bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 27

APRIL – AVRIL – APRIL 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Parochiezaal Sint-Stefaan, Broekstraat 22, 2890 LIPPELO (SINT-AMANDS)

34e Lippeloboswandeling

5-10-15 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Schutterszaal, Molenweg , 3650 ROTEM (DILSEN-STOKKEM)

Natuurwandeling

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Pax, Ketelstraat18A, 3454 RUMMEN (GEETBETS)

26e Bloesem- en Pannenkoekentocht

4-5-8-13-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Gemeenschapscentrum Berghine, Dendermondesteenweg 437, 9070 DESTELBERGEN

Husdinetocht

5-8-12-15-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE KRUISHOUTEM TROTTERS (3538)

Parochiezaal Telex, Kerkhofweg 2, 9770 KRUISHOUTEM

Lentewandeling De Kepper

5-6-12-14-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Gemeentelijke Feestzaal Drinkeling, Drinkeling 10, 1785 BRUSSEGEM (MERCHTEM)

25e Noordwest-Brabantse Heuvelstocht

6-9-12-15-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

School Zilverenhoek Maria Immaculta, Zilverenhoeklaan 2, 2950 KAPELLEN

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE vzw (5178)

Zaal Sarkoheem, Sarkoheemstraat 4, 8490 ZERKEGEM (JABBEKE)

31e Parel van Groot-Jabbeke

4-6-10-15-21-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

VTI, Italianenlaan 30, 8870 IZEGEM

6e Pekkerstocht

7-13-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB HOGER OP WOUMEN (5473)

Woumens Ontmoetingscentrum, Iepersteenweg 4, 8600 WOUMEN (DIKSMUIDE)

De Blankaarttocht

5-7-12-15-17 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA SYLLE BASSILLY (HT 028)

Salle PAX, Patronaatstraat 27, 7850 ENGHIEN (EDINGEN)

Marche printanière

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG 182)

Le Château Vert, Chemin de Perwez 16, 4500 BEN-AHIN (HUY)

Marche de jour - Mémorial Anne-Marie Lizin

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES HIRONDELLES LONGVILLY (LUX 015)

Local du Club, Rue de Clervaux, 6600 LONGVILLY (BASTOGNE)

34e Marche du Porte-Bonheur

4-7-13-21-42 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Salle Jean Poulain, Avenue Roosevelt, 5060 TAMINES (SAMBREVILLE)

38e Marche des Etoiles - Marche des 7 étoiles

4-7-12-20-25-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

Friendship Sports Centre, Beemsterstraat 652, 1027 ED AMSTERDAM (NH)

Waterlandse Dorpentocht

30 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WSV V.T.M. MAASSLUIS

Wandelcentrum V.T.M., Dr. Albert Schweitzerdreef 475, 3146 TA MAASSLUIS (ZH)

6e Oranjemars

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WV VILT

Fanfarezaal St.Geertruid, Dorpstraat 29, 6265 AK SINT GEERTRUID (LI)

Bloesem2daagse

42 km *** 07.00-09.00

28 km *** 07.00-10.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-12.00

8 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis sv DSZ, Trambaan 1, 6657 CE BOVEN-LEEUWEN (GE)

58e Leeuwenmars

40 km *** 07.00-11.00

30 km *** 07.00-11.00

25 km *** 07.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 09.00-15.00

5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING WILSKRACHT

Partycentrum d'Olde Beth, Nieuwestraat 10, 7031 EW WEHL (GE)

13e Elvertocht

42 km *** 07.00-09.00

32 km *** 07.00-10.00

22 km *** 08.00-11.00

14 km *** 08.00-12.30

7 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DEVENTER

Speeltuinvereniging de Driehoek, Rielerweg 110, 7416 ZJ DEVENTER (OV)

1e Wandel 4-Daagse Deventer

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING SPORTIEF NIEUWLEUSEN

Restaurant De Viersprong, Burg.Backxlaan 2, 7711 AG NIEUWLEUSEN (OV)

Wandeltocht op Koningsdag

8 km *** 11.00-12.00

 

 

 

 

ROTARY CLUB UITHUIZEN HET HOGELAND

Uithuizermeeden, Hoofdstraat 176, 9982 AK UITHUIZERMEEDEN (GR)

Naar de Bollen

40 km *** 07.00-08.00

25 km *** 08.00-10.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN LA SÛRE BETTENDORF asbl

Centre Culturel, Hauptstrooss 1, L-9972 LIELER

5-10-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere