bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

DONDERDAG – JEUDI – DONNERSTAG

 30

MEI – MAI – MEI 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DAUWSTAPPERS vzw (1033)

Gildenhuis, Partizanenstraat 10, 2950 KAPELLEN

29e Internationale Poldertochten

5-10-12-15-18-21-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

JOC Wijlland, Fortbaan 9, 2870 PUURS

Aspergewandeling

6-10-14-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WC AVIAT SINT-TRUIDEN vzw (2028)

Parochiezaal De Kajaan, Grevensmolenweg 34, 3800 SINT-TRUIDEN

Internationale Trudotocht

4-5-9-13-18-20-28-35-43 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV EGMONT ZOTTEGEM vzw (3163)

Feestzaal Bevegemse Vijvers, Bevegemsevijvers 1, 9620 ZOTTEGEM

Oost-Vlaanderen Wandelt - Plus Wandeldag - 25e Egmonttocht

6-12-18-24-32-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND vzw (4036)

Zaal Sint-Denijs, Haldertstraat 11, 3390 HOUWAART (TIELT-WINGE)

24e Hagelandse Wijngaardentocht

4-8-12-16-21-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DIKSMUIDE (5537)

OC De Zwaan, Vladsloplein 10, 8600 VLADSLO (DIKSMUIDE)

Hemelvaarttocht

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SUCRIERS DE BRUGELETTE (HT 001)

Salle Omnisports (Parc Communal), Avenue Gabrielle Petit 3, 7940 BRUGELETTE

43e Marche des Nerviens

4-6-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES GOÉ-LANDS (LG 031)

Salle La Rochette, Rue Vesdray, 4834 GOÉ (LIMBOURG)

46e Marche de la Gileppe

4-6-12-20-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L'AMITIÉ LANDENNE asbl (NA 018)

Salle Communale, Rue Docteur Parent 381 A, 5300 SCLAYN (ANDENNE)

42e Grande Marche de l'Amitié

4-8-14-21-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

DE HARINGSTADTERS

Sportcomplex De Rozenboom, De Gouw 19, 1611 BS BOVENKARPSEL (NH)

Dauwtrapperswandeltocht

25 km *** 07.00-08.30

15 km *** 07.00-10.30

10 km *** 07.00-10.30

5 km *** 07.00-10.30

 

 

 

 

LE CHAMPION

Huis van Hilde, Westerplein 6, 1901 NA CASTRICUM (NH)

Oer-IJ Expeditie

26 km *** 08.00-10.00

21 km *** 09.00-10.30

16 km *** 09.30-11.00

10 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND & STG. SPORTSUPPORT

Sporthal Kennemer Center, IJsbaanlaan 4A, 2024 AV HAARLEM (NH)

1e dag Wandel4Daagse Haarlem

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.15-10.30

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 09.00-10.30

10 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

STG. SPEELTUIN BOMENWIJK

Lopers Company, Oosteinde 235, 2611 VE DELFT (ZH)

13e Lopers Company GTL wandeltocht

30 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-11.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

STG. STAP & TRAP IN HET GROENE HART

Feesttent, Dorpsweg 119, 4223 NG HOORNAAR (ZH)

Driedaagse Alblasserwaard en Vijfheerenlanden

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-10.30

25 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

STG. STAP & TRAP IN HET GROENE HART

Feesttent, Dorpsweg 119, 4223 NG HOORNAAR (ZH)

Dagtocht Alblasserwaard en Vijfheerenlanden

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-10.30

25 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING CULTUUR EN VOORZIENINGEN VORSTENBOSCH

Feesttent t.h.v., Heuvel 4, 5476 KG VORSTENBOSCH (NB)

Lente Wandeltocht

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 07.00-10.00

10 km *** 08.00-11.00

5 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

WANDELCOMITE SINT GERTRUDIS

Fanfarezaal Sint Gertrudis, Dorpstraat 29, 6265 AK SINT GEERTRUID (LI)

Int. Margratentocht

42 km *** 07.00-09.00

34 km *** 07.00-10.00

27 km *** 07.00-11.00

19 km *** 07.00-12.00

12 km *** 07.00-13.00

8 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE POSTHOORN-WIJCHEN

Zaal Sterrebosch, Kasteellaan 6, 6602 DE WIJCHEN (GE)

37e Kastelenwandeltocht

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-08.30

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

5 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING R14DAAGSE

Restaurant De Sprok in Bemmel, Waaldijk 9, 6681 KJ BEMMEL (GE)

Ri4daagse Expeditie Oost

 

 

 

 

STG. DE ACHTERHOEKSE WANDELVIERDAAGSE

Catharinakerk, Simonsplein (centrum), Simonsplein 25, 7001 BM DOETINCHEM (GE)

Achterhoekse Wandelvierdaagse

40 km *** 06.30-08.30

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 08.00-09.30

12 km *** 10.00-10.30

 

 

 

 

STG. DRENTSE WANDEL4DAAGSE

Vierdaagseterrein, Torenweg 20, 7873 BP ODOORN (DR)

31e Drentse Wandelvierdaagse Odoorn

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING KULTURHUS OENE

Kulturhus Oene, Horthoekerweg 12, 8167 LW OENE (GE)

Uuner dauwtraptocht

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-08.00

20 km *** 07.00-09.00

10 km *** 07.00-10.00

5 km *** 07.00-11.00

 

 

 

 

DORPSBELANG STEENWIJKERWOLD

MFC Hoogthij, Oldemarktseweg 117, 8341 SC STEENWIJKERWOLD (OV)

Wandelfestijn St. Christoffel

35 km *** 06.30-09.00

25 km *** 07.30-10.30

15 km *** 07.30-11.30

10 km *** 07.30-11.30

 

 

 

 

STICHTING FRIESE 11-STEDEN WANDELTOCHTEN

Kultuerhús Klameare, Noard 1, 8711 AA WORKUM (FR)

73e 11-Stedenwandeltocht 3e etappe

45 km *** 07.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE DES MARCHEURS BASCHARAGE asbl

Käerjenger Treff, Avenue de Luxembourg 54, L-4940 BASCHARAGE

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere