bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 15

JUNI – JUIN – JUNI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OLENSE POTTENSTAPPERS (1061)

Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51, 2250 OLEN

Zomertocht - Memorial Dirk Wagemans

5-7-13-20-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

Buurthuis Den Hamel, Brandstraat 3, 3723 GUIGOVEN (KORTESSEM)

Kapellekestocht

5-6-8-12 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

Sint-Antoniusgilde, Pijlstraat , 3581 BEVERLO (BERINGEN)

Zomertocht

4-7-13-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Chalet Provinciaal domein Het Leen, Gentsesteenweg 80, 9900 EEKLO

23e Ledeganck-Madoutocht

6-8-12-16-18-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL vzw (4138)

De Corren, Van Frachenlaan 24, 1820 STEENOKKERZEEL

Zachte Landing Zomer

5-7-11-16-21-25-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Gemeenschapshuis, Kerkweg 7, 8660 ADINKERKE (DE PANNE)

Euraudax Westkust

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Sociaal Centrum van de Steenbakkerijen, Touquetstraat 228, 7782 PLOEGSTEERT (KOMEN-WAASTEN)

5e Mars van de Kleiputten

6-12-16-20-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

'T WANDEL VOETJE vzw (5526)

OC De Samenkomst, Sint-Eloois-Winkelstraat 84 A, 8880 LEDEGEM

Capellegoed Ommeganck

4-6-10-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

NO LIMITS (6001)

Parc des Sept Heures, Rue du Fourneau, 4900 SPA

Longest Day Spa

10-27-50 km *** 08.00

 

 

 

 

LES PÉDESTRIANS DE CLERMONT S/BERWINNE (LG 034)

Salle de la Jeunesse de la Minerie, La Minerie 30, 4890 THIMISTER-CLERMONT

Marche des entités de Thimister-Clermont

4-7-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Salle Le Foyer, Rue de l'Eglise, 4100 BONCELLES (SERAING)

Marche de la Camaraderie

5-8-15-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Complexe Sportif de Miavoye, Rue Sous-lieutenant Piérard 1, 5520 ANTHÉE (ONHAYE)

39e Marche des Aviateurs

4-6-12-21-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere