bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 22

JUNI – JUIN – JUNI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal De Moffel, Martinus van Gurplaan 39, 3920 LOMMEL

24e Tocht der 7 Heerlijkheden - Door de Vryheyt Lommel (43-50 km)

5-9-13-17-21-43-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

OP STAP DOOR NUKERKE vzw (3441)

Parochiale Zaal Zukzeke, Zulzekestraat 17, 9690 ZULZEKE (KLUISBERGEN)

Eleneboswandeling

4-7-11-15-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE NACHT vzw (5311)

Zaal De Mast, Industrielaan 2, 8820 TORHOUT

23e Batjestocht

6-10-13-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

Zaal Albatros, Ploegstraat 28, 8380 ZEEBRUGGE (BRUGGE)

12e Zeehaven Brugge Wandeling

6-10-16-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES GUIBOLLES GUIBERTINES (BBW 051)

Salle Notre Dame, Rue Notre Dame 8, 1490 COURT-SAINT-ETIENNE (COURT-ST.-ÉTIENNE)

9e Marche d'été

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROPIEURS (HT 043)

Buvette du Terrain de Foot, Rue du Camps, 7034 OBOURG (MONS)

Marche des Ropieurs - Challenge interclubs ACHO

6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

NOIR ET BLANC ROMSÉE (LG 048)

Ecole Communale, Rue de l'Enseignement 1, 4624 ROMSÉE (FLÉRON)

37e Marche

4-7-11-15-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES GODASSES DE FRAIRE (NA 051)

Salle La Silène, Rue Nou Pré 1, 5630 SILENRIEUX (CERFONTAINE)

Marche de l'Eau d'Heure

5-10-15-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

MICKY MÄUSE HAUSET (VGDS 007)

Mehrzweckhalle, Kirchstraße 97, 4730 HAUSET (RAEREN)

Internationale Wandertage Rund um Hauset

3-6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

Speeltuinvereniging Bloemenkwartier, Wingerdweg 260B, 1032 AN AMSTERDAM (NH)

74e Amsterdam-Leeuwarden

150 km *** 08.30

150 km *** 10.30

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

Sportcomplex de Laarder Engh, Schuilkerkpad 2, 1251 SC LAREN (NH)

11e Wandelvierdaagse het Gooi

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

LE CHAMPION

Sportcentrum De Meent, Terborchlaan 301, 1816 MH ALKMAAR (NH)

Plus Wandel4daagse Alkmaar

40 km *** 06.30

25 km *** 07.20

20 km *** 08.20

15 km *** 09.15

8 km *** 09.50

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 's-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV V.T.M. MAASSLUIS

Wandelcentrum V.T.M., Dr. Albert Schweitzerdreef 475, 3146 TA MAASSLUIS (ZH)

63e Vertomars

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-15.00

 

 

 

 

WIJKVERENIGING 'T ZAND

Tennisvereniging Veere, Veerseweg 24, 4351 RK VEERE (ZE)

Veersemeer tochten

60 km *** 08.00

45 km *** 08.00

25 km *** 08.00

 

 

 

 

WSV OOSTERSCHELDESTAPPERS

Sport- & gemeenschapscentrum Haestinge, Sportlaan 2D, 4695 BA SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

8e Oosterschelde Marathonwandeltocht

42 km *** 07.30-09.00

32 km *** 07.30-09.00

21 km *** 07.30-11.00

10 km *** 07.30-13.30

 

 

 

 

STG. WANDELEN TEGEN KANKER

Festivalterrein bij HV Avanti en FC Drunen, Torenstraat 146 – 150, 5151 JR DRUNEN (NB)

Drunens Wandelfestival

25 km *** 08.00-11.00

16 km *** 08.00-12.00

8 km *** 08.00-13.00

4 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

GROOT VELDHOVENSE ATLETIEK CLUB G.V.A.C.

Kantine GVAC, Knegselseweg 40, 5504 NC VELDHOVEN (NB)

Ten Miles Veldhoven

16 km *** 14.00-15.00

8 km *** 14.00-16.00

 

 

 

 

STG. WANDELVIERDAAGSE GEMEENTE BERGEN

Iedere dag andere startlocatie: zie website, Herckenrathstraat 26, 5854 CK BERGEN (LI)

Wandel4daagse gemeente Bergen

15 km *** 17.00-18.30

10 km *** 17.00-18.30

5 km *** 17.00-18.30

3 km *** 17.00-18.30

 

 

 

 

STICHTING DE BRAOIERS

Braoiershonk, Korte Brouwersstraat 15, 6658 AC BENEDEN-LEEUWEN (GE)

de Braoiersloop

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.30-09.00

15 km *** 08.00-09.30

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

VV ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Twentse Wandel 2-daagse

40 km *** 08.00

30 km *** 08.00

 

 

 

 

STICHTING PERIPATOO

Restaurant By Lemonakis, Schoonzicht 406, 8242 KH LELYSTAD (FL)

4e Bataviatocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

FERIENING FOAR DOARPSBELANG ALDEGA

MFC De Gearrin, Buorren 34C, 9216 WE OUDEGA (FR)

Alle om Slachte Kuier 2019

21 km *** 10.00

10 km *** 11.00

5 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV DE ZWALUWEN

Vakantiepark Diana Heide, Amen 53, 9446 TE AMEN (DR)

79e TT-mars

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING 40 MIJL

Camping De Waterwolf, Teenstraweg 4, 9885 TA LAUWERZIJL (GR)

40Mijl Midzomernacht wandeling

67 km *** 20.00

40 km *** 20.00

25 km *** 22.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere