bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 16

JUNI – JUIN – JUNI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV IVAS ITEGEM vzw (1059)

Parochiezaal, Schoolstraat 28, 2222 ITEGEM (HEIST-OP-DEN-BERG)

10e Zegeltjeswandeltocht

4-8-10-13-17-20-27-33-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

Centrum De Rode Planeet, Doornlaarstraat 9, 2820 RIJMENAM (BONHEIDEN)

Gouden Caroluswandeling - De Groene Lus

4-8-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST vzw (2071)

Zaal Eneide, Spalbeekstraat 35, 3510 SPALBEEK (HASSELT)

Herkenrodebossentocht

3-6-9-10-13-16-19-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS)

De Klingse Bostochten

6-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TRIP-TRAP KUMTICH vzw (4021)

Mariadalinstituut, Klein Overlaar 3, 3320 HOEGAARDEN

Kloostertochten

4-6-12-17-21-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

Gemeenschapscentrum Hof ten Hemelrijk, Kloosterstraat 7, 1745 OPWIJK

29e Hoppetocht

4-8-12-18-24-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Gemeenteschool Lombardsijde, Schoolstraat 39, 8434 LOMBARDSIJDE (MIDDELKERKE)

21e Hondenwandeling De Natte Neuzen

4-7-14-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HAVERLOSTAPPERS (5409)

Vrije School Haverlo, Weidestraat 156, 8310 ASSEBROEK (BRUGGE)

31e Haverlotocht

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (CHIÈVRES)

24e Marche du Roitelet - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Salle Le Foyer, Rue de l'Eglise, 4100 BONCELLES (SERAING)

Marche de la Camaraderie

5-8-15-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

AREL'S MARCHE CLUB ARLON (LUX 012)

Salle Saint-Bernard, Rue du Monument, 6747 MEIX-LE-TIGE (SAINT-LÉGER)

44e Marche Internationale du Maitrank

5-10-15-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA 026)

Salle Les Murmures, Rue A.F. de Maillen, 4, 5361 MOHIVILLE (HAMOIS)

Prélude d'été

4-7-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere