bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 19

MEI – MAI – MEI 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Dorpshuis - Feestzaal De Caters, Kerkstraat 24, 2970 'S GRAVENWEZEL (SCHILDE)

41e Consciencetocht

6-9-12-16-21-27-33-40 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE KORHOENSTAPPERS vzw (1055)

Zweepes Ven, Oude Arendonkse Baan 73, 2360 OUD-TURNHOUT

Paterkestocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-12-18-24-32-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KWIK BORNEM (1076)

Cultuurcentrum Ter Dilft, Sint-Amandsesteenweg 41, 2880 BORNEM

Ring Klein-Brabant

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Don Boscocollege, Berm 12, 3600 GENK

Schemmersbergtocht

5-8-12-17-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 3, 3290 DIEST

40e Mariëndaaltocht

4-7-12-15-18-20-25-30-35-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

E. Naudtszaal, Hof ter Elstlaan 2C, 9140 ELVERSELE (TEMSE)

Wandel Mee Dag

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Parochiecentrum Sint-Michaël, Kloosterstraat, 9520 SINT-LIEVENS-HOUTEM

32e Lentetocht

6-12-18-21-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE MARCHMANNEKES WAARSCHOOT (3506)

Feestzaal De Kring, Patronagiestraat 5, 9950 WAARSCHOOT

9e Tocht van de Marchmannekes

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN vzw (4005)

Gemeentelijk Ontmoetingscentrum Blanden, Bierbeekstraat 8b, 3052 BLANDEN (OUD-HEVERLEE)

Meerdaalwoudwandeling

5-12-16-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

De Boare, Koningsplein, 8660 DE PANNE

Picontocht - 30e Wandelsessie van de Westhoek

6-12-15-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Zaal 't Madointje, Klerkenstraat 128, 8920 LANGEMARK (LANGEMARK-POELKAPELLE)

Vijfwegentocht

5-7-11-15-23 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

MOENSE GORDEL vzw (5371)

Vrije Basisschool, Moenplaats 10, 8552 MOEN (ZWEVEGEM)

28e Moense Gordel

5-10-15-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POLICE WALKERS (BBW 053)

Ecole Communale, Rue des Fruits 73, 1070 ANDERLECHT

Marche Champêtre dans la Vallée de la Pede

5-7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES TATANES AILÉES EPINOIS (HT 031)

Cercle l'Union, Rue Salvador Allende 208, 7134 LEVAL-TRAHEGNIES (BINCHE)

41e Marche des Tatanes Ailées

4-6-12-18-25 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG 044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT

35e Marche des Gaufres

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES LURSONS DE LA REID (LG 163)

Internat Institut Provincial, Rue Haftay 738, 4910 LA REID (THEUX)

Marche des Lursons

4-7-13-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES CRAYAS DU THIRY (NA 053)

Salle Espoir et Fraternité, Rue du Calvaire, 5670 NISMES (VIROINVAL)

Marche des Orchidées

4-6-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere