bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 9

JUNI – JUIN – JUNI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

Zaal De Meersche, Molenstraat 6, 3830 WELLEN

Internationale Bokkenrijderstocht

4-6-9-12-18-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE GREVENBROEKERS vzw (2040)

Voetbalkantine Excelsior, Watermolenstraat 4, 3930 HAMONT (HAMONT-ACHEL)

Sint-Jobswandeling

5-8-13-17-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

Broederschool, Nieuwstraat 17, 9190 STEKENE

37e Smokkeltochten - Memorial Leo Martens - 21e 50 km van Stekene

6-12-17-23-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

DE LOCHTINGTERTERS (3542)

Patrokring, Kon. Astridlaan 24, 9820 MERELBEKE

De Lochtingtochten

11-22-33-46 km *** 07.00-13.00 L

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO vzw (4027)

Zaal Onder Den Toren, Markt , 3150 HAACHT

Boerentocht

5-8-12-15-20-25-32-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

Cultuurzaal Sanderus, Bellestraat 99, 1790 HEKELGEM (AFFLIGEM)

Sinksentocht

4-7-10-14-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TREKPLOSTERS ZELLIK-ASSE (4158)

Cultureel Centrum Den Horinck, Noorderlaan 20, 1731 ZELLIK (ASSE)

34e Breugheltocht

6-10-14-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Schuttersplein Stadion Olivier, Jan Devischstraat 2, 8300 KNOKKE-HEIST

43e Lotelingenmars

6-10-15-21-32 km *** 08.00-14.30

 

 

 

 

WSV DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE vzw (5330)

Parochiezaal, Jules Van Ooststraat 14, 8700 AARSELE (TIELT)

24e Dwars door Aarsele

4-6-9-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BUENCAMINO VZW STEP FORWARD (5533)

Zorgverblijf Ter Duinen, Louisweg 46, 8620 NIEUWPOORT

Meestappen voor MS in Nieuwpoort

3-6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT 048)

Athénée Royal, Drève des Alliés 11, 6530 THUIN

36e Marche de la Thudinie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG 093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (FLÉMALLE)

Marche de jour

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BOTTINES BORQUINES SAINT-HUBERT (LUX 042)

Salle Communale, Rue Général Dechesne 1, 6870 SAINT-HUBERT

Marche de la Pentecôte

6-12-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WANDERFREUNDE MÜRRINGEN (VGDS 013)

Jaspesch Saal, Am Kirchenhof 5, 4760 BÜLLINGEN

44. Internationaler Volkswandertag

4-7-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

IJSCLUB NUT EN VERMAAK

Brasserie De Bles, Doctor van Noortstraat 154, 2266 HC LEIDSCHENDAM (ZH)

7e Rondom Stompwijk

30 km *** 07.30-09.30

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

8 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

WSV DE WANDELENDE KRABBEN

Scheldestroom, Moleneind 77, 4641 SG OSSENDRECHT (NB)

22e Pinkster 2daagse

42 km *** 07.00-09.00

35 km *** 07.00-09.00

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-11.00

14 km *** 07.00-13.00

7 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

WSV AMICITIA MILL

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 15, 5451 HE MILL (NB)

62e Millse mars

50 km *** 07.00-08.00

42 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-12.30

15 km *** 07.00-12.30

10 km *** 07.00-12.30

5 km *** 07.00-12.30

 

 

 

 

ATLETIEK EN WANDELSPORTVERENIGING WEERT

Sportcomplex Drakesteijn, Drakesteyn 8, 6006 AG WEERT (LI)

Smoûzetocht

16 km *** 09.30-11.30

 

 

 

 

WC DE MAASGALM

Café De Dikke Stein, Julianastraat 3, 6181 GN ELSLOO (LI)

23e Maasgalmtocht

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-12.30

15 km *** 07.00-14.00

10 km *** 07.00-14.00

6 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN VOOR KIKA.NL

Kantine s.v. Brunssum, De Insel 23, 6442 AJ BRUNSSUM (LI)

Sponsor wandeltocht t.b.v. KIKA

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STG. MICHAEL

Gebouw Roomsch Leven, Heyendaalseweg 239, 6525 SG NIJMEGEN (GE)

55e Michaelmars

40 km *** 06.30-08.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ELSTARS

Sportpark De Pas, De Pas 1-3, 6662 BK ELST (GE)

6e Pinkstertocht Elstars

41 km *** 07.00-09.00

27 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

8 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STG. TOERISTISCH INFORMATIECENTRUM HET GELDERS EILAND

Café-zaal de Oude Waal, Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNARDEN (GE)

Gelderse Poortwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

STG. DUURSPORT GELSELAAR

Café Florijn, Dorpsstraat 12, 7275 AC GELSELAAR (GE)

22e Singels- en Essenwandeltocht

30 km *** 08.00-09.30

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORT HAARLE

Sporthal Sprengendal, Veldkampsweide 1a, 7448 RB HAARLE (OV)

18e Sallandse Heuveltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

8 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LIMPACH

LIMPACH FLMP IVV WANDERUNG

 

 

 

 Andere Autre Andere