bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 1

JUNI – JUIN – JUNI 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

GO! Basisschool Ter Duinen, Schansplein 8, 3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL)

Liefdadigheidstocht

4-7-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN vzw (3034)

Feestzaal De Brugzavel, Brugzavel 25B, 9690 BERCHEM (KLUISBERGEN) Helletocht

25-50-75 km *** 05.00-11.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

KBO Mater, Materplein 15, 9700 MATER (OUDENAARDE)

Molentocht

7-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GROEP 'T SINGEL (3257)

Zaal 't Singel, Gentweg 58, 9971 LEMBEKE (KAPRIJKE)

Meetjesland… maak het mee - In en rond de Lembeekse Bossen

6-12-16-23 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS vzw (4286)

't Mulderke, Molenstraat 52, 1880 NIEUWENRODE (KAPELLE-OP-DEN-BOS)

27e Schipperkenstocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ORGANISATIECOMITÉ 100KM VAN IEPER (5194)

Fenixzaal Jeugdstadion, Leopold III-laan 16, 8900 IEPER

100 km van Ieper - 48e Internationale Driedaagse Wandeltocht

6-12-15-20-30-40-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

OC De Poelkring, Nieuwplaats 5, 8920 POELKAPELLE (LANGEMARK-POELKAPELLE)

Poeltocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG 013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (BLÉGNY)

1e Saive-Limbourg-Saive

43-55 km *** 06.00-09.00

1e Marche de jour La Sylvatienne

5-10-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES CORSAIRES DE SART-LEZ-SPA (LG 138)

Local du FC Sart, Rue de l'Ermitage, 4845 SART-LEZ-SPA (JALHAY)

41e Marche des Corsaires

4-6-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND & STG. SPORTSUPPORT

Sporthal Kennemer Center, IJsbaanlaan 4A, 2024 AV HAARLEM (NH)

3e Dag Wandel4Daagse Haarlem

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.15-10.30

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 09.00-10.30

10 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

WANDEL STICHTING VOORWAARTS HAAGLANDEN

Kantine voetbalvereniging Celeritas, Schaapweg 2, 2285 SP RIJSWIJK (ZH)

22e Haaglanden Wandeldagen

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Kantine kc RKC WION, Max Planckplaats 300, 3068 ZH ROTTERDAM (ZH)

RWV trainingstocht voor de Vierdaagse

55 km *** 07.30-09.00

45 km *** 07.30-10.00

35 km *** 07.30-10.00

25 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

WSV RET

Spark atletiek en recreatie, Atletiekpad 1, 3202 LM SPIJKENISSE (ZH)

31e RET Spijkenissermars

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.30-11.00

20 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING BIWANTO

't Van Praethuis, Laan van Moerkerken 27, 3271 AH MIJNSHEERENLAND (ZH)

64e Biwanto Binnenmaaswandeltocht

40 km *** 07.00-08.00

25 km *** 07.00-09.00

18 km *** 11.30-12.30

12 km *** 11.30-12.30

8 km *** 11.30-12.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

George In der Maur Beter Lopen Winkel, Koningin Wilhelminaweg 497, 3737 BG GROENEKAN (UT)

7e Beter Lopen voor Parkinson

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

3 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STG. STAP & TRAP IN HET GROENE HART

Feesttent, Dorpsweg 119, 4223 NG HOORNAAR (ZH)

Dagtocht Alblasserwaard en Vijfheerenlanden

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-10.30

25 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

W.S.C. VOSMEER

De Vossenkuil, Bou Kooijmanstraat 48, 4698 AM OUD-VOSSEMEER (ZE)

Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE OSSE MAASKANT

Clubgebouw Duikteam Lith, De Lithse Ham 4, 5397 GL LITH (NB)

De Lithse Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-11.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-12.00

5 km *** 07.00-12.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING DE VIJVER

Pannenkoekenhuis Pluk, Koppelstraat 35, 5741 GA BEEK EN DONK (NB)

Laarbeekse wandeltochten

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-09.00

20 km *** 07.30-11.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-12.00

5 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

STICHTING MEERDAAGS WANDELEVENEMENT VENRAY

Tent op het Schouwburgplein, Schouwburgplein 1, 5801 BV VENRAY (LI)

Meerdaags Wandelevenement Venray

60 km *** 07.00-08.00

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING RI4DAAGSE

Restaurant De Sprok in Bemmel, Waaldijk 9, 6681 KJ BEMMEL (GE)

Ri4daagse Expeditie Oost

 

 

 

 

STG. DE ACHTERHOEKSE WANDELVIERDAAGSE

Catharinakerk, Simonsplein (centrum), Simonsplein 25, 7001 BM DOETINCHEM (GE)

Achterhoekse Wandelvierdaagse

40 km *** 06.30-08.30

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 08.00-09.30

12 km *** 10.00-10.30

 

 

 

 

VWV DE DEURSTAPPERS VRIEZENVEEN

Dorpshuis ’t Haarschut, Dorpsstraat 17, 7694 AA KLOOSTERHAAR (OV)

9e Dêurstapperstocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. DRENTSE WANDEL4DAAGSE

Vierdaagseterrein, Torenweg 20, 7873 BP ODOORN (DR)

31e Drentse Wandelvierdaagse Odoorn dag 3

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING PIETER STUYVESANT KUIERTOCHT

Paardensportcentrum Stegeman, Bovenweg 20, 8397 GA DE BLESSE (FR)

Pieter Stuyvesant Kuiertocht

42 km *** 08.00-08.30

32 km *** 09.00-10.00

22 km *** 10.15-11.15

12 km *** 13.00

 

 

 

 

STICHTING MULTIFUNCTIONEEL CENTRUM OUDEGA

MFC it Joo, De Joodyk 2, 8614 JK OUDEGA (FR)

Joo Tocht

20 km *** 16.00-18.00

10 km *** 17.00-18.00

 

 

 

 

TT WANDELTOCHT

Willbrordkerk Borger - VanSlag Cultuurpodium, Hoofdstraat 34, 9531 AG BORGER (DR)

TT Wandeltocht (30 km)

30 km *** 08.30

30 km *** 16.00

Joytime vrijetijdsactiviteiten en klimpark, Oostereind 12A, 9444 XD GROLLOO (DR)

TT Wandeltocht (20 km)

20 km *** 10.00

20 km *** 16.00

 

 

 

 

WSV D.B.W.

Kantine sportveld, Raadhuisstraat 23A, 9697 PP BLIJHAM (GR)

39e Lutjemeulentocht

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING 40 MIJL

Camping De Rousant, Nittersweg 8, 9885 TC LAUWERZIJL (GR)

Lauwersmeer Kennedymars

80 km *** 05.30

Lauwersmeermars

60 km *** 05.30

45 km *** 05.30

 

 

 

 

STICHTING FRIESE 11-STEDEN WANDELTOCHTEN

Dokkum, Zuiderbolwerk, DOKKUM (FR)

73e 11-Stedenwandeltocht 5e etappe

27 km *** 07.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SCHLËNNERFLITZER HOUSCHENT

Centre culturel, Op der Héi 9, L-9809 HOSINGEN

5-10-15-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere