bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 5

MEI – MAI – MEI 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE VOSKES vzw (1029)

Zaal Reynaert, Maurits Pottersstraat 1, 2350 VOSSELAAR

Emiel Van Hemeldonk-tocht

5-8-12-16-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW vzw (1063)

BelOrta, Mechelsesteenweg 120, 2860 SINT-KATELIJNE-WAVER

Dwars door de Groentestreek

6-11-16-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN vzw (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN

50e Sint-Amelbergatochten

7-12-14-21-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV RUST ROEST MAASEIK (2008)

Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20, 3680 OPOETEREN (MAASEIK)

Meitocht

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

Weerstand Koersel, Sportlaan , 3582 KOERSEL (BERINGEN)

Sint-Brigidatocht

4-7-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BURCHTSTAPPERS HERZELE (3002)

Gemeentelijke Basisschool, Tuinwijkstraat 2, 9550 HERZELE

Lentewandeling

3-6-10-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE LEEUWERIK LANDEN vzw (4001)

O.C. Wing, Neerwindenstraat 53, 3400 NEERWINDEN (LANDEN)

46e Sint-Gertrudistocht

4-7-12-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ST.PIETERS-LEEUW vzw (4028)

Zaal Centrum, Menisberg 7, 1654 HUIZINGEN (BEERSEL)

Lewe tocht

5-10-15-20-25-30-35 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE FONSKES vzw (4031)

Ave Regina, Klein Park 1, 3360 LOVENJOEL (BIERBEEK)

Buitengewone tocht Ave Regina

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE vzw (5024)

Inschrijvingstent, Grote Markt, 8370 BLANKENBERGE

50e Internationale Tweedaagse van Vlaanderen te Blankenberge - De Kust Wandelt

7-15-24-42 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

'T WANDEL VOETJE vzw (5526)

Den Hazelt, Pastoor Slossestraat 1, 8800 RUMBEKE (ROESELARE)

De Schakeltocht

4-6-10-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA BRUEGELIENNE (BBW 048)

Lutgardiscollege, Avenue de la Sablière 2, 1160 AUDERGHEM (OUDERGEM)

Bruxelles en mai

5-10-15-20-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Parc Communal, Rue des Campagnes 1, 6200 CHÂTELET

51e Marche de l'Écureuil

4-7-13-20-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LA SAVATE MARCHINOISE (LG 125)

Cercle Saint-Hubert, Place de Belle-Maison, 4570 MARCHIN

41e Marche Internationale

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BRAUTÎS À PÎ (LUX 044)

Salle du Tennis de Table, Rue de Mochamps 72, 6800 BRAS (LIBRAMONT-CHEVIGNY)

2e Marche de jour

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES CASTORS DES COMOGNES DE VEDRIN asbl (NA 040)

Salle des Fêtes, Rue de la Cure, 5003 SAINT-MARC (NAMUR)

3e Marche de printemps

4-6-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDERCLUB AMEL (VGDS 001)

Schützenhaus St. Hubertus Medell, Zur Heide 17, 4770 AMEL

45. Internationale Volkswanderung

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere