bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 8

JUNI – JUIN – JUNI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

Gemeenschapshuis Branst, Luipegem 160, 2880 BORNEM

22e Acht van Weert

7-10-16-21-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Racing Peer, Lindebosstraat 3, 3990 PEER

Junitocht

4-8-10-15-18 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Zwalmparel, Sportlaan, 9630 ZWALM

36e Sloebertocht

6-10-15-21-36-60 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Gemeenschapscentrum De Egger, Pastorijstraat, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM

Scherpenheuvel Wandelt

4-6-10-12-15-20-25-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Zaal Wara, Beekstraat 3, 8020 WAARDAMME (OOSTKAMP)

Warekentocht

5-7-10-13-18-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE WINKELSE STAPPERS (5323)

Manor Hoeve, Gootstraat 11, 8880 SINT-ELOOIS-WINKEL (LEDEGEM)

1e Manor Goes Classic-tocht

6-12-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

Zaal De Fontein, Fonteinestraat 22, 8740 PITTEM

Zomerwandeling

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT 048)

Athénée Royal, Drève des Alliés 11, 6530 THUIN

36e Marche de la Thudinie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)

Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

44e Marche de jour

4-6-12-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG 093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (FLÉMALLE)

Marche de jour - Ivoz-Liège-Ivoz (50 km)

4-6-12-21-30-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Salle du Football, Rue du Forbot, 5520 ONHAYE

2e Marche des Bleuets

3-5-10-20-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

Wormer Vendeliers, Knollendammerstraat 14, 1531 BE WORMER (NH)

6e Zaanse Dauwtrapperswandeltocht over water

15 km *** 07.00

10 km *** 07.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

Zomertocht

42 km *** 08.30-09.30

22 km *** 09.30-12.30

12 km *** 09.30-12.30

6 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

WSV DE WANDELENDE KRABBEN

Scheldestroom, Moleneind 77, 4641 SG OSSENDRECHT (NB)

22e Pinkster 2daagse

42 km *** 07.00-09.00

35 km *** 07.00-09.00

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-11.00

14 km *** 07.00-13.00

7 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

THOR AFD. WANDELEN

Thorhonk sportpark Vierhoeven, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL (NB)

28e Mars Rondom Roosendaal

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-11.00

10 km *** 07.00-11.00

6 km *** 07.00-11.00

 

 

 

 

WSV OLAT

Atletiekvereniging Weert, Parklaan 1C, 6006 NT WEERT (LI)

29e OLAT Internationaal Wandel Evenement

160 km *** 12.00-12.00

100 km *** 18.00-12.00

80 km *** 20.00-12.00

50 km *** 12.00-22.00

 

 

 

 

STG. MICHAEL

Gebouw Roomsch Leven, Heyendaalseweg 239, 6525 SG NIJMEGEN (GE)

55e Michaelmars

40 km *** 06.30-08.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STG. TOERISTISCH INFORMATIECENTRUM HET GELDERS EILAND

Café-zaal de Oude Waal, Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNARDEN (GE)

Gelderse Poortwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORT HAARLE

Sporthal Sprengendal, Veldkampsweide 1a, 7448 RB HAARLE (OV)

18e Sallandse Heuveltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

8 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

HOOGEVEENSE KEIENTOCHT

Zwembad de Dolfijn, Bentincksdijk 10, 7902 NA HOOGEVEEN (DR)

Hoogeveense Keientocht

50 km *** 07.00-09.00

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-10.00

10 km *** 07.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING PROMOTIE RUINEN

Hotel Kuik, Brink 15, 7963 AA RUINEN (DR)

9e Ruiner Scheperwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN BEFORT

Kummelsbau, Rue Kummel 10, L-6310 BEAUFORT

6-12-20 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere