bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

MAANDAG – LUNDI – MONTAG

 10

JUNI – JUIN – JUNI 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Speelweide Moemoe, Acacialaan, 2980 ZOERSEL

Risschotse Feesten

6-12-18 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

DE LUMMENSE DALMATIËRS vzw (2087)

Oosterhof, Dr. Vanderhoeydonckstraat 56, 3560 LUMMEN

Maandagtocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

           

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Vrije Basisschool, Espestraat 6, 8700 KANEGEM (TIELT)

Rondom Kanegem

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Provinciaal Domein De Gavers - Zaal De Doos, Onkerzelestraat 280, 9500 ONKERZELE (GERAARDSBERGEN)

7e Gaverswandeling - Priortrofee

7-9-12-16-22-26-32 km *** 07.30-15.00

           

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

S.O.K., Hasseltsebaan 43, 3290 DIEST

De 3-Bekentocht

5-8-13-18-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Zaal De Kersenpit, Dorp 8, 1745 MAZENZELE (OPWIJK)

27e Kravaalbostochten

6-12-17-21-28 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC De Klakye, Dikkebusstraat 236, 8951 DRANOUTER (HEUVELLAND)

Wijngaardtocht

6-9-15-19-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

GO! Basisschool De Linde, Brieversweg 185, 8310 SINT-KRUIS (BRUGGE)

17e Brugse Mettentocht

5-12-18-26-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

LIBERCHIES SPORTS ET LOISIRS (HT 074)

Salle, Rue de Frasnes, 6238 LIBERCHIES (PONT-À-CELLES)

19e Marche au Pays de Geminiacum

3-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT 075)

Salle Paroissiale, Rue Géo Libbrecht, 7542 MONT-SAINT-AUBERT (TOURNAI)

Marche du Mont Saint-Aubert

6-12-18-24-36 km *** 07.00-15.00

au lieu du lundi 20 mai 2019

    

 

 

 

 

LES LÉGENDES (LG 173)

Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6, 4140 SPRIMONT

Marche des Légendes

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

MOLLETS BUCOLIQUES

BONEFFE

      

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES

PARIS – TUBIZE

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

LIONSCLUB RIJNWOUDE

Café de Egelantier, Raadhuisplein 1, 2391 BJ HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

Café de Hoek, Dorpsstraat 50, 2396 HC KOUDEKERK AAN DEN RIJN (ZH)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

Grandcafé de Zaak,Rijnplein 17,2405 DB ALPHEN AAN DEN RIJN (ZH)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

Landwinkel Sonneveld, Bentwoudlaan 2, 2731 BS BENTHUIZEN (ZH)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN ROERDAL ‘87

Schaapsweg 24, 6077 CG SINT ODILIËNBERG

2 de Zomer Avond Wandeling

10 km *** 16.30-19.00

 

 

 

 

WSC MAGAN MECHELEN

Café zaal In de Kroeën, Hoofdstraat 23, 6281 BB MECHELEN (LI)

Pinksterwandeling

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-13.00

8 km *** 07.00-14.00

    

 

 

 

 

STICHTING MALDEN WANDELT

Austria Sport, Rijksweg 209, 6581 EK MALDEN (GE)

Drie Provinciën Wandeltocht

42 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING NOOIT TE VER

De Jongstraat, de Jongstraat 1, 6851 KR HUISSEN (GE)

5e Zwanentocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

MUZIEKVERENIGING SINT ANDRIES

Schuttershuis Groessen, Schuttersplein 1, 6923 AE GROESSEN (GE)

St. Andries Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GREEN SHOES DALFSEN

Het Oude Station, Stationsweg 4, 7722 HA DALFSEN (OV)

De Groene Looper

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

13 km *** 10.00-12.00

   

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN BEFORT

Kummelsbau, Rue Kummel 10, L-6310 BEAUFORT

6-12-20 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

LANDELIJKE GILDEN

SINT-TRUIDEN

 

 

 

 

 

ADEPS

YVOIR

 

 

 

 

 

ADEPS

BURE

  

 

 

 

 

ADEPS

CERFONTAINE

 

 

 

 

 

WATER TREK – DAG 3

 

 

 

 

 

SPORTS ET LOISIRS

ERCKARTSWILLER (F)