bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 11

MEI – MAI – MEI 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Zaal Bremberg, Lotelinglaan 1, 2980 HALLE (KEMPEN) (ZOERSEL)

Scherpenheuveltocht

54 km *** 05.45

 

 

 

 

BWK DE TORENKRUIERS (2061)

Buurthuis De Leemskuil, Hamonterweg 181, 3950 LOZEN (BOCHOLT)

Cooppaltocht

4-6-8-9 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Basisschool Leerne, Leernsesteenweg, 9800 BACHTE-MARIA-LEERNE (DEINZE)

23e Basiel De Craenetocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

  

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

Reynaertcollege, Gildenstraat 1, 4561 WZ HULST

12e Omloop Vestingstad Hulst

7-14-21-28 km *** 07.30-15.00

      

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Zaal De Kersenpit, Dorp 8, 1745 MAZENZELE (OPWIJK)

27e Lentewandeling

4-7-12-18-24 km *** 08.00-15.00

        

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Zaal d'Oude Schole, Bovekerkestraat 170, 8680 BOVEKERKE (KOEKELARE)

Meitocht

4-6-9-14-18-22 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Huis aan zee, Driftweg 77, 8420 DE HAAN

17e Voorjaarstocht - De Kust Wandelt

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE MOLSE 60 (6003)

Jeugdkamp De Maat, Postelsesteenweg 4, 2400 MOL

De Molse 60

60 km *** 05.00-08.00

 

   

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Grand Casino Knokke, Zeedijk-Albertstrand 509, 8300 KNOKKE-HEIST

Belgian Coast Walk

80 km *** 05.00-07.00

Zaal ’t Bosjoenk, Zinnialaan1, 8400 OOSTENDE

Belgian Coast Walk

42 km *** 07.00-10.00

De Boare, Koningsplein, 8660 DE PANNE

Mini Belgian Coast Walk

7-14 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

LE MARABOUT (HT 038)

Salle de la Plaine des Sports, Rue de l'Eglise, 6200 CHÂTELINEAU (CHÂTELET)

2e Marche à Francis

6-12-21 km *** 07.00-14.00

      

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER asbl (LG 137)

La Passerelle, Chemin du Tram, 4690 BASSENGE

Marche du 43e anniversaire

5-7-13-21 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

LES ROTEUS DI HOUSSAIE BEYNE-HEUSAY (LG 144)

Amicale Concorde, Rue du Heusay 31, 4610 BEYNE-HEUSAY

35e Marche de la Fête des mères

4-6-12-21 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

BATTEURS DE CUIR DINANT (NA 016)

Salle Sainte Anne, Rue du Vélodrome 9, 5500 ANSEREMME

28e Dinant-Hastière-Dinant

6-12-21-30-42 km *** 06.00-15.00

21e Hastière-Dinant

20 km *** 09.30

  

          

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

Clubhuis Simson, Wezelstraat 15, 1541 LZ ZAANDIJK (NH)

37e Molen- en Merenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-10.30

20 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV U.D.I-S.O.S

Hoornse Harmonie, Achterstraat 43, 1621 GH HOORN (NH)

Internationale Hoornse wandeltocht

50 km *** 07.30-08.00

40 km *** 08.00-08.30

30 km *** 09.00-09.30

20 km *** 09.00-10.30

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

A.W.V. 69

Café-restaurant Het Nieuwe Bonte Paard, Dorpsstraat 54, 1657 AD ABBEKERK (NH)

Jubileum 50 jaar West-Frieslandwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00

18 km *** 09.30-12.00

12 km *** 10.00-13.00

6 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine korfbalver. Refleks naast sporthal de Schilp, Schaapweg 2D, 2285 SP RIJSWIJK (ZH)

17e S.D.S. Lentetocht

45 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 10.00-14.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Allurepark de Zeven Linden, Zevenlindenweg 4, 3744 BC BAARN (UT)

Lente Zonnestralen

50 km *** 06.30-07.30

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

  

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

Molen de Graanhalm, Burghseweg 53, 4328 LA BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

17e Bos en Duintocht

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 07.30-08.30

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-13.00

5 km *** 07.30-13.00

 

   

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST

Reynaertcollege, Gildenstraat 1, 4561 WZ HULST (ZE)

12e Omloop Vestingstad Hulst

28 km *** 07.30-12.00

21 km *** 07.30-13.00

14 km *** 07.30-14.00

7 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Vroegevogeltocht

25 km *** 07.00

15 km *** 08.00

 

 

 

 

WSV W.I.K.

Kantine Atledo Sportpark, Hertog Janstraat 41, 5104 EX DONGEN (NB)

52e Lentetocht

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-09.00

20 km *** 08.00-10.00

11 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV CAMPUS WIJCHEN

Sportcentrum Arcus, Campuslaan 14, 6602 HX WIJCHEN (GE)

Campustocht Wijchen

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-08.30

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

Sportaccomodatie Het Binnenveld, Marijkeweg 23, 6709 PE WAGENINGEN (GE)

Capitulatie-Bevrijdingswandeltocht

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-13.00

11/5/19 : Stichting Recreatie Veluwe & Vallei te Wageningen (Nl) :

 

 

 

 

WANDELKRING DIO HAAKSBERGEN

Café-restaurant Winkelman in Buurse, Broekheurnerweg 52, 7481 PZ HAAKSBERGEN (OV)

Int. Twentse Wandelmarathon

42 km *** 08.00-10.00

Stiepelwandelingen

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

VERENIGING GEMEENTEBELANG

Hotel Vennendal Nunspeet, Plesmanlaan 1, 8072 PT NUNSPEET (GE)

Nunspeetse Lentetocht

30 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

STG. LYTSE DOARPEN RINTOCHT

Dorpscentrum Ried, Hoofdstraat 4, 8811 HD RIED (FR)

Lytse Doarpen Rintocht

40 km *** 08.15

25 km *** 08.30

 

  

 

 

 

 

STG. TOERISTISCHE BELANGEN OOST-OPSTERLAND

Partycentrum Dúndelle, Mjûmster Wei 16, 9243 SK BAKKEVEEN (FR)

11e 3Provinciën Wandeltocht

40 km

25 km

20 km

15 km

10 km

5 km

11e 3Provinciën Rolstoeltocht

7 km

5 km

3 km

 

   

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Markt Elten, ELTEN (GE)

Bourgondisch Voorjaars Wandelweekend Achterhoek

20 km *** 10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

OURDALL NËSSKNACKER VIANDEN

Centre Culturel Larei, Rue Charles Mathias André, L-9425VIANDEN

5-10-15-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 Andere Autre Andere