bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 2

JUNI – JUIN – JUNI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

OC Lichtaart, Schoolstraat 36, 2460 LICHTAART (KASTERLEE)

Pompoenstapperswandeling

4-6-12-15-20-25-30-40-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

Zaal De Koophandel, Noeveren 68, 2850 BOOM

21e Onnefretterstocht

5-8-10-13-15-21-29 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

Dalton School, Kiëstraat 1, 3670 ELLIKOM (MEEUWEN-GRUITRODE)

Zomertocht

2-5-6-11-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

Parochiaal Dienstencentrum Klapdorp, Klapdorp 9, 9170 SINT-PAUWELS (SINT-GILLIS-WAAS)

34e Wase Poldertochten

6-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Huize Kattebeek, Nieuwgoedlaan 15, 9800 PETEGEM-AAN-DE-LEIE (DEINZE)

35e Vriendschapstocht

5-10-15-20-25-32 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR vzw (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR

Hagelandtocht

4-6-8-10-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Zaal Edele Brabant, Strijlandstraat 59, 1755 GOOIK

28e Heidetochten - Bruegeltochten

6-9-11-16-18-23-30-40-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum De Balluchon, Moerestraat 19, 8680 KOEKELARE

37e Bezantentocht

5-7-13-18-22-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

ORGANISATIECOMITÉ 100KM VAN IEPER (5194)

Fenixzaal Jeugdstadion, Leopold III-laan 16, 8900 IEPER

100 km van Ieper - 48e Internationale Driedaagse Wandeltocht

6-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VLAEMSCH HUISEKE GODEWAERSVELDE (5344)

Salle de Fêtes/Feestzaal, Rue de Callicanes, 59270 GODEWAERSVELDE

Tussen de Vlaamse bergen

6-12-21-33-41-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

ROAD RUNNERS WAVRE (BBW 031)

Centre Sportif Jules Collette, Rue des Combattants, 1301 BIERGES (WAVRE)

32e Marche du Maca

4-8-12-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA SYLLE BASSILLY (HT 028)

Salle Herman Moreau, Rue de la Procession 2, 7830 BASSILLY (SILLY)

41e Marche de la Sylle - Challenge interclubs ACHO

6-12-18-25-32-43 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES CORSAIRES DE SART-LEZ-SPA (LG 138)

Local du FC Sart, Rue de l'Ermitage, 4845 SART-LEZ-SPA (JALHAY)

41e Marche des Corsaires

4-6-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GALOPS DU VAL D'ATTERT (LUX 043)

Weierpark, Rue de la Brasserie 6, 6717 ATTERT

La Lottertoise

6-12-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere