bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 21

APRIL – AVRIL – APRIL 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Parochiezaal d'Oude Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT

Tweedaagse Maria ter Heide

5-7-10-16-20-31-42 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LOONSE TSJAFFELEERS vzw (2039)

School ViiO, Tongersesteenweg 84, 3840 BORGLOON

Bloesemtocht

5-8-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BWK DE TORENKRUIERS (2061)

Ontmoetingscentrum Itterdal, Opitterkiezel 240, 3960 OPITTER (BREE)

Voorjaarstocht

4-7-9 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Koninklijk Atheneum, Papiermolenstraat 103, 9500 GERAARDSBERGEN

Mattentaarttochten - Priortrofee

6-8-10-12-14-16-18-22-26-32-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS)

Kommiezentocht

6-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (4033)

Sporthal E. Soens, Singel 57, 1853 STROMBEEK-BEVER (GRIMBERGEN)

Paastocht

5-7-12-17-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

De Wal, Walstraat, 3118 WERCHTER (ROTSELAAR)

Aspergedabberstocht

5-8-12-15-20-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Pothoek, Bredabaan 912, 2990 WUUSTWEZEL

Euraudax Kapellen

25 km *** 10.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Feestzaal VTI, Grote Hulststraat 28, 8700 TIELT

Natuurtocht

6-12-21 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE (5542)

OC 't Gelevelt, Geluveldplaats 15, 8980 GELUVELD (ZONNEBEKE)

2e Bossentocht

5-10-12-15-20-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DE LA NATURE ATH asbl (HT 004)

Collège Saint Julien, Rue du Spectacle 17, 7800 ATH

46e Marche Internationale du Pays Vert

6-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Centre Culturel, Rue de l'Enseignement, 4633 MELEN (SOUMAGNE)

45e Marche des Gais Lurons

4-7-13-21 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

STAVELOT MARCHE CLUB ASBL (LG 142)

Athénée Royal, Haute Levée, 4970 STAVELOT

41e Grande Marche Internationale

4-7-12-21-30-42 km *** 06.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT (ZH)

44e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING VWC VOETJE VOOR VOETJE

Rofra, Molenstraat 203, 5554 TS VALKENSWAARD (NB)

Paastocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Zuidveluwetocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere