bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 28

APRIL – AVRIL – APRIL 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

Evenementenhal Binder, Forum 9, 2870 PUURS-SINT-AMANDS ()

VLAANDEREN WANDELT

4-7-10-16-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Expohallen Roeselare, Diksmuidsesteenweg 400, 8800 ROESELARE

VLAANDEREN WANDELT

5-8-10-14-22-26-31 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

AMICALE MARCHEURS INDÉPENDANTS (BBW 017)

Maison du Coullemont, Rue des Moulins 10, 1390 ARCHENNES (GREZ-DOICEAU)

Marche de la Saint-Georges

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GRATTE-PAVÉS (HT 019)

Centre Culturel, Rue Saint-Médard 6, 6560 SOLRE-SUR-SAMBRE (ERQUELINNES)

43e Marche des Frontières

4-7-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

CERCLE MARCHEURS VERT ET BLANC STEMBERT (LG 101)

Salle Les Sins Façons, Rue de Hèvremont, 4830 LIMBOURG

43e Marche Internationale des Vert et Blanc

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA HAUTE-SÛRE MARTELANGE (LUX 016)

Maison du Village, Rue de Radelange 43B, 6630 MARTELANGE

Marche des Deux Luxembourgs

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA 044)

Salle Sainte-Thérèse, Rue de Navaugle, 5580 ROCHEFORT

6e Marche de printemps

4-8-12-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

Friendship Sports Centre, Beemsterstraat 652, 1027 ED AMSTERDAM (NH)

Waterlandse Dorpentocht

30 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

AMAK AKERSLOOT

Kantine sv. Meervogels 60, Boschweg 26, 1921 AR AKERSLOOT (NH)

6e AMAK Koningswandeltocht

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

DE STEKENDE MUGGEN

Kantine kunstijsbaan van Haarlem, Carel Reinierszpad 52, 2024 AW HAARLEM (NH)

8e Natuurlijke Muggentocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

Wipakker, Wipakker 16, 4872 XH ETTEN-LEUR (NB)

18e Vincent van Gogh Wandeltochten

35 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 07.30-11.00

20 km *** 09.30-13.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

VOLKELLOOPT

Café het Witte Paard, Antoniusstraat 9, 5408 AM VOLKEL (NB)

Wandeltocht Volkelloopt

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING VALKENSWAARD

AVV Kantine D’n Aanloop, Past. Heerkensdreef 8, 5552 BG VALKENSWAARD (NB)

AVV lentewandeling

30 km *** 08.00-10.00

26 km *** 08.00-10;00

20 km *** 08.00-12.00

16 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP Outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00

8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN

Café den Tommes, Grootdorp 40, 5815 AE MERSELO (LI)

Natuurtocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.30

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

WC SV LEVEROY

Kantine S.V. Leveroy, Graanmolen 4, 6091 PN LEVEROY (LI)

Lente Wandeltocht Leveroy

28 km *** 07.00-12.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-14.00

8 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING SPORTPROMOTIE SITTARD

Wandelsportcentrum, Sportcentrumlaan 34, 6136 KX SITTARD (LI)

Sittard Walk Experience

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WV VILT

Fanfarezaal St.Geertruid, Dorpstraat 29, 6265 AK SINT GEERTRUID (LI)

Bloesem2daagse

42 km *** 07.00-09.00

28 km *** 07.00-10.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-12.00

8 km *** 09.00-13.00

BOEM-tocht voor jeugd

8 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WV MAGNUS

Hotel restaurant Konbanwa, Nijmeegsebaan 53, 6564 CC HEILIG LANDSTICHTING (GE)

Noviomagumtocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis sv DSZ, Trambaan 1, 6657 CE BOVEN-LEEUWEN (GE)

58e Leeuwenmars

40 km *** 07.00-11.00

30 km *** 07.00-11.00

25 km *** 07.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 09.00-15.00

5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING WILSKRACHT

Partycentrum d'Olde Beth, Nieuwestraat 10, 7031 EW WEHL (GE)

13e Elvertocht

42 km *** 07.00-09.00

32 km *** 07.00-10.00

22 km *** 08.00-11.00

14 km *** 08.00-12.30

7 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DEVENTER

Speeltuinvereniging de Driehoek, Rielerweg 110, 7416 ZJ DEVENTER (OV)

1e Wandel 4-Daagse Deventer - 7e Driehoektocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ALMELOSE WANDELKRING

Café de Molenberg, Ootmarsumseweg 375, 7667 PB REUTUM (OV)

Bos- en Essentocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WV WANDELGROEP DE EEKHOF

Dorpshuis De Eekhof, Oal Diek 3, 9454 PL EKEHAAR (DR)

14e Broekstreker Stertocht

50 km *** 07.00

38 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

12 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

CERCLE PEDESTRE LAROCHETTE

Centre Culturel, Rue de Medernach, L-7619 LAROCHETTE

5-10-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere