveltocht

6-14-21-28 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DEN ENGEL LEUVEN vzw (4030)

Voetbalkantine KHO Bierbeek, Speelpleinstraat, 3360 BIERBEEK

Zomertocht

5-7-9-12-15-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Koninklijk Atheneum Campus de Reynaert, Stationsstraat 67, 8700 TIELT

Poelbergtocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

MICKY MÄUSE HAUSET (VGDS 007)

Mehrzweckhalle, Kirchstraße 97, 4730 HAUSET (RAEREN)

Internationale Wandertage Rund um Hauset

3-6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

Restaurant Basalt, Haventerrein 6, 1779 GS DEN OEVER (NH)

13e Den Oever-Leeuwarden

70 km *** 01.00

 

 

 

 

STOURS

Strand-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

Café Onze Toekomst, Heuvelplein 251, 4812 PE BREDA (NB)

56e Bossenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

W.S.V. ONS GENOEGEN SCHAIJK

De Potter, Pastoor van Winkelstraat 2, 5374 BJ SCHAIJK (NB)

Maashorstwandeltocht

60 km *** 06.00-06.15

50 km *** 06.00-06.30

42 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCOMITE BANHOLTIA

Sportaccommodatie Mheer, De Gelimment 51, 6261 PH MHEER (LI)

Grenslandtocht

25 km *** 07.30-12.00

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-14.00

10 km *** 07.30-14.00

8 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WIOS '81

Kantine voetbalclub De Trekvogels, Luciaweg 25, 6523 NK NIJMEGEN (GE)

18e Mariken van Nieumeghentocht

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-11.30

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-13.30

5 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING DE BRAOIERS

Braoiershonk, Korte Brouwersstraat 15, 6658 AC BENEDEN-LEEUWEN (GE)

de Braoiersloop

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.30-09.00

15 km *** 08.00-09.30

 

 

 

 

WSV BLAUW WIT

Clubhuis Blauw Wit, Thomaslaan 8a, 6712 CM EDE (GE)

Bostocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

VV ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Twentse Wandel 2-daagse

40 km *** 08.00

30 km *** 08.00

 

 

 

 

PLAATSELIJK BELANG – ACTIEF OLDEBERKOOP

Hotel-restaurant Lunia, Molenhoek 2, 8421 PG OLDEBERKOOP (FR)

Wandeldag Oldeberkoop

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE DES MARCHEURS KAYL asbl

Vereinshaus Um Widdem, Rue de l'Hôtel de Ville 2, L-3674 KAYL

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere