bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 26

MEI – MAI – MEI 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Het koetshuis-Halle zoersel, Kasteeldreef 55, 2980 HALLE (KEMPEN) (ZOERSEL)

Pierentocht

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

OC Kalendries, Meldertsebaan 2, 3560 LUMMEN

Rondom Lummen

5-10-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV WETTEREN (3010)

Sint-Gertudiscollege, Wegvoeringstraat 21, 9230 WETTEREN

25e Herdenkingstocht A. De Maesschalck

6-12-15-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Zwalmparel, Sportlaan 1, 9630 MUNKZWALM (ZWALM)

5e Molentocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

K.V.R.VL.BT. vzw (4013)

Kwartier de Hemptinne, Hertogstraat 184, 3001 HEVERLEE (LEUVEN)

46e Mars Loven Boven

3-5-7-10-13-16-20-28-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LENNIKSE WINDHEREN (4427)

Sint-Godelieve-Instituut, Schapenstraat 39, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK (LENNIK)

18e Lennikse Windherentocht

6-8-10-12-16-20-25-32-40-52 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TORHOUTSE GORDEL (5298)

De Biekorf, Steenveldstraat 2A, 8820 TORHOUT

De Torhoutse Gordel

5-7-10-14-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Den Hazelt, Pastoor Slossestraat 1, 8800 RUMBEKE (ROESELARE)

2e Natuur- en Bostocht

5-7-10-12-15-20-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

STAP VOORUIT (5448)

Zaal Astoria, Hospitaalstraat 67, 8930 LAUWE (MENEN)

De Rode Loper

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PIEDS MONTOIS (LG 185)

Cercle Royal Saint Jean Baptiste, Rue de Mont 155, 4820 DISON

Marche de jour

4-5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES HULL'OTTES PROFONDEVILLE asbl (NA 031)

Collège de Burnot, Route de Floreffe 26, 5170 PROFONDEVILLE

Marche des Primevères - 40e anniversaire

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING VERWIJSPUNT VAKANTIE EN VRIJE TIJD

Infopunt Hilvarenbeek, Paardenstraat 1, 5081 CG HILVARENBEEK (NB)

Tweedaagse internationale Kempische wandeltocht

35 km *** 07.30-11.00

25 km *** 07.30-11.00

15 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING GEHEID GOED

Café D'n Brouwer Mariaheide, Dobbelsteenplein 1, 5464 VP VEGHEL (NB)

Jubileum wandeltocht Geheid Goed

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-10.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN ‘t ZORGHUUS

Café-restaurant Roelanzia, Lovinckplein 2, 5813 CC YSSELSTEYN (LI)

Rondje Ysselsteyn

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.30

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-13.30

 

 

 

 

FANFARE ST. CECILIA

Parochiezaal Hunsel, Jacobusstraat 9, 6013 RK HUNSEL (LI)

Asperge wandeltocht

30 km *** 07.00-11.00

18 km *** 07.00-12.00

12 km *** 07.00-14.00

6 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCOMITE BUURTVERENIGING OOSTBROEK

Café 't Wapen van Geulle, Hulserstraat 10, 6243 BN GEULLE (LI)

Lentewandeling

24 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

FANFARE- EN TAMBOERSKORPS EENDRACHT

Kulturhus De Meent, Koningsplein 2, 6654 BX AFFERDEN (GE)

Eendrachtmars

40 km *** 07.00-08.30

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 08.30-13.30

10 km *** 09.30-14.30

5 km *** 09.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE BERGHLOPERS

Sociëteit de Vriendschap, Montferlandsestraat 7, 7041 CJ ’s-HEERENBERG (GE)

51e Montferlandtocht

35 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING SPORT PROMOTIE DIEVER

Groepsaccomodatie Het Kasteel, Kasteel 19, 7981 AN DIEVER (DR)

25e Drents Friese Woud Wandelvierdaagse Diever dag 3

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.30-09.30

20 km *** 08.30-11.00

10 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

STOURS

Haven Harlingen, Nieuwe Willemskade 8, 8862 RZ HARLINGEN (FR)

Eiland-3-daagse

20 km *** 09.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

FOOTING CLUB ITZIG asbl

Centre Sportif Holleschbierg, Rue du Stade 2000, L-5940 HESPERANGE

5-10-20 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere