bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

WOENSDAG – MERCREDI – MITTWOCH

 1

MEI – MAI – MEI 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat 2, 2840 TERHAGEN (RUMST)

De Drie Rivieren-Natuurtocht

6-9-13-17-22-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WC. ZANDSTAPPERS vzw (1044)

Mollenhof, Lichtaartsesteenweg 1, 2275 POEDERLEE (LILLE)

Meiklokjestocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-12-15-20-25-35 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Racing Peer, Lindebos, 3990 PEER

5e Woensdagtocht

4-7-10-14-17 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL (3200)

Oscar Romerocollege, Noordlaan, 9200 DENDERMONDE

32e Disteltochten

4-8-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

CC De Meet, Sint-Jansstraat 22, 9982 SINT-JAN-IN-EREMO (SINT-LAUREINS)

29e Krekentocht

6-9-12-15-21-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Zaal De Kroon, Dorpsstraat 12, 9667 HOREBEKE

2e Dwars door Horebeke

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Gildenzaal, Pastorijstraat centrum Schaffen, 3290 SCHAFFEN (DIEST)

Gildentocht

4-6-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG vzw (4147)

Don Bosco Groot-Bijgaarden, Bosstraat 97, 1702 GROOT-BIJGAARDEN (DILBEEK)

1e Meiklokjes Tegen Kanker-tochten

6-10-16-19-22-26 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

Gemeentelijk Ontmoetingscentrum Willem Tell, Hernestraat 5, 1570 TOLLEMBEEK (GALMAARDEN)

7e Tollembeekse Hanezoekerstochten

4-6-8-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE MOTESTAPPERS KOEKELARE (5142)

Zaal Zuudhove, Ichtegemstraat 14, 8680 KOEKELARE

33e Grote Westpoldertocht

6-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

Zaal Malpertus, Gauwelstraat 23, 8551 HEESTERT (ZWEVEGEM)

21e West-Vlaamse Wandelhappening

4-6-12-18-21-25-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GROUPE SPORTIF JAUCHOIS (BBW 004)

Maison de l'Entité, Rue de la Gare, 1350 JAUCHE (ORP-JAUCHE)

46e Marche des Trois Villages

6-10-15-20 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT 061)

Ecole Communale, Rue Bois de Genly 115, 7050 MASNUY-SAINT-JEAN (JURBISE)

11e Marche des Clochettes

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SABOTS DE GODEFROY (LUX 041)

Internat de l'Athénée Royal - Domaine de Morsehan, Morsehan 3, 6830 BOUILLON

15e Marche des Crêtes

6-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

venement

Datum

Plaats

WSV NOAD

Café-restaurant de Driesprong, Kruinweg 3, 6369 TZ SIMPELVELD (LI)

Woensdagtochten

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING SAMEN OP PAD

Voetbalclub DVOV, Pinkenbergseweg 1, 6891 DM VELP (GE)

Rondje Rozendaal-Rheden, groepswandeling

25 km *** 10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere