bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 20

APRIL – AVRIL – APRIL 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Parochiezaal d'Oude Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT

Tweedaagse Maria ter Heide - Walk 2 Gether-tocht

5-7-10-16-20-31-42 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LOONSE TSJAFFELEERS vzw (2039)

School ViiO, Tongersesteenweg 84, 3840 BORGLOON

Om en Rond Borgloon

5-8-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

Schutterslokaal Ellikom, Schoolstraat 26, 3670 ELLIKOM (MEEUWEN-GRUITRODE)

Lentetocht

2-5-6-8-11-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Parochiezaal Leupegem, Sompelplein, 9700 LEUPEGEM (OUDENAARDE)

Koppenbergtocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

Vrije Basisschool Het Ooievaarsnest, Weststraat 7, 9961 BOEKHOUTE (ASSENEDE)

Meetjesland… maak het mee - 14e Bloesemtocht

7-8-12-14-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Taverne Walrave, Nieuwpoortsesteenweg 634, 8400 OOSTENDE

10e Wandelen met Prins Karel en Ensor - De Kust Wandelt

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KREKETREKKERS KORTEMARK (5412)

OC De Kouter, Ichtegemstraat 2B, 8610 KORTEMARK

LAKOSTA-tocht

5-9-12-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (CHIÈVRES)

30e Marche de la Hunelle

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Centre Culturel, Rue de l'Enseignement 2, 4633 MELEN (SOUMAGNE)

45e Marche des Gais Lurons

4-7-13-21 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

STAVELOT MARCHE CLUB ASBL (LG 142)

Athénée Royal, Haute Levée, 4970 STAVELOT

41e Grande Marche Internationale

4-7-12-21-30-42 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

Wijkcentrum Hornmeer, Dreef 1, 1431 WC AALSMEER (NH)

Jubileumtocht

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

Liv Outdoor, Stormhoek 24, 1506 SW ZAANDAM (NH)

13e Rondje Haven

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. FONDSENWERVING PROT. GEMEENTE SASSENHEIM

De Leeuw Flowerbulbs, Rijksstraatweg 52, 2171 AM SASSENHEIM (ZH)

3e Bollenstreek-Lentewandeling

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.30-09.30

15 km *** 09.30-12.00

10 km *** 09.30-12.00

5 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE ZEEMANSLOOP

Houtrust Squash, Laan van Poot 18, 2566 EC 's-GRAVENHAGE (ZH)

18e Zeemansloop

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

STG. SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT (ZH)

44e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA (ZH)

64e Goudse Paaswandeltocht

40 km *** 07.00-08.30

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

Stadswandeling Gouda

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV 't ZAND MIDDELBURG

Wijkgebouw de Vergulde Baars, Baarsjesstraat 42, 4335 HL MIDDELBURG (ZE)

51e Zandmars

40 km *** 08.00-09.30

25 km *** 08.00-09.30

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

THOR AFDELING WANDEL

Thor honk, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL (NB)

21e Kees Knappers bos wandeltochten

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-11.00

6 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

STG. KENNEDY MARS SITTARD

Markt, 6131 EL SITTARD (LI)

56e Kennedy-Mars

80 km

05.00-07.00

Swentibold-Mars

40 km *** 10.00-10.30

Mini-Mars Sittard

10 km *** 12.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN 50+ GENNEP

Zorgcentrum Norbertushof, Kleermakersgroes 20, 6591 KH GENNEP (LI)

6e Vrienden voor Norbertus wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

29 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

SCOUTING LANGENBERGGROEP

Clubhuis ’t Zwem, Buurtmeesterweg 27, 6711 HL EDE (GE)

Sint Joriswandeltochten Ede

30 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Zuidveluwetocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WV DOS DWINGELOO

Hotel De Brink, Brink 30-31, 7991 CH DWINGELOO (DR)

72e Krentenbloesemtocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-11.30

15 km *** 08.30-12.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING PERIPATOO

Restaurant Hajé Natuurpark, Vlotgrasweg 11, 8219 PP LELYSTAD (FL)

14e Natuurlijk Flevolandtocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.30

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV TIGO

MFC Dalzicht, Frieseweg 39, 8375 AH OLDEMARKT (OV)

36e winterkwartet Oldemarkt

40 km *** 09.00-09.30

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.15-13.00

10 km *** 09.15-13.00

5 km *** 09.15-13.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDOOSTPOLDER

Voor startlocatie zie website, EMMELOORD (FL)

Tulpenfestival Wandeltocht

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-10.00

7 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere