bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

MAANDAG – LUNDI – MONTAG

 22

APRIL – AVRIL – APRIL 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

CC Ter Dilft, Sint-Amandsesteenweg 43, 2880 BORNEM

50e Paastochten

6-10-15-18 -20-25-30 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WC AVIAT SINT-TRUIDEN vzw (2028)

't Paenhuis, Ridderstraat, 3870 HEERS

Lentetocht

6-9-13-17-21 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal Den Horst, Gelderhorsten 146, 3920 LOMMEL

39e Paastocht

4-6-8-13-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

BERG- & BOSWANDELAARS VOEREN vzw (2070)

Kursaal, Boomstraat, 3798 'S GRAVENVOEREN (VOEREN)

9-Bergentocht - Euregio Marching Trophy - 28e Paaswandeling

5-8-12-20-30 km *** 07.30-15.00

            

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

Feestzaal De Molen, Goeiingen 12, 9940 EVERGEM

27e W.A.K.-tocht

4-8-12-18-22-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Zaal La Salette Louise-Marie, La Salettestraat 1, 9680 MAARKEDAL

Muziekbostocht

7-14-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

De Linde, Pastorijstraat, 3040 OTTENBURG (HULDENBERG)

Lentetocht tussen Lane en Dijle

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Oostcampus, Siemenslaan 1, 8020 OOSTKAMP

44e Houtlandtocht

5-7-10-13-18-22-27-35-42 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC De Gaper, Reningelststraat 35, 8956 KEMMEL (HEUVELLAND)

Kemmelbergtocht

5-9-11-16-20-25-32 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES AMIS DE L'ARGENTINE (BBW 045)

Ecole Communale, Rue des Combattants 112, 1310 LA HULPE

24e Marche de Pâques

5-12-16-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Salle du Jeu de Balle, Rue Saint-Jean, 6120 COUR-SUR-HEURE

Marche du Lundi de Pâques

4-8-13-21 km *** 07.00-15.00

         

 

 

 

 

LES SANGLIERS DU SAMSON (NA 017)

Centre Récréatif, Rue des Deux Chênes, 5340 MOZET (GESVES)

29e Marche du Struviaux - Mémorial Daniel Chardon

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDERFALKEN WEYWERTZ (VGDS 017)

Mehrzweckhalle Herzebösch Elsenborn, Lagerstraße 36, 4750 BÜTGENBACH

Paula Thunus-Masson Erinnerungswanderung

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

Wijkcentrum Hornmeer, Dreef 1, 1431 WC AALSMEER (NH)

Jubileumtocht

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

Schietsportcentrum Odysseus, Emmalaan 65, 1791 AT DEN BURG (NH)

Lammetjeswandeltocht

40 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Clubgebouw wsv S.D.S., Hooftskade 92a, 2526 KB 's-GRAVENHAGE (ZH)

19e S.D.S. Paastocht

25 km *** 08.00-18.00

15 km *** 08.00-18.00

10 km *** 09.00-18.00

5 km *** 09.00-18.00

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA (ZH)

64e Goudse Paaswandeltocht

40 km *** 07.00-08.30

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

Stadswandeling Gouda

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE VRIJBUITERS

Dorpshuis, Nijverheidstraat 2, 4261 TK WIJK EN AALBURG (NB)

34e Vrijbuiters Paaswandeltocht

50 km *** 07.00-09.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

7 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WVN NULAND

Café Kerkzicht, Kerkstraat 29, 5392 CA NULAND (NB)

16e Nuwelantmars

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-10.00

12 km *** 07.30-12.00

8 km *** 07.30-12.00

4 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

 

STICHTING ZJWAMER PAOSLOUP

De Mert, Markt 1, 6071 JD SWALMEN (LI)

Zjwamer Paosloup Wandeltocht

22 km *** 09.00-11.00

12 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WSV ECHT

Jeugdhuis Pius X, Mussenstraat 6, 6101 CS ECHT

Maandagavondwandeling 4

5-10 km *** 16.30-19.00

 

 

 

 

WSV A HERMKES

Basisschool A Hermkes, Schoolstraat 16, 6285 BB EPEN (LI)

Bloesemwandeltocht

20 km *** 08.00-14.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-15.00

5 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV BRUMMEN

K.V. Mélynas Domatrac, Rhienderstein 6, 6971 LX BRUMMEN (GE)

Veluwezoom Jubileumtocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.30

20 km *** 09.00-11.30

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

VVV OUDE IJSSELSTREEK

Hotel de Roode Leeuw, Sint Jorisplein 14, 7061 CN TERBORG (GE)

Voorjaarswandeltocht

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING VARSSEL

Buurthuus Varssel, Zelledijk 22, 7255 MR HENGELO (GE)

D'r op uut um Varssel

30 km *** 08.00-10.00

24 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WV DOS DWINGELOO

Hotel De Brink, Brink 30-31, 7991 CH DWINGELOO (DR)

72e Krentenbloesemtocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-11.30

15 km *** 08.30-12.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDEL GROEP HEETEN

Manege Heeten, Schöpkesdijk 1, 8111 RH HEETEN (OV)

Voorjaarswandeltocht Heeten

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-11.30

8 km *** 08.30-13.00

 

Evenement

Datum

Plaats

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

ÄISCHDALL-FLITZER ÄISCHEN asbl

Centre Culturel Jean Wolff, Place Denn, L-8465 EISCHEN

5-10-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

MARCHE DU SOUVENIR

ELSENBORN

     

 

 

 

 

ADEPS

GORONNE

  

 

 

 

 

ADEPS

SEVRY

 

 

 

 

 

ADEPS

TELLIN

  

 

 

 

 

LES ROBINSONS

BAALON (F)