bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 16

JUNI – JUIN – JUNI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV IVAS ITEGEM vzw (1059)

Parochiezaal, Schoolstraat 28, 2222 ITEGEM (HEIST-OP-DEN-BERG)

10e Zegeltjeswandeltocht

4-8-10-13-17-20-27-33-42-50 km *** 06.00-15.00

        

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

Centrum De Rode Planeet, Doornlaarstraat 9, 2820 RIJMENAM (BONHEIDEN)

Gouden Caroluswandeling - De Groene Lus

4-8-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST vzw (2071)

Zaal Eneide, Spalbeekstraat 35, 3510 SPALBEEK (HASSELT)

Herkenrodebossentocht

3-6-9-10-13-16-19-24 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS)

De Klingse Bostochten

6-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

TRIP-TRAP KUMTICH vzw (4021)

Mariadalinstituut, Klein Overlaar 3, 3320 HOEGAARDEN

Kloostertochten

4-6-12-17-21-26-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

Gemeenschapscentrum Hof ten Hemelrijk, Kloosterstraat 7, 1745 OPWIJK

29e Hoppetocht

4-8-12-18-24-30 km *** 06.30-15.00

   

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Gemeenteschool Lombardsijde, Schoolstraat 39, 8434 LOMBARDSIJDE (MIDDELKERKE)

21e Hondenwandeling De Natte Neuzen

4-7-14-22 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE HAVERLOSTAPPERS (5409)

Vrije School Haverlo, Weidestraat 156, 8310 ASSEBROEK (BRUGGE)

31e Haverlotocht

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (CHIÈVRES)

24e Marche du Roitelet - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Salle Le Foyer, Rue de l'Eglise, 4100 BONCELLES (SERAING)

Marche de la Camaraderie

5-8-15-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

AREL'S MARCHE CLUB ARLON (LUX 012)

Salle Saint-Bernard, Rue de l’Eifel, 6700 WALTZING (ARLON)

44e Marche Internationale du Maitrank

5-10-15-20 km *** 07.00-14.00

      

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA 026)

Salle Les Murmures, Rue A.F. de Maillen, 4, 5361 MOHIVILLE (HAMOIS)

Prélude d'été

4-7-12-20-30 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDWIJKERHOUTSE STRANDLOPERS

De Hardloopwinkel, Havenstraat 41, 2211 EG NOORDWIJKERHOUT (ZH)

Midzomernachtwandeling

20 km *** 04.30

 

 

 

 

IJSVERENIGING VINKEVEEN

Dorpshuis De Boei, Kerklaan 32, 3645 EV VINKEVEEN (UT)

37e Weide Natuurwandeling

40 km *** 07.30-08.30

26 km *** 07.30-09.30

22 km *** 07.30-11.00

12 km *** 07.30-12.00

9 km *** 07.30-12.00

5 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING ZEEWOLDE

Camping de Parel, Groenewoudseweg 71, 3896 LS ZEEWOLDE (FL)

Tuurtoren Tocht Zeewolde

30 km *** 09.00-09.30

15 km *** 09.30-10.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

37e Halve Zolentocht Wandeltocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.30

5 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

Ruitersportterrein `t Raamdal Escharen, Beerschemaasweg 1, 5364 NR ESCHAREN (NB)

Raamdalwandeltocht

42 km *** 06.30-09.00

30 km *** 06.30-10.30

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WSV CRESCENDO SCHINNEN

Onderste Puth 79, 6155 LR PUTH

Crescendotocht

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-13.00

7-10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LET'S MOVE B.V.

Centrum Maastricht, Sphinxcour 1, 6211 XZ MAASTRICHT (LI)

Univé Maastrichts Mooiste Wandeltocht

30 km *** 08.00

20 km *** 09.00

15 km *** 09.30

8 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

Grand café Galouppe, Dorpsstraat 19, 6271 BK GULPEN (LI)

8e Neubourg Tocht

35 km *** 06.00

 

 

 

 

STG. STREEK 2DAAGSE NIJMEGEN

Clubhuis Brakkenstein, Heemraadstraat 9, 6525 TG NIJMEGEN (GE)

Streek 2Daagse Nijmegen

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-11.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING MARKSVELDS BELANG

Lammershoes Markvelde, Oude Deldensestraat 1a, 7478 PL DIEPENHEIM (OV)

Markveldse vrienden wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

AV IMPALA WANDELTEAM

Clubhuis Impala, Sportlaan 11, 9203 NV DRACHTEN (FR)

8 van Drachten

32 km *** 09.00-10.00

24 km *** 09.00-10.00

16 km *** 09.00-10.00

8 km *** 10.00-12.00

  

 

 

 

 

STOURS

Strand-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

Duin-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SECTION DE MARCHE DE L'ARMÉE

Complexe Culturel Al Seeërei, Rue de l'Industrie, L-9250 DIEKIRCH

12-20-40 km *** 07.00-13.00

  

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

FALOS

SINT-MARTENS-BODEGEM

 

 

 

 

 

ADEPS

NETHEN

 

 

 

 

 

ADEPS

YVOIR

   

 

 

 

 

ADEPS

FLAVION

 

 

 

 

 

ADEPS

BOHAN-SUR-SEMOIS

 

 

 

 

 

ADEPS

VEDRIN

 

 

 

 

 

ADEPS

MERBES-SAINTE-MARIE

 

 

 

 

 

ADEPS

BRULY-DE- PESCHE

 

 

 

 

WANDERVEREIN

SEFFERN (D)

  

 

 

 

 

EHLENZ (D) 

 

 

 

 

 

IVV W

HIRSCHAU (D) 

 

 

 

 

 

 

SACOPA

JONCOURT (F)