bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 27

APRIL – AVRIL – APRIL 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Parochiezaal Sint-Stefaan, Broekstraat 22, 2890 LIPPELO (SINT-AMANDS)

34e Lippeloboswandeling

5-10-15 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Schutterszaal, Molenweg , 3650 ROTEM (DILSEN-STOKKEM)

Natuurwandeling

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Pax, Ketelstraat18A, 3454 RUMMEN (GEETBETS)

26e Bloesem- en Pannenkoekentocht

4-5-8-13-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Gemeenschapscentrum Berghine, Dendermondesteenweg 437, 9070 DESTELBERGEN

Husdinetocht

5-8-12-15-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE KRUISHOUTEM TROTTERS (3538)

Parochiezaal Telex, Kerkhofweg 2, 9770 KRUISHOUTEM

Lentewandeling De Kepper

5-6-12-14-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Gemeentelijke Feestzaal Drinkeling, Drinkeling 10, 1785 BRUSSEGEM (MERCHTEM)

25e Noordwest-Brabantse Heuvelstocht

6-9-12-15-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

School Zilverenhoek Maria Immaculta, Zilverenhoeklaan 2, 2950 KAPELLEN

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE vzw (5178)

Zaal Sarkoheem, Sarkoheemstraat 4, 8490 ZERKEGEM (JABBEKE)

31e Parel van Groot-Jabbeke

4-6-10-15-21-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

VTI, Italianenlaan 30, 8870 IZEGEM

6e Pekkerstocht

7-13-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB HOGER OP WOUMEN (5473)

Woumens Ontmoetingscentrum, Iepersteenweg 4, 8600 WOUMEN (DIKSMUIDE)

De Blankaarttocht

5-7-12-15-17 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA SYLLE BASSILLY (HT 028)

Salle PAX, Patronaatstraat 27, 7850 ENGHIEN (EDINGEN)

Marche printanière

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG 182)

Le Château Vert, Chemin de Perwez 16, 4500 BEN-AHIN (HUY)

Marche de jour - Mémorial Anne-Marie Lizin

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES HIRONDELLES LONGVILLY (LUX 015)

Local du Club, Rue de Clervaux, 6600 LONGVILLY (BASTOGNE)

34e Marche du Porte-Bonheur

4-7-13-21-42 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Salle Jean Poulain, Avenue Roosevelt, 5060 TAMINES (SAMBREVILLE)

38e Marche des Etoiles - Marche des 7 étoiles

4-7-12-20-25-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere