bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 12

MEI – MAI – MEI 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Parochiecentrum Sluis, Sint-Bernardusstraat, 2400 MOL

Boswandeltocht

4-7-10-13-16-18-21-25-30-37-45 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SINJORENSTAPPERS WILRIJK vzw (1031)

Sportcomplex Ter Beke - Kantine KSK Wilrijk, Moerelei 99, 2610 WILRIJK (ANTWERPEN)

35e Lange Wappertochten

4-8-12-16-17-18-20-22-25-33 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Parochiaal Centrum, Souwveld, 3740 RIJKHOVEN (BILZEN)

Eurek@-tocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT vzw (3103)

Vrije Basisschool Dikkelvenne, Nijverheidsstraat 29A, 9890 DIKKELVENNE (GAVERE)

Vrijbuiterstocht

6-9-12-16-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Vondelmolen Peperkoek, Dendermondsesteenweg 208, 9280 LEBBEKE

Vondelmolentocht

6-9-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV WIT-BLAUW SCHERPENHEUVEL vzw (4023)

Sporthal Averbode, Vorststraat 55, 3271 AVERBODE (SCHERPENHEUVEL-ZICHEM)

Meitocht

5-8-13-20-30-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE PARKVRIENDEN ZAVENTEM (4165)

Nothengemhoeve, Namenstraat, 1930 NOSSEGEM (ZAVENTEM)

10e Airportwandeling

4-6-8-12-16-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Calidris, Strandlaan, 8434 WESTENDE (MIDDELKERKE)

Kronkelend door Middelkerke - De Kust Wandelt

4-6-12-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WALK FOR THE CLIMATE SOLOSLIM (6004)

Domein Kiewit, Putvennestraat 108, 3500 HASSELT

Walk for the Climate

5-10-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Salle des Sports, Rue de la Verte Chasse, 7600 PÉRUWELZ

21e Marche Internationale des Sapins - Challenge interclubs ACHO

4-7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Condé sur Escaut, Rue Henri Martrice 1, 59163 CONDÉ-SUR-L'ESCAUT

Condé-sur-l'Escaut - Péruwelz

14 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER asbl (LG 137)

La Passerelle, Chemin du Tram, 4690 BASSENGE

Marche du 43e anniversaire

5-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

TRIM SLIM ALMERE

Terras van Dubbelop tegenover St. Aap, Kemphaanstraat 3, 1358 AD ALMERE (FL)

15e Apenloop

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 11.00-14.00

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

Clubhuis Simson, Wezelstraat 15, 1541 LZ ZAANDIJK (NH)

37e Molen- en Merenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-10.30

20 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV U.D.I-S.O.S

Hoornse Harmonie, Achterstraat 43, 1621 GH HOORN (NH)

Internationale Hoornse wandeltocht

50 km *** 07.30-08.00

40 km *** 08.00-08.30

30 km *** 09.00-09.30

20 km *** 09.00-10.30

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

A.W.V. 69

Café-restaurant Het Nieuwe Bonte Paard, Dorpsstraat 54, 1657 AD ABBEKERK (NH)

Jubileum 50 jaar West-Frieslandwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00

18 km *** 09.30-12.00

12 km *** 10.00-13.00

6 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine korfbalver. Refleks naast sporthal de Schilp, Schaapweg 2D, 2285 SP RIJSWIJK (ZH)

17e S.D.S. Lentetocht

45 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 10.00-14.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Allurepark de Zeven Linden, Zevenlindenweg 4, 3744 BC BAARN (UT)

Lente Zonnestralen

50 km *** 06.30-07.30

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

Molen de Graanhalm, Burghseweg 53, 4328 LA BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

17e Bos en Duintocht

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 07.30-08.30

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-13.00

5 km *** 07.30-13.00

 

 

 

 

DE ESTERSE WANDELAARS

Gildeterrein Sint Antoniusgilde, Beerschemaasweg 3, 5364 NR ESCHAREN (NB)

EsteRun

20 km *** 08.00-09.00

15 km *** 08.00-09.00

10 km *** 09.00-10.30

6 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

STICHTING UN EINDJE UM

Café zaal Piepkes, Dorpsstraat 16, 5441 AC OEFFELT (NB)

9e Meidoornbloesemtocht

30 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-10.00

15 km *** 08.00-10.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN ROERDAL ‘87

Schaapsweg 24, 6077 CG SINT ODILIËNBERG

33 ste Int. Aspergewandeltocht

27 km *** 07.00–10.30

18-22 km *** 07.00–12.00

7-13 km *** 07.00–14.00

 

 

 

 

WSV CAMPUS WIJCHEN

Sportcentrum Arcus, Campuslaan 14, 6602 HX WIJCHEN (GE)

Campustocht Wijchen

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-08.30

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WANDELKRING DIO HAAKSBERGEN

Café-restaurant Winkelman in Buurse, Broekheurnerweg 52, 7481 PZ HAAKSBERGEN (OV)

Int. Twentse Wandelmarathon

42 km *** 08.00-10.00

Stiepelwandelingen

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Markt Elten, ELTEN (GE)

Bourgondisch Voorjaars Wandelweekend Achterhoek

20 km *** 10.00

 

Evenement

Datum

Plaats

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LËNSTER TRËPPLER

Centre polyvalent Gaston Stein, Laangwiss, L-6131 JUNGLINSTER

5-10-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere