bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 4

MEI – MAI – MEI 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Don Bosco College, Don Boscostraat 72, 3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL)

Don Boscotocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB HAZEWIND (2073)

Zaal Alliance, Steenstraat 12, 3770 KANNE (RIEMST)

Lentetocht

4-7-9-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Parochiaal Centrum Della Faille, Ouwegemsesteenweg 259, 9770 KRUISHOUTEM

31e Lozermeitocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Zaal Hinderdael, Akkerstraat 68, 9140 TEMSE

6e GPS-tocht van het Waasland

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Sportcomplex S.V. Sluis, Zuiddijkstraat 104, 4524 AT SLUIS

Rondje Sluis

5-9-13-17-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE ANKERHOFSTAPPERS (3537)

Zaal Ankerhof, Huytstraat 36, 9450 HAALTERT

Edelingentocht

4-6-8-12-14-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BOUTERSEM WANDELT (4541)

Buurthuis Willebringen, Willebringsestraat 137, 3370 WILLEBRINGEN (BOUTERSEM)

Meiwandeling

4-7-10-12-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE vzw (5024)

Inschrijvingstent, Grote Markt, 8370 BLANKENBERGE

50e Internationale Tweedaagse van Vlaanderen te Blankenberge

7-15-24-42-50 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

Den Akker, Oude Rozebekestraat 53A, 8830 HOOGLEDE

Kermiswandeling

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Parc Communal, Rue des Campagnes 1, 6200 CHÂTELET

51e Marche de l'Écureuil - 16e Marche du Renouveau (50 km)

4-7-13-20-25-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

POMONA TROTTERS WELKENRAEDT (LG 112)

Bosquet, Rue du Canada, 4840 WELKENRAEDT

Marche du Muguet

5-10-15-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LA SAVATE MARCHINOISE (LG 125)

Cercle Saint-Hubert, Place de Belle-Maison, 4570 MARCHIN

41e Marche Internationale

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DE LA HAUTE-MEUSE (NA 059)

Salle Récréar, Rue Marcel Lespagne, 5540 HASTIÈRE

Marche du Muguet

4-6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

29e Poel en Bostocht

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

BSV AARLANDERVEEN

Clubhuis de Aardster Buurten Speeltuinvereniging Aarlanderveen, Jacob van Damstraat 16a, 2445 AE AARLANDERVEEN (ZH)

45e Molenviergangwandeltocht

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 07.00-15.00

10 km *** 07.00-15.00

6 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV RIDDERKERK

Sportcafé de Fakkel, Sportlaan 10, 2982 SN RIDDERKERK (ZH)

31e Riddertocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STG. KENNEDYMARS ETTEN-LEUR

Café Hof van Holland, Van Bergenplein 41, 4871 CD ETTEN-LEUR (NB)

14e Baroniemars Etten Leur

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-09.00

 

 

 

 

WSV DE KEISTAMPERS

Jacob-Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL (NB)

Kampinatocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

12 km *** 09.00-13.00

7 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV NOAD

Café Oud Bocholtz, Pastoor Neujeanstraat 11, 6351 GK BOCHOLTZ (LI)

Mergellandroute

135 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV DE BOSBESJES

De Sleutel, Bredeweg 71, 6562 DC GROESBEEK (GE)

27e Internationale Bosbesjestocht

40 km *** 07.00-09.00

35 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.30

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP BEEK

Uitspanning ’t Peeske, Peeskesweg 12, 7037 CH BEEK (GE)

Montferlandse Lentetocht 2019

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 07.30-12.00

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-12.00

5 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

RODE KRUIS AFDELING DE GRAAFSCHAP

Het Rode Kruis gebouw, van Drinenstraat 4, 7203 EL ZUTPHEN (GE)

Wandelloop De Graafschap Berkelloop

30 km *** 08.15-10.00

20 km *** 08.30-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

WANDELVERENIGING AMBULARE WIERDEN

Theehuys Grimberg, Grimbergerweg 5, 7467 PR NOTTER (OV)

Ambulare Oranjetocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-11.00

5 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Koffie- en theehuis Bi'j Oons, Voornweg 1, 7938 RC NIEUW-BALINGE (DR)

Drentse Hooglanden Wandel2daagse Nieuw-Balinge

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

W.V. DOS DWINGELOO

Tourist Info Diever, Bosweg 2A, 7981 LE DIEVER (DR)

Op Oorlogspad

19 km *** 09.30-12.00

9 km *** 09.30-13.00

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING AV HEERENVEEN

Sportstad Heerenveen, Abe Lenstra boulevard 23, 8448 JA HEERENVEEN (FR)

Ronde van Oranjewoud Wandeltocht

25 km

 

 

 

 

STICHTING DE FRIESCH-GRONINGSCHE HEIDE

De Spitkeet, De Dunen 3, 9281 KT HARKEMA (FR)

Spitkeettocht

40 km *** 08.00

25 km *** 08.00

15 km *** 09.30

5 km *** 09.30

 

 

 

 

SV M.O.N.O.

Dorpshuis De Pomel, Meerweg 16, 9625 PJ OVERSCHILD (GR)

Wandeltocht rondom Schildmeer

30 km *** 09.00-12.00

17 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV VEENDAM

’t Scheepskwartier, Barkstraat 14, 9642 LG VEENDAM (GR)

Borgerswoldtocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.30-12.00

10 km *** 09.30-13.00

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere