bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 15

JUNI – JUIN – JUNI 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OLENSE POTTENSTAPPERS (1061)

Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51, 2250 OLEN

Zomertocht - Memorial Dirk Wagemans

5-7-13-20-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

Buurthuis Den Hamel, Brandstraat 3, 3723 GUIGOVEN (KORTESSEM)

Kapellekestocht

5-6-8-12 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

Sint-Antoniusgilde, Pijlstraat , 3581 BEVERLO (BERINGEN)

Zomertocht

4-7-13-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Chalet Provinciaal domein Het Leen, Gentsesteenweg 80, 9900 EEKLO

23e Ledeganck-Madoutocht

6-8-12-16-18-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL vzw (4138)

De Corren, Van Frachenlaan 24, 1820 STEENOKKERZEEL

Zachte Landing Zomer

5-7-11-16-21-25-28 km *** 08.00-15.00

         

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Gemeenschapshuis, Kerkweg 7, 8660 ADINKERKE (DE PANNE)

Euraudax Westkust

25-50 km *** 09.00-14.00

   

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Sociaal Centrum van de Steenbakkerijen, Touquetstraat 228, 7782 PLOEGSTEERT (KOMEN-WAASTEN)

5e Mars van de Kleiputten

6-12-16-20-24 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

'T WANDEL VOETJE vzw (5526)

OC De Samenkomst, Sint-Eloois-Winkelstraat 84 A, 8880 LEDEGEM

Capellegoed Ommeganck

4-6-10-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

NO LIMITS (6001)

Parc des Sept Heures, Rue du Fourneau, 4900 SPA

Longest Day Spa

10-27-50 km *** 08.00

 

 

 

 

LES PÉDESTRIANS DE CLERMONT S/BERWINNE (LG 034)

Salle de la Jeunesse de la Minerie, La Minerie 30, 4890 THIMISTER-CLERMONT

Marche des entités de Thimister-Clermont

4-7-12-18 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Salle Le Foyer, Rue de l'Eglise, 4100 BONCELLES (SERAING)

Marche de la Camaraderie

5-8-15-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

La Laiterie, Rue des Ruelles 1, 5620 ROSEE

39e Marche des Aviateurs

4-6-12-21-42 km *** 06.00-15.00

 

            

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING KATWIJK WANDELMARATHON

Jongerencentrum Scum Katwijk, Noordduinseweg 3, 2221 BL KATWIJK (ZH)

Kuikenloop

5 km *** 11.00-11.30

 

 

 

 

STICHTING KATWIJK WANDELMARATHON

Jongerencentrum Scum Katwijk, Noordduinseweg 3, 2221 BL KATWIJK (ZH)

Kippenloop

42 km *** 06.30-08.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-10.30

 

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 's-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

Duin-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV NOOIT GEDACHT

Dorpshuis De Beemd, Beemdweg 9, 2969 CD OUD-ALBLAS (ZH)

57e Graafstroomwandeltocht

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

IJSVERENIGING VINKEVEEN

Dorpshuis De Boei, Kerklaan 32, 3645 EV VINKEVEEN (UT)

37e Weide Natuurwandeling

40 km *** 07.30-08.30

26 km *** 07.30-09.30

22 km *** 07.30-11.00

12 km *** 07.30-12.00

9 km *** 07.30-12.00

5 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

CAFE-CAFETARIA DE OUDE DEEL

Café-cafetaria De Oude Deel, Stationsstraat 125, 3881 AC PUTTEN (GE)

8e Wandeltocht voor Duchenne

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING AMERONGEN INSIREERT

Restaurant Het Berghuis Amerongen, Veenseweg 28, 3958 ET AMERONGEN (UT)

Cunera Pelgrimstocht

60 km *** 07.00

30 km *** 08.00

20 km *** 08.00

15 km *** 08.00

10 km *** 08.00

5 km *** 08.00

 

 

 

 

STICHTING SCHELDETOCHTEN

Knalpot, Haltestraat 55, 4411 NE RILLAND (ZE)

Zomer Scheldetocht

80 km *** 05.00-05.30

50 km *** 07.00-09.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND HOEK

Feesttent Molenplein, Molenplein 3, 4542 DA HOEK (ZE)

5e Mauritstocht

28 km *** 07.30-10.00

21 km *** 07.30-11.00

14 km *** 07.30-13.00

7 km *** 07.30-14.00

   

 

 

 

 

STICHTING SUIKERSTAD SPORTIEF

Sporthal De Buitelstee, Van Oldenbarneveltstraat 2, 4671 CZ DINTELOORD (NB)

57e Suikerstadmars

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-09.00

15 km *** 08.00-10.00

10 km *** 10.00

5 km *** 10.00

Wandeldriedaagse Suikerstadmars

5 km *** 18.30

 

 

 

 

STICHTING KENNEDYMARS RIJSBERGEN

Kantine VVR sportpark De Laguiten, Laguitensebaan 56, 4891 XR RIJSBERGEN (NB)

55e Kennedymars - korte afstanden

40 km *** 06.00-07.00

25 km *** 07.00-10.00

10 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Kortebroekentocht

25 km *** 08.00

25 km *** 08.30

15 km *** 09.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

37e Halve Zolentocht Wandeltocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.30

5 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

 

STG. SPORTEVENEMENTEN OSS/A.V. OSS '78

Kantine van A.V. Oss '78, Rusheuvelstraat 49, 5346 JH OSS (NB)

Maasmeander Wandeling

50 km *** 06.00-07.00

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

MOLEX

D’n Hut, Oirschotsedijk 52, 5513 NR WINTELRE (NB)

Molex-Walk

40 km *** 07.00-09.00

20 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

Grand café Galouppe, Dorpsstraat 19, 6271 BK GULPEN (LI)

43e Nacht van Gulpen

70 km *** 22.30

4e Mini Nacht

8 km *** 19.30

 

 

 

 

 

STG. STREEK 2DAAGSE NIJMEGEN

Clubhuis Brakkenstein, Heemraadstraat 9, 6525 TG NIJMEGEN (GE)

Streek 2Daagse Nijmegen

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-11.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDEL KOMITEE ZEVENAAR

Kantine DCS, Hengelder 1, 6902 PA ZEVENAAR (GE)

47e Grenslandtocht

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-08.30

20 km *** 08.30-11.30

12 km *** 08.30-11.30

 

 

 

 

WSV W.V.D.

Wijk- en speeltuinvereniging De Driehoek, Rielerweg 110, 7416 ZJ DEVENTER (OV)

23e Sallandtocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

COMITE KLEPPERSTADTOCHT HARDENBERG

Manege op sportpark De Boshoek, Hessenweg 74, 7771 RG HARDENBERG (OV)

Klepperstadtocht

40 km *** 06.00-07.30

20 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING DE BUITENDIJKSE MONUMENTENLOOP

Vrouwbuurtstermolen, Vrouwbuurtstermolen 6, 9077 SW VROUWENPAROCHIE (FR)

4e Midseumer Môlnkoier

30 km *** 08.30-09.15

22 km *** 09.15-10.00

12 km *** 10.00-10.30

  

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT 7HUIZEN

Verenigingsgebouw, Hoofddiep 54, 9354 AR ZEVENHUIZEN (GR)

13e Billie Turf Tocht

40 km *** 07.30-08.15

25 km *** 08.30-09.15

15 km *** 10.00-11.00

  

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SECTION DE MARCHE DE L'ARMÉE

Complexe Culturel Al Seeërei, Rue de l'Industrie, L-9250 DIEKIRCH

12-20-40 km *** 07.00-13.00

     

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

EURAUDAX

SAINT-GEORGES-DES-GARDES (F)

  

 

 

 

 

WANDERFREUNDE HUCKEPACK

ALLENBACH (D)