bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 18

MEI – MAI – MEI 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

CVO de Oranjerie, Boudewijnvest 3, 3290 DIEST

40e Mariëndaaltocht - Lijntocht Leuven-Diest

50 km *** 05.15-06.00

4-7-12-15-18-20-25-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Zaal Sint-Amandus, Sint-Aldegondisstraat 3, 3740 KLEINE-SPOUWEN (BILZEN)

Alden Biesentocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS vzw (3450)

Festivalhal, Donklaan 125, 9290 BERLARE

Heidemeerstocht - 2e tocht Donkmeertrofee 2019

4-6-10-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG vzw (4147)

Catelhof, Molenstraat 102, 1700 SINT-MARTENS-BODEGEM (DILBEEK)

Rondom Ternat

4-7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Loketzaal station Brugge, Stationsplein, 8000 BRUGGE

Euraudax Torhout

25-50 km *** 09.00 -14.00

 

 

 

 

DE MARGRIETE STAPPERS vzw (5276)

OC De Schouw, Statiestraat 115, 8810 LICHTERVELDE

Houtwaltocht

5-7-10-14-16-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS D'IMBRECHIES EN THIÈRACHE (HT 073)

Salle Communale, Place 2, 6596 SELOIGNES (MOMIGNIES)

23e Marche de l'Amitié

5-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG 044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT

35e Marche des Gaufres

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX 027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (NASSOGNE)

Sentiers Ardennais

6-12-25-42-50-75 km *** 06.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

’n  LOOPIE  VOLENDAM

Tafeltennisver. Victory 55, Wester Ven 43, 1131 RC VOLENDAM (NH)

17e Zuiderzeewandeltocht

40 km *** 07.30-09.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING LEIDEN MARATHON

Pieterskerkplein, Pieterskerkhof 1, 2311 SP LEIDEN (ZH)

Wandelen met Ton van Bemmelen Sports

42 km *** 09.00-10.00

21 km *** 12.00-14.00

10 km *** 18.00-19.00

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL ’s-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

Honkbal- en softbalvereniging The Braves, Uiterwaardseweg 6, 2807 CD GOUDA (ZH)

Omloop van de Krimpenerwaard

55 km *** 07.00-08.00

42 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

SEUTERWANDELVIERDAAGSE

Ijsclubgebouw sportpark Trekdam, Schenkeltje 19b, 3295 KK 's-GRAVENDEEL (ZH)

Seuter Zomerwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

SCHUITEMAN WANDELACT

Kerkelijk centrum Bethabara, Van den Berglaan 79, 3781 GE VOORTHUIZEN (GE)

15e Schuiteman Accountants Wandelfestijn

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-09.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ORGANISATIECOMITE SOS KINDERDORPEN

Kaasboerderij Doornvoort, Langbroekerweg 15, 3941 MS DOORN (UT)

Kastelen en Boerderijentocht Utrechtse Heuvelrug SOS Kinderdorpen

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.30

8 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING FRANSE SLAG MARS

Dorpshuis De Vroone, C D Vereekestraat 74, 4421 CE KAPELLE (ZE)

Franse Slag Mars

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-10.00

24 km *** 07.30-11.00

20 km *** 07.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

10 km *** 09.30-12.00

5 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

WSV DE BLAAR

Kantine sportpark v.v. Steenbergen, Seringenlaan 1, 4651 KS STEENBERGEN (NB)

Nassaustad wandeltocht

25 km *** 08.00-09.30

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV OLYMPUS '69

Café De Beek, Fabrieksstraat 14, 4661 ES HALSTEREN (NB)

50e Olympustocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV Z.U.TH.

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

2Daagse - Lentetocht

42 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-13.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STG. DE KALORAMA WANDELTOCHT

Kulturhus Beek, Roerdompstraat 6, 6573 BH BEEK (GE)

81e Kaloramawandeltocht

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING KATOENTJESTOCHT

De Smidse, Hoge Dijkje 4a, 7442 AE NIJVERDAL (OV)

Katoentjestocht bij nacht

42 km *** 00.01

21 km *** 00.30

21 km *** 03.30

11 km *** 01.00

 

 

 

 

WANDELGROEP RAALTE

Fam. P. Lokate, Oosterenkweg 16, 8111 PB HEETEN (OV)

Sallandse Voorjaarstocht, Wandelgroep Raalte

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTNG PERIPATOO

Buitencentrum Oostvaardersplassen, Kitsweg 1, 8218 AA LELYSTAD (FL)

11e Zeearend Wandelmarathon

42 km *** 08.00-09.00

21 km *** 08.00-12.00

11 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING REVALIDATIE FRIESLAND

Revalidatie Friesland, locatie Beetsterzwaag, Van Lyndenlaan 7, 9244 BV BEETSTERZWAAG (FR)

Revalidatie Friesland Sponsortocht

25 km *** 08.30-10.30

15 km *** 08.30-10.30

10 km *** 08.30-10.30

 

 

 

 

ROTARYCLUB GRONINGEN-WEST

Informatiecentrum Nienoord, Nienoord 20, 9351 AC LEEK (GR)

14e Leekstermeerwandeltocht

40 km *** 07.30-08.00

25 km *** 08.00-09.00

17 km *** 09.00-10.00

10 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Café bar Het Zwaantje, Markt 5, 9411 KP BEILEN (DR)

6e Drentse Hooglanden Wandel2daagse Beilen

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WSV SPIRIT

Sporthal De Ringen, Prins Bernhardlaan 1, 9934 EK DELFZIJL (GR)

73e Spirittocht

40 km *** 08.00-17.30

30 km *** 08.00-17.30

25 km *** 08.30-17.30

15 km *** 09.00-17.00

10 km *** 09.00-17.00

5 km *** 09.00-17.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere