bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 4

MEI – MAI – MEI 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Don Bosco College, Don Boscostraat 72, 3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL)

Don Boscotocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB HAZEWIND (2073)

Zaal Alliance, Steenstraat 12, 3770 KANNE (RIEMST)

Lentetocht

4-7-9-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Parochiaal Centrum Della Faille, Ouwegemsesteenweg 259, 9770 KRUISHOUTEM

31e Lozermeitocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Zaal Hinderdael, Akkerstraat 68, 9140 TEMSE

6e GPS-tocht van het Waasland

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Sportcomplex S.V. Sluis, Zuiddijkstraat 104, 4524 AT SLUIS

Rondje Sluis

5-9-13-17-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE ANKERHOFSTAPPERS (3537)

Zaal Ankerhof, Huytstraat 36, 9450 HAALTERT

Edelingentocht

4-6-8-12-14-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BOUTERSEM WANDELT (4541)

Buurthuis Willebringen, Willebringsestraat 137, 3370 WILLEBRINGEN (BOUTERSEM)

Meiwandeling

4-7-10-12-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE vzw (5024)

Inschrijvingstent, Grote Markt, 8370 BLANKENBERGE

50e Internationale Tweedaagse van Vlaanderen te Blankenberge

7-15-24-42-50 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

Den Akker, Oude Rozebekestraat 53A, 8830 HOOGLEDE

Kermiswandeling

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Parc Communal, Rue des Campagnes 1, 6200 CHÂTELET

51e Marche de l'Écureuil - 16e Marche du Renouveau (50 km)

4-7-13-20-25-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

POMONA TROTTERS WELKENRAEDT (LG 112)

Bosquet, Rue du Canada, 4840 WELKENRAEDT

Marche du Muguet

5-10-15-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LA SAVATE MARCHINOISE (LG 125)

Cercle Saint-Hubert, Place de Belle-Maison, 4570 MARCHIN

41e Marche Internationale

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DE LA HAUTE-MEUSE (NA 059)

Salle Récréar, Rue Marcel Lespagne, 5540 HASTIÈRE

Marche du Muguet

4-6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere